Vichy, Normaderm, Stick Express (Korektor antybakteryjny)

Vichy, Normaderm, Stick Express (Korektor antybakteryjny)

Korektor w postaci ołówka, z wysuwaną końcówką. Ma powodować stopniowe wysuszenie i zanik wyprysków. Główne składniki aktywne to : triclosan, działający przeciwzapalnie oraz kwasy glikolowy i salicylowy działające złuszczająco. Zawarość wody termalnej Vichy ma dodatkowo działać łagodząco.

bardzo dobry wydajny kore

rzeczywiscie leczy wypryski a nie tylko je maskuje. maly minus za kolor - troche za ciemny dla osob o jasnej skorze.

Używam tego kosmetyku od kilku lat/ ilość zużytych opakowań: 3

super!

Super rzecz! Sprawdza się w 100%! Używam go na noc smarując nim syfki, ale w dzień też się sprawdza-tuszuje np. blizny po trądziku. Jest bardzo wydajny-mam go chyba pół roku-używam prawie codziennie i nie widać ubytku. Kolor też dobry-stapia się z kolorem skóry. Polecam.

Super !

Dla mnie to super korektor! Jest nieprawdopodobnie wydajny, wygodny w użyciu (końcówka wysuwa się i można bardzo precyzyjnie nałożyć preparat). Ma delikatne działanie antybakteryjne, nie wysusza na amen, ale ładnie usuwa niedoskonałosci i to w krótkim czasie. Dla mojej karnacji kolor jest odpowiedni. Polecam!

Bardzo fajny moj ulubiony korektor jest cieniutki (końcówka pozwala na precyzyjne użycie korektora) bardzo dobrze kryje i wysusza moje syfki, ale uzywam go tylko w ciagu dnia :) jak dla mnie kolor jest troche jasny. Poręczny. Bardzo mi się podoba!

może być

Żałuję, że nie przeczytałam przed zakupem tego korektora Waszych opinii... i jescze raz skusiłam się na zakup kosmetyku tej firmy. To chyba wcale nie jest korektor... Jest bardzo ciemny, po nałożeniu jest bardzo widoczny, a gdy nakładamm podkład to znika bez śladu. Moich niespodzianek ani nie wysusza, ani nie maskuje. Pomyłka.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .zaczęłam pierwsze, niestety zaczęłam..

Średnio na jeża :)

Troszkę nie udał im się ten korektor-a firmę Vichy cenię i używam ich kosmetyków. Kolor zdecydowanie za ciemny-nie nadaje się do stosowania na dzień (chyba,że ktoś używa bardzo ciemnego podkładu),ale na noc jest nawet możliwy.W moim przypadku wykazał nawet troszkę działanie antybakteryjne-krostka prawie zniknęła do rana.Cena...jak to Vichy-wiadomo trochę wysoka.
Ogólnie podsumowując-nie za bardzo.... :/
Ale dodałam jedną * za fajne zielone opakowanie w soczystym kolorku :)

Zdecydowanie nie!

Rany Boskie! Tragedia!!!
W życiu nie spotkałam nic gorszego.
Przy pierwszym użyciu wkład się złamał! ;(
Mam krosty, przyznaje. Kupiłam korektor w celu korekcji mojej nieidealnej cery! A w rezultacie ciemny kolor korektora podkreśla pryszcze, uwidatnia je i wcale nie działa antybakteryjnie!
Używałam pod i na podkład. W obu przypadkach wyżej opisany efekt!
Kolejny kosmetyk trafił do szyflady z napisem "niechciane kosmetyki"

kiepski

korektor nie zachwycił mnie ani swoim działaniem,ani wydajnoscia.do wybory jest tylko jeden odcień-i to stosunkowo ciemny odcień w kolorze marchewki:D.nie kryje na długo,nie zauważyłam tez działania antybakteryjnego:(.szybko sie zuzywa i łamie wkład:(

Do niczego!

Kupiłam go w nadziei,że wreszcie będe wyglądać "dobrze",mimo niespodzianek na twarzy.Nic gorszego w życiu nie widziałam!Nie dość,że jest za ciemny,to w dodatku nijak nie mozna zatuszować nim pryszcza.Wydaje mi się,że jest za twardy,źle się rozprowadza.Nadaje się tylko na noc, do wysuszania pryszczy-ale i tak zbyt widocznych efektów nie zauważyłam.

Bardzo fajny

Bardzo go lubie. uzywam na noc, a rano ani sladu po krostce. Na dzien sie raczej nie nadaje ze wzgledu na jego odcien, zdecydowanie za ciemny. Jednak stosowany na krostki w celu ich zwalczenia..super:)

Cztery gwiazdki

Korektor nie ma zapachu i dobrze się go rozprowadza. Ze względu na odcień nadaje się tylko na lato i tak też go używam; nakładam go na krem nawilżający i potem traktuję całość podkładem. Jest go mało w opakowaniu i szybko się wykańcza nie jest tani. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.

Dobry ale...

Poręczne opakowanie, cieniutka końcówka pozwala nałożyć go precyzyjnie. Lekko wysusza wypryski. Właściwie to dobry ale... ten kolor - zdecydowanie za ciemny i w dodatku jedyny:-(