Vichy, Normaderm, Stick Express (Korektor antybakteryjny)

Vichy, Normaderm, Stick Express (Korektor antybakteryjny)

Korektor w postaci ołówka, z wysuwaną końcówką. Ma powodować stopniowe wysuszenie i zanik wyprysków. Główne składniki aktywne to : triclosan, działający przeciwzapalnie oraz kwasy glikolowy i salicylowy działające złuszczająco. Zawarość wody termalnej Vichy ma dodatkowo działać łagodząco.

hmm

dla mnie ten korektor jest dobry ale nie uzywam go kazdego dnia tylko w miare potrzeby, minusem jest on tylko w jednym kolorze mi on odpowiada, super kryjacy tez nie jest ale na drobne niedoskonalosci jast ok

Używam tego produktu od:roku

hmmm...

Kiedy wyskoczyło mi coś na twarzy, starałam się to pokryć tym ołóweczkiem.Nie narzekam jest nawet ok, ale najgorsze że ma tylko jeden odcień i przy mojej karnacji znacznie się on odznacza jest mi za jasny!

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:ołówek 0,25g jeszcze mi sie nie skończył

nigdy wiecej

Dla mnie ten korektor jest wielkim niewypalem. :(
Kolor - nawet na ciemnej karnacji sie odznacza.
Konsystencja - toporne mazidlo.
Dzialanie - nie zauwazylam zeby zasuszal pomimo, iz stosowalam kilka razy w ciagu dnia.
Trwalosc - brak (pomimo stosowania pod i na podklad i dokladek w ciagu dnia).
Wydajnosc - bardzo szybko znika.
Cena - nieadekwatna.
Jedna rzecza, ktora mnie urzekla to opakowanie - higieniczne i bardzo praktyczne.

Używam tego produktu od: miesiaca

spodziewałam się czegoś innego

Po pierwsze jest za ciemny...Ja jako osoba mająca problemy z trądzikiem postanowiłam zainwestowac w coś aptecznego i lepszej firmy.Wybór padł na Vichy...I klapa..Jest dla mnie za ciemny.Jak pomaluję nim pryszcza to owszem kryje ale na pomarańczowo-brązowo...Przy mojej jasnej cerze to masakrycznie wygląda.Nigdy więcej.

Używam tego produktu od:użyłam 2 razy kilka mies temu
Ilość zużytych opakowań:nie całe 1

Niezawodny

Świetnie kryje wszelkie wypryski i blizny. Może się wydawać zbyt ciemny do bladej cery, ale już po roztarciu bardzo dobrze się wchłania. Utrzymuje się najmniej 4 godziny, później trzeba znów pomalować nieciekawe miejsca. Pomimo niepozornego wyglądu, jest arcywydajny nawet przy cerze, na której jest sporo do zatuszowania:D Bardzo dobrze wysusza krosty więc można go traktować jako dodatkowe leczenie trądziku. Polecam! Wart swej ceny!

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:napoczęłam drugie

Sama nie wiem

Kolor beznadziejny, trzeba sie mocno nameczyc, zey sie nie odznaczal (jest to mozliwe, ale wymaga pracy). Wiekszych wlasciwosci leczniczych nie zauwazylam, choc trzeba przyznac, ze delikatnie wysusza pryszcze. Plus za to, ze jest antybakteryjny.
Uzywam go, bo jak na razie nic lepszego nie znalazlam.

Używam tego kosmetyku od dawna, kilku lat
ilość zużytych opakowań: 6 (?)

oj co za porażka

Zazwyczaj używam Clearskin Avonu i sądziłam, że korektor Vichy, za który zapłaciłam 34 złote polskie będzie lepszy.... Ale nie jest. Rozmazuje się, nie kryje, co do właściwości leczniczych to się zbytnio nie łudziałam ale nie działa wcale.... Nie polecam zdecydowanie:(

hmmm

Primo: kolor!!! No za ciemny po prostu, ciemniejący na skórze, no okropieństwo. W wakacje jeszcze obleci, no ale jesienią czy zimą... ]
Secundo: mimo kolorku - same zalety. Dobrze kryje, leczy wypryski, nie przesusza skóry, ale zasusza pryszcze, ma świetne opakowanie (poręczna obsadka z wysuwanym rysikiem).
Tertio: cena. Dla jednych drogo, dla drugich bardzo drogo.
Wniosek: dobry, ale mógłby być tańszy (hihi) i w innych kolorach (jaśniejszych przede wszystkim).
Polecam opalonym i po karotkach :)

taki jakiś :P

taki jakiś bezpłciowy :P

odcień tylko jeden. beznadziejny dla większości cer. pomaranczowieje na twarzy.

wcale nie wysusza, najwyżej chamuje rozwój niedoskonałości.

ogólnie nie polecam.

szkoda pieniędzy

No niestety, jakos żadnej krostki nie udało mu się wysuszyć, a używam od miesiąca. To tyle
(No, troszkę może maskuje, ale rozpuszcza sie pod podkładem)

SUPER

Bardzo fajny kosmetyk. Świetnie maskuje, wysuszając przy tym wypryski, dobry również do maskowania wszelakich przebarwień. Bardzo wydajny, forma ołówka pozwala na precyzyjną aplikację korektorka. Nie podrażnia i nie "czerwienieje" na skórze - co niestety w moim przypadku jest częste.

Używam tego kosmetyku od ok.roku/ ilość zużytych opakowań:1 i zaczęte drugie...
Recenzja: ...

nie nie nie

No właśnie duży minus za ten za ciemny kolor,na mojej twarzy był pomarańczowy,a super blada nie jestem.Ogólnie ta kredka za twarda.Więcej nie kupię ,ponieważ 33,90 to skandal w biały dzień.Używałam po domu i być może podsuszył trochę wypryski,ale tak samo działa każdy inny antybakteryjny korektor w dużo przystępniejszej cenie.