Rimmel, Recover, Anti - Fatigue Concealer

Rimmel, Recover, Anti - Fatigue Concealer

Tuszuje niedoskonałości skóry i cienie pod oczami. Wygładza i rozświetla skórę. Zawiera witaminę E. Wygodny aplikator ułatwia aplikację.

Całkiem nienajgorszy ;-)

Kupiłam ten korektor z myślą o zakryciu moich cieni pod oczami. Niestety, jak się póżniej okazało nie trafiłam z kolorem, więc używanie ciemego korektora na ciemne cienie pod oczami daje fatalny efekt. Natomiast sam korektor nie jest zły - mimo wszystko dobrze kryje, łatwo się go rozprowadza, skóra jest gładka. Jestem pewna, że gdybym trafiła z kolorem moja recenzja dla tego produktu byłaby trochę lepsza, ale wyszło jak wyszło.

Niemniej jednak uważam, że warto go wypróbować.

nie polubiłam go

Kupiłam go, ponieważ nie było mojego kochanego Ever Fresha Maybelline..... na początku zaskoczyła mnie cena - taka sama jak Ever Fresha a opakowanie 3 razy mniejsze..... zaczęłam używać - no niby krył, ale to nie to.... najbardziej zdenerwowałam się, gdy użyłam go już kilka dni i miałam problem z jego wydostaniem... ile ja się namęczyłam.... cieszę się, że już się skończył :(( już wole zwykły korektor w Vipery niż ten...

Używam tego produktu od: kilkamiesięcy

mogłoby być lepiej

Używam tego korektora od dawna,cały czas szukam czegoś innego, ale jak zwykle wybieram ten sam.Ogólnie nie jest zły, ma rzadką konsystencję,dlatego łatwo go nałożyć,nie wysusza, odcień ivory jest jak najbardziej dobry dla bladolicych, nie odróżnia się od nałożonego podkładu, trzeba dobrze go rozetrzeć, żeby nie zbierał się w zmarszczkach.Ja nakładam go pod oczy i na skrzydełka nosa, tam najwięcej, niestety musze nałożyć kilka warstw,żeby efekt utrzymał się cały dzien.Wtedy rzeczywiście trzyma się długo. Jeśli chodzi o zakrycie porów, no cóż- nie ma ideału, zawsze będą widoczne, w każdym razie można je zniwelować przez dokładne roztarcie kosmetyku.Podsumowując: mała pojemność, trudno go wykończyć dołączonym pędzelkiem, ale ja używam patyczków do uszu,mógłby być bardziej kryjący.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Gorąco polecam!

Plusy:
*dość dobrze radzi sobie z cieniami pod oczami (a mam je naturalnie bardzo widoczne)
*przystępna cena
*łatwo się rozprowadza
*rozświetla
*dość długo się trzyma
*wydajny
*poręczny

Minusy:
-mógłby być (mimo wszystko) bardziej kryjący

Sredni ;P

Z cieniami pod oczami radzi sobie nawet dobrze :D Ale kupując go mialam nadzieje ze zasloni tez drobne wypryski, blizny i zaczerwienia po pryszczach. Zaczrwienien nie tuszuje prawie wogole, a zeby zaslonil wyprysk trzeba nalozyc kilka porządnych warstw po których robi się jednak ciemna, pomaranczowa plamka. Daje delikatny pudrzany efekt, po około 2 godzinach zaczyna sie swiecic na nosie a kolejna warstwa nie przykrywa efektu lustra, trzeba wiec zmyc korektor i nalozyc naową warstwę i tak w kółko xD Wczesniej uzywałam Lancome Maquicomplet i wracam do niego ponownie ten tanszy Rimmela Anti-Fatigue Concealer to jak dla mnie niezbyt dobry... Plusem jest dobre krycie cieni-zstosowanie wiec trudno sie dziwic ze nie kryje wypryskow i zaczerwnienien bo nie do tego słuzy. Fajnie tez ze jest bezzapachowy, ma tylko taki delkikatny chemiczny odczyn. Plusem jest tez fajna konsystencja, ktora zupelnie zsuwa sie pozniej na dol buteleczki zostawiajac ja idealnie czysta, bez sladu co daje calkowite zuzycie produktu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

trwały

Używam go, chcąc ukryć cienie pod oczami, a także do małych zmian skórnych. Dla moich potrzeb - bardzo dobry. Naprawdę dobrze kryje, ładnie rozświetla skórę wokół oczu, ale przede wszystkim nie ściera się po dwóch godzinach, lecz dzielnie trwa ze mną przez osiem godzin w pracy. Kochany

P.S. Kto lubi podkład Recover niech kupuje w ciemno - to ten sam klimat ;)

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

na cienie

Dostałam gratis do podkładu, bo sama pewnie nie skusiłabym się na taki produkt. Jeśli potrzebuję korektora na chwilę obecną to tylko do lekkich przebarwień lub jakiegoś wyprysku, a na pewno nie do cieni pod oczami i może dlatego nie mogę dostrzec spektakularnych efektów tego produktu.
Na pewno gdy kładę go pod oczy widać że rozjaśnia i lekko tuszuje, odbija światło- podobnie jak sam podkład. Trzyma się długo, jest wydajny, tani, ma ładne opakowanie, przyjemny pudrowy zapach, nie uczula, nie zapycha, nie powoduje reakcji alergicznej.
Na pewno sprawdzi się na cienie pod oczami, jeśli zaś ktoś myśli zatuszować nim wypryski to lepiej nie eksperymentować, bo takich rzeczy lepiej nie rozświetlać ;)

Używam tego produktu od:trzech miesięcy

średniaczek

Niestety, źle dobrałam ten korektor do swoich potrzeb. Chciałam kosmetyku który zamaskuje lekkie blizny potrądzikowe i miejscowe wypryski. Niestety, bardzo nie odpowiadał mi ów "efekt rozświetlenia", który gwarantuje producent. Dla mnie korektor pozostawiał tłustą powłokę na skórze. Słabe kryjące, według mnie odpowiedni jedynie dla osób o suchej lub normalnej cerze dla lekkiego rozświetlenia spojrzenia.

Używam tego produktu od:ok. rok temu

Zdecydowanie NAJLEPSZY!

Jest to chyba najlepszy korektor jaki kiedykolwiek dane mi było spotkać :) Idealnie dopasowany do skóry można go stosować na i pod podkład. Idealnie pokrywa moje nie wielkie ciebie pod oczami oraz wypryski! Jest cudowny! NAJLEPSZY! W zupełności zgadzam się z osobą poniżej :)

Miła niespodzianka

Jestem zdeklarowaną fanką serii Recover, zarówno jakość podkładu jak i korektora przerosła moje oczekiwania i osobiście uważam, że przerosła również półkę cenową do której te produkty należą.
Korektor Recover jest dla mnie bardzo wielofunkcyjnym kosmetykiem. Sprawdza się w tuszowaniu cieni pod oczami, rozszerzonych naczynek przy skrzydełkach nosa, drobnych niedoskonałości itd. Eksperymentalnie postanowiłam użyć go do rozjaśnienia zbyt ciemnego podkładu. W tym celu mieszałam na dłoni krople korektora z podkładem i również spisał się na medal.
Jest to kosmetyk delikatnie kryjący i rozświetlający, nie ma się co łudzić, że zakryje mocno podkrążone oczy, czy spore wypryski.
Mnie jednak bardzo pasuje, polecam!

Błee!

Nie zakrywa nic! ;/ Zwykły bubel tak, o!
Poleciła mi go pani w Naturze mówiąc że to kosmetyk do mojej cery. Zawiodłam sie ;/
Nie zakrywa nic, lekko tuszuje przebarwienia. A wory pod oczami, szkoda gadać...

Używam tego produktu od: 5 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 które wylądowało w koszu ;/

Nie jest źle

Wielkim minusem korektora jest trwałość. Znika on w tempie ekspresowym.
Radzi sobie dość dobrze z ukrywaniem zaczerwień, czy niespodzianek.
Jako korektor pod oczy nie został on przeze mnie przetestowany, gdyż nie jest mi w tym celu potrzebny.
tragicznie nie jest, ale zdecydowanie mogło by być o wieleee lepiej

Używam tego produktu od: paru dni