Vichy, SkinSet, Stabilizing Hydrating Care (Stabilizujący krem nawilżający do młodej i mieszanej skóry)

Lekka, intensywnie nawilżająca konsystencja, szybko się wchłania i daje uczucie świeżości i miękkości skóry. Nie powoduje błyszczenia, nie klei się. Harmonijny zapach.

LYCOGENE pomaga stymulować odnowę komórkową skóry, aby naskórek mógł się odnawiać równomiernie i regularnie.

Skóra jest jednolita, równa, aksamitna, matowa i nawilżona.

Natychmiast po użyciu skóra jest nawilżona i matowa. Jest miękka i aksamitnie gładka w dotyku.

Po 2 tygodniach skóra ma gładką i jednorodną powierzchnię. Cera jest jednolita i promienna. Drobne niedoskonałości zmniejszają się.

świetny :)

zdecydowanie polecam osobom z niedoskonałościami skóry
-bardzo dobrze matuje, na długi czas
- dobrze nadaje się pod makijaż, fluid na nim się nie roluje, nie kulkuje, poprostu nic sie nie dzieje
- zniewalający zapach :)
- przyjemna konsystencja, lekka, nie zbyt gęsta ale zarazem nie jest "pływający"
- bardzo wydajny
- po pewnym czasie wyrównuje niedoskonałości
- poprawia stan skóry

skóra po tym kremie jest aksamitna, bez połysku, czuje się świerza i atrakcyjna, miła w dotyku

polecam :)

Ilość zużytych opakowań: nieskończone pierwsze

1 z tych do których wracam :)

zużyłam już ok. 5 tubek. bardzo go lubię. jest dosyć delikatny jak na Vichy (stare serie Vichy na niedokonałości zawsze odpychały mnie tym nadmiarem alkoholu i substancji ktore sprawialy ze skora strasznie mnie piekła, a najdrobnijesze przetarcia naskórka zwyczajnie bolały)

ten krem przynosi ukojenie. miło sie go nakłada bo zapach jest bardzo przyjemny ale to nie jest najważniejszy. nie mam problemów z przetłuszczającym się skórą wiec na temat efektu matującego sie nie wypowiadam.

nawilża, wygładza, poprawia stan skóry i wizualnie wygl;ąda ona na pewno lepiej, skóra jest mięciutka, nie jest podrazniona i jak posmaruję nim na noc jakieś wysuszone zaczerwienione miejsca to sama czasem jestem zdziwiona jak szybko on sobie z nimi radzi

na pewno nie jest to krem dla cery trądzikowej z jakimis ogniskami zapalnymi, i na pewno nie powinno sie go kupowac tylko po to zeby uzyskac efekt matujący.

niewiem jak sie zachowuje w zetknięciu z fluidem, ale osobiscie jestem zdania ze skoro juz ten fluid nakładamy to po co zapychac skórę dodatkową warstwa Vichy. moim zdaniem albo dobrze jest go stosowac zamiast fluidu albo tak jak ja robie czyli po powrocie do domu i zmyciu twarzy (używam oligo 25 mimo ze do 25 lat jeszcze mi troche zostalo :) nakladam ten krem i czuje jak moja skóra się odpręża

nie uwazam ze jest to KWC ale zwyczajnie uzaleznilam sie od tego kremiku i kiedy widze ze sie konczy to biegne do apteki po nowy

przy okazji dzis np zakupilam super zestawik za 46 zł w aptece na Nowogrodzkiej w W-wie. był tam kremik Skinset, do tego moim zdaniem bardzo duza probka pianki Skinset i do tego błyszczyk Oligo 25 ktory stanowi jakąś połowę normalnego opakowania. aha jeszcze etui na telefon

Używam tego produktu od:roku

naprawdę dobry

miałam próbki na początku i wydawało mi się, że za mało nawilża, ale może za cienką warstwę smarowałam, Kupiłam normalny krem i jestem bardzo zadowolona - nie śmierdzi, nie wysusza, matuje na długo, ma fajną konsystencję, która natychmiast się wchłania i nie roluje się na twarzy, więc idealny pod makijaż. Do tego jest łagodny, bo nie piecze i nie podrażnia. Jednym słowem spełnia moje wszystkie oczekiwania, polecam

Używam tego produktu od:1 op. i kilka próbek
Ilość zużytych opakowań:

moj faworyt!

Po uzyciu probki nie bylam przekonana ale skusilam sie i nie zalowalam. Obecnie nie wyobrazam sobie zebym nie miala tego kremu. Dla mojej skory przetluszczajacej sie lekko i bardzo bojacej sie przesuszenia jest idealny. Wygladza i nawilza. Dobrze sie wchlania wiec jest super pod makijaz. Uzywam tez pianki i razem daja super efekt. Polecam!!!

