Calvin Klein, CK IN2U Women EDT

Średnia ocena: 3.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Najnowszy zapach i koncepcja sygnowana marką Calvin Klein, to propozycja dla dwudziestoparolatków, wychowanych w kulturze SMS, blogów, Myspace. Nazwa perfum nawiązuje do skrótów stosowanych w powyższych, a sam zapach określany bywa jako `ck one dla młodego pokolenia`. Biało-plastikowo-szklana butelka inspirowana jest I-podem.
Świeży,cytrusowy zapach odzwierciedla nowoczesny romans w sieci.

Nuty zapachowe: liście czarnej porzeczki, grejpfrut, bergamotka, orchidea, kaktus, wanilia, drzewo cedrowe.

perfumy w olejkach
drzewne
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

24% jesień/zima 76% wiosna/lato

Lekki i wiosenny zapach

Te perfumy przywodzą mi na myśl okres między wiosną, a latem. Świeżość, cytrusy i powietrze. To w nich czuję. Po jakims czasie wychodzi jakas lekko mdła (?) nuta, ale szybko znika zostawiając sliczne cytruski. Zapach świetny do sportowego dziennego outfitu. Świetny dla młodych. Trwałość nie jest powalająca, ale za taką cene warto mieć w swojej toaletce ten zapach.

• Flakon: 3

Orzeźwienie na lato

Cudowny zapach na lato! Cytrusy, przeplataja się ze świeżymi kwiatami. Dodaje energii i uśmiechu na twarzy. Dostałam w prezencie na urodziny i nie rozstaje się z nimi od lat. Na plus cena, wielka butla za niewielkie pieniądze Jestem bardzo zadowolona i polecam miłośniczkom orzezwiających zapachów.

Cytrusowa nuta

Zapach kupiony na notino.pl, bardzo ciekawe perfumy, nadają się dla różnych grup wiekowych. Jak dla mnie świetny zapach na co dzień, Lubię zapachy cytrusowe i tutaj duży plus. Buteleczka też jest ciekawa, są też bardzo wydajne i dość długo utrzymują się na ubraniach. Warte swojej ceny. Polecam

Piękny zapach

Perfumy zakupiłam w drogerii Rossmann za około 100 zł za butelkę 150 ml. Nuty zapachowe to: liście czarnej porzeczki, grejpfrut, bergamotka, orchidea, kaktus, wanilia, drzewo cedrowe. Najbardziej wyczuwam grejpfruta, perfumy są bardzo orzeźwiające, lecz mimo to eleganckie. Myślę że nadadzą się dla każdej grupy wiekowej - od nastolatek po dojrzałe kobiety. Zapach napewno wart swojej ceny, w dodatku często można go znaleźć na promocjach. Są wydajne i na długo wystarczają, trwałość przeciętna, mogłaby być lepsza, ale nie jest źle. Są to perfumy godne polecenia dla fanek letnich, orzeźwiających, nieprzytłaczających zapachów.

Owocowy

piękny zapach, kobiecy, delikatnie słodki a jednoczeście orzeźwiający, owocowo-kwiatowy (wg mojego nosa) niestety na mnie nie jest trwały, dobra pojemność (wystarczy na długo), co się z tym wiąże ciężka butelka- nie do noszenia w torebce, oryginalny design butelki

• Flakon: 3

Tradycyjny zapach

Myślę, że to perfumy, które w największej ilości posiadają lub kiedykolwiek posiadały Polki :) Lekki, dość pospolity ale jednak przyjemny letni zapach.

Cieszę się, ze poznałam

Perfum poznałam gdy moja siostra dostała go w prezencie.
Prysnęłam się raz żeby sprawdzić jaki ma zapach i normalnie zakochałam się.
Zapach utrzymywał mi się na ręce do wieczora a nawet na drugi dzień było go czuć mimo że brałam prysznic.
Sam zapach jest stonowany delikatnie słodki, taki wykwintny..
Sama gustuje w zapachach bardzo słodkich i jestem mile zaskoczona, że ten perfum tak bardzo przypadł mi do gustu!

Mi się podoba

Jestem pod wrażeniem.Zapach jest inny przy porannym użyciu,inny po południu.Ma w sobie jakaś męska nutę...I właśnie ta nuta rano szybko robi się słodka i ciepła,jakby przypalony karmel.Po południowym psiknięciu długo wyczuwa się gorzkawe i właśnie trochę męskie nuty.Takie połączenie może być fajne na lato,ale teraz zimą nieszczególnie.Ogólnie są miłe dla nosa. Nie są niezapomniane,ale są na pewno godne spróbowania.I tylko ten jeden minus - trwałość...Ona pozostawia wiele do życzenia. Zapach utrzymuje się na skórze do 3 godzin od pryśnięcia ,ale to w końcu tylko woda toaletowa!

Perfumy

Otrzymałam kiedyś perfum w prezencie i polubiłam od razu. Bardzo delikatny i świeży, cytrusowy zapach. Nadaje się na codzien. Na pewno będę do niego wracać.

Ulubiony zapach

Świeży, cytrusowo-kwiatowy zapach, który idealnie sprawdzi się na co dzień. Jest nienachalny i na pewno nie przytłaczający. Ja najbardziej wyczuwam bergamotkę i kaktus, Mało wyczuwalne są dla mnie nuty wanilii, która zazwyczaj męczy mnie w zapachach.
Woda toaletowa ładnie utrzymuje się nie tylko na ubraniach, ale także na skórze.
Wiadomo, że zapach to kwestia gustu, natomiast jakość produktu w stosunku do ceny jest niesamowita, co przekłada się na wydajność.
Flakon o pojemności 150 ml starcza mi na 3-4 miesiące przy codziennym używaniu!

• Flakon: 5

Ma w sobie pazur i o coś

Moim zdaniem biały nowoczesny flakon jest świetnie dopasowany do zapachu.
Wygląda charakterystycznie, nowocześnie i nie ma w sobie cienia kiczu co zdarza się czasem flakonom od Calvin Klein, ale nie tylko.
Przechodząc jednak do zapachu jest on bardzo złożony. Ma w sobie nutę pieprzu, ten pazