Vichy, Normaderm, Stick Express (Korektor antybakteryjny)

Vichy, Normaderm, Stick Express (Korektor antybakteryjny)

Korektor w postaci ołówka, z wysuwaną końcówką. Ma powodować stopniowe wysuszenie i zanik wyprysków. Główne składniki aktywne to : triclosan, działający przeciwzapalnie oraz kwasy glikolowy i salicylowy działające złuszczająco. Zawarość wody termalnej Vichy ma dodatkowo działać łagodząco.

bezskuteczny

nie mam jakis okropnych pryszczy, tylko małe wypryski, czasami. Niestety ale ten produkt wogóle nie działa.No moż etroszeczkę. to za mało jak na taka szanująca się firmę i taka cenkę.<BR>Zreszta całą seria normaderm okazała sie stratą pieniędzy.# gwiazdki może dałabym żelowi do twarzy

bez reweli

Jak na swoja cene jest go bardzo malo. Poza tym jak korektor moze wystepowac na rynku w jednym tylko odcieniu? W lecie byl niezly bo bylam opalona ale kto na lato potrzebuje korektora? Czy antybakteryjny? Polemizowalabym, bo co prawda nie szkodzil ale i nie pomagal. No a ta jedna gwiazdka za to ze po wykonczeniu przydal mi sie jako aplikator resztek innego korektora w sztyfcie. Ogolnie jestem na NIE.

B.dobry na noc!

Dla mnie super! Wreszcie jakiś korektor antybakteryjny, który działa. Używam go najczęściej na noc i daje bardzo dobre efekty.

Skuteczny

Wysusza wypryski i jednocześnie dobrze i dość trwale kryje. Dla mnie kolor jest idealny i jestem z niego bardzo zadowolona.

nie warto

Jak mówi ocena jest to produkt średni i nie zamierzam go nikomu polecać:) Efekty działania tego kosmetyku są raczej mierne.Gdzieś go jeszcze mam, ale raczej szukac nie będę;)<BR>

taki sobie

Nie jest to zdecydowanie Korektor Wszechczasów. Kupiłam swego czasu (bo mam lekką manię testowania na sobie wszelkich możliwych (tzn z mojego przedziału wiekowego)kosmetyków dystrybuowanych przez apteki hehe) i... mam do dziś. <BR>Powody są zasadniczo dwa: nie zachwycał mnie na tyle dobrym kryciem, żebym przymknęła oko na fakt, że jest on dla mnie zdecydowanie za ciemny. Bo dostępny jest tylko w jednym (!!!) i to wcale nie jasnym odcieniu. Plus jedna gwiazdka, za to że jest antybakteryjny.

dobry

Zgłosiłam, więc oceniam: dobrze kryje, końcówka pozwala na precyzyjne użycie korektora. Poręczny. Bardzo mi się podoba.

czy ta firma???

Oceniam na wszelki wypadek, bo posiadam coś pt. Normaderm Stick Express, korektor antybakt. z wysuwaną końcówką, ale... produkowany przez Vichy (b. dobry produkt, kryje, leczy - no, mogłby być trochę jaśniejszy). Wydawało mi się, ze Normaderm to cała gama produktów Vichy - czy nie nastąpiła pomyłka?