Perfecta, ExtraSlim, Serum - koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji cellulitu (stara wersja)

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej, zaawansowanej technologii, preparat działa w sposób uderzeniowy i szybko redukuje objawy nadwagi oraz problemy skórne. Caffeine-SLIM Complex to aktywny składnik preparatu na cellulit, który natychmiastowo pobudza spalanie tłuszczów w tkance podskórnej oraz rozbija złogi lipidowe dające efekt "skórki pomarańczowej". Po 4 tygodniach stosowania zapewnia 85% redukcji cellulitu.

Zaskoczenie

Używam od dwóch tygodni, a już widzę poprawę. Dodam, że w ogóle nie cwiczę, a moja dieta jest fatalna. Mam mały cellulit, więc szkoda mi było wydawac dużo kasy na drgoie kosmetyki. Bardziej chodzi mi o zapobieganie, niż o redukcję. Ma przyjemny zapach, a efekty za te pieniądze są zaskakujące, szczególnie, że to po dwóch tygodniach. A zlikwidowanie cellulitu jest możliwe dopiero po 3 miesiącach, więc to bardzo duży plus. Wydajny. Jednak jest bardzo duży minus, który innym wyda się nawet zaletą. Uczucie mrozu. Mi to przeszkadza, ale ogólna ocena to niemal ideał.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Ok,ale czy działa?

Kupiłam ten produkt zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami na wizażu.Koncentrat był akurat w promocji w SuperPharmie po 8,99 zł.
Używałam go na nogi codziennie w pierwszym tygodniu,w drugim-2 razy dziennie.Przy jednorazowej aplikacji starałam się masować ciało, ugniatać je i szczypać.Widocznego efektu nie zauważyłam,ciało się ujędrniło,ale cellulit nadal jest i ciężko mi powiedzieć żeby choć troszkę się zredukował(może potrzeba na to więcej czasu?).Balsam fajnie chłodzi,dość dobrze nawilża,niestety jak dla mnie jest strasznie niewydajny-stosując się do zaleceń producenta(smarowanie ciała 2 razy dziennie)starczyłby mi chyba zaledwie na 1,5 tygodnia.
Wypróbuję jeszcze żółtego Garniera,jak nie będzie skuteczniejszy,to wrócę do tego koncentratu.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Za ta cene swietny

Zaplacilam za niego 9 zl i jest to uwazam smiesznie niska cena jak na ta jakosc kosmetyku :) Kremowo-zelowa konsystencja wymaga krotkiego masazu co sprzyja redukcji cellulitu, pachnie mentolem. Chlodzi, ale nie tak mocno jak Eveline. Dobrze sie wchlania, nie pozostawia lepiacej warstwy na skorze. Dziala bardzo dobrze i szybko widac efekty. Napina, ujedrnia i wygladza skore. Cellulit jest mniej widoczny. Wygodne opakowanie. Polecam, bo za taka cene warto sprobowac.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

BARDZO DOBRY

Rok temu po 3 opakowaniach po celulicie nie bylo śladu, teraz zaczełam walke ponownie z tym produktem i już widze efekty.
Świetnie sie wchlania, mrozi i ma świetną konsystencje.
Zapach lekko mietowy.
Kiedyś używalam garniera w rolce i w tubie, niestety nie pomógł a Dax i owszem, wiec szczerze go polecam

Szybko zredukowała mi cellulit, w ubiegłym roku

widac efekt

jesli stosuje sie go regularnie,rzeczwysiscie widac efekty,
za taka cene nie spodziewalam sie cudu, ale naprawde warto polecic ten balsam. stosuje raz dziennie od miesiaca i sama jestem zdziwiona efektami :)
na poczatku przeszkadzalo mi uczucie mrozenia. mrowienia ale z czasem mozna sie przyzwyczaic :)
jedyne co mi przeszkadza to zapach :P
na szczescie nie utrzymuje sie dlugo na ciele :P

Używam tego produktu od:1msc

jestem zadowolona

Kupując ten kosmetyk nie wierzyłam, że będą jakieś efekty, ale próbować ciągle trzeba, żeby pozbyć się wreszcie tego cellulitu. Cena przekonała mnie, że warto spróbować!

Mi osobiście to uczucie chłodu i mrowienie bardzo się podoba :) jakby jeszcze wpływa to na moją psychikę, że serum działa!

niestety jestem nie bardzo systematyczna i nie stosuje tego dwa razy dziennie, ale mimo to widać efekty!!!! i dlatego z radością kupiłam kolejne opakowanie i będę starała się go używać tak, jak zaleca producent, myślę, że po zużyciu drugiego opakowania będę już zadowolona z efektów, a potem będę stosowała serum już tylko zapobiegawczo

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1, rozpoczynam 2

Jest dobry

On naprawdę działa!!!! HURRA!!! Cellulit znika. Przyjemne uczucie chłodu i mrowienia daje poczucie że kosmetyk zaczyna pracować nad redukcją cellulitu. Ujędrnia, skóra jest przyjemnie gładka.

Rewelacja

Kosmetyk, który spełnił moje oczekiwania w 100%. Dzięki niemu udało mi się pozbyć cellulitu (z tym, że przy okazji ćwiczyłam 3 razy w tygodniu). Zamiast zastosować się do sposobu użycia na opakowaniu, smarowałam się serum, obwijałam folią spożywczą i tak szłam spać. Cellulit zniknął w miesiąc :)

Dodatkowa zaleta to cena. Produkt jak na swoją skuteczność jest niesamowicie tani, dlatego tym bardziej polecam.

Minusem jest, dla niektórych nieprzyjemne, uczucie chłodzenia.

Używam tego produktu od: już nie pamiętam :P

Fajny

Generalnie nie wierzę w cudowne działanie na cellulit samych tylko kosmetyków. Ważny jest miedzy innymi masaż podczas aplikacji, a tym samym konsystencja specyfiku, komfort stosowania. Ten balsam jest pod tym względem na 5- ani za rzadki, ani za gęsty, super się wsmarowuje. Do tego bardzo odpowiada mi zapach i uczucie chłodu po aplikacji. Nie wysusza, wydajny. Jestem zapaloną testerką i rzadko kupuję ten sam kosmetyk dwa razy pod rząd (oczywiście o ile nie jest to strzał w dziesiatkę), ale nad tym poważnie się zastanawiam. Jest niedrogi i dobry, warto kupić i wypróbować na sobie. Używam tego produktu od: kilku miesięcy

może byc...

Produkt naprawde fajnie napina skóre.Skóra staje się ujędrniona i celullit staje się mniej widoczny.Za tą cenę naprawde warto.Używam go na przemian z balsamami nawilżającymi.Polecam:)

godny polecenia

Serum nie jest zbyt przyjemne w użyciu ze względu na to, że po aplikacji wywołuje silne uczucie chłodu. Najważniejsze jest jednak to, że jest skuteczne. Nie było widać efektu po jednym tygodniu tak jak obiecuje producent na opakowaniu. Po zużyciu opakowania pojawiły się jakieś efekty. Po paru następnych stwierdziłam, że pozostało już tylko coś z czym można się pogodzić. W tej chwili nierówności na pośladkach widać tylko po ściśnięciu skóry palcami (i to też nie tak bardzo), wcześniej było je widać od razu i na pośladkach i udach. Inne kosmetyki, których wcześniej używałam nie pomagały mi w ogóle - pewnie zaważył na tym mój brak regularności. Jestem zadowolona z tego kosmetyku, w szczególności że jest tani. Mam zamiar wracać do niego jeśli będzie mi potrzebny.

Ilość zużytych opakowań: 5 - zamierzony efekt został osiągnięty wcześniej ale zabrakło decyzji o odstawieniu ;)

nic specjalnego

Ma dość mocny zapach, przyjemną konsystencję i dobrze się wchłania. Jego najbardziej charakterystyczną cechą jest efekt bardzo silnego chłodzenia (i pod tym względem można go polecić np. jako balsam do zmęczonych nóg). Ja jednak oceniam go przede wszystkim jako preparat antycellulitowy, bo do tego jest przeznaczony.
Początkowo byłam z niego zadowolona, ponieważ lekko ujędrniał i napinał skórę (chociaż nie zmniejszył cellulitu). Niestety przy dłuższym używaniu efekty te stawały się coraz mniej wydoczne.
Dodam, że stosowałam ten preparat bardzo regularnie, dwa razy dziennie przez ponad dwa miesiące, jednocześnie z masażem.

Używam tego produktu od: ponad dwóch miesięcy