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Najlepszy

Do kupna kremiku nakłoniły mnie jego odpowiedniki w próbkach. Bardzo wygodnie sie rozprowadza. Niewielka ilość starcza na posmarowanie całej twarzy. Idealnie matuje. Po nałożeniu kremu skóra jest bardzo dobrze nawilżona. Chroni przed niedoskonałościami. Po miesiącu stosowania zauważyłam znaczną poprawę skóry m. in. kolorytu, jednolitości, jędrności i matowienia. Bardzo wydajny. Jedno opakowanie starcza mi na 3 miesiące. Bardzo wygodny w użytkowaniu. Na pewno będzie mi służył przez wiele lat. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku

dobrze się zapowiadał...

Zakupiłam ów specyfik skuszona obietnicą producenta i użyciem próbki. Krem w sam raz dla przetłuszczającej się cery, dość lekki, miły zapach, szybko się wchłania zostawiając mat na skórze. Stosowałam go spędzając upojne letnie dni na działce i wszystko było w porządku, dopóki nie postanowiłam się podmalować. I tu czar prysł. Krem absolutnie nie nadaje się pod makijaż, zwałkował się jak ciasto podczas próby rozprowadzenia fluidu. Pewnie latem do niego wrócę, albo w dni, kiedy moja cera jest bez niespodzianek.

Używam tego produktu od: 3 mies

Świetny

Super produkt. Świetnie nawilża, maskuje niedoskonałości. Skóra wygląda po nim na zdrową. Do tego ten zapach... mmm...
Jest tylko jeden minus - cena. Trochę drogi jak na moją kieszeń.

Mieszane uczucia

Krem baardzo srednio mi sie podoba. Po tej firmie spodziewalam sie czegos lepszego. Nie wart tych pieniedzy.
Strasznie szybko sie wchlania, az za szybko, skora jest malo nawilzona, nie matuje, mam wrazenie ze zapycha. Za to ma ladny zapach. Nadaje sie pod podklad. Bedzie nadawal sie dla skory bez wiekszych problemow.

Używam tego produktu od: 4 miesiace

taki sobie

Bardzo lubię Thermal vivhy. Byłem pewny, ze reszta kremów jest podobnie skuteczna. Potrzebowałem czegoś nawilżającego, lekkiego i matującego zarazem. Taki krem na dzień. Gdyby spełniał obietnice producenta – ten krem byłby idealny. Ale nie jest. Średnio nawilża. Ładnie pachnie. W przeciwieństwie do pianki do mycia jest wydajny. I to są chyba wszystkie jego plusy.
Nie matuje a już na pewnie nie strefę T. Biorąc pod uwagę cenę – to można znaleźć inny, podobny kosmetyk o podobnym działaniu za niższą cenę.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy temu

nie matuje

Zżyłam się z tym kremem. To już druga tubka więc postanowiłam ocenić. Dobrze sprawdza się w lecie - ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania i przyjemnie pachnie. Co do działania pielęgnacyjnego...na pewno nie szkodzi. Nie zatyka porów, nie przesusza skóry. Delikatnie ją nawilża ale w ogóle nie matuje. Mam też mieszane uczucia co do poprawy stanu i kolorytu cery. Być może edytuję recenzję po odstawieniu Skin Set.

Na zimę będzie zbyt mało treściwy. Pewnie wrócę do niego przyszłej wiosny...chyba, że znajdę mój KWC.

Używam tego produktu od: 4 mies

Przyjemny

Naprawdę dobry krem, ale jeszcze nie ideał.

+ wygodne, "higieniczne" opakowanie
+ miły zapach i konsystencja
+ zaraz po użyciu skóra jest gładka i matowa
+ ujednolica i poprawia koloryt skóry
+ po dłuższym stosowaniu rzeczywiście widać lekką poprawę jeśli chodzi o niedoskonałości (wypryski, zaskórniki)
+ dobry pod makijaż, bo szybko się wchłania i nie roluje tak jak np. nieszczęsny normaderm

- matuje, ale na krótko
- za słabo nawilża, wiec jak dla mnie to lepszy krem na dzień niż na noc
- cena

mimo minusów przyjemny krem i będę do niego wracać

Używam tego produktu od: przez 2-3 miesiące, ok. pół roku temu

Prawie ideał

Tak jak napisałam prawie mój ideał.
Plusy:
-zapach bardzo przyjemny, owocowy
-dobrze matuje - na cały dzień
-skóra na twarzy rzeczywiście jest gładka i promienna
ale jest jedno ale:
zdecydowanie za mało nawilża.
W moim przypadku bardzo dobrze sprawdza się jako krem na dzień (używałam go na wiosnę), ale i tak w nocy skóra potrzebuje dodatkowego nawilżenia.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:2 a moze 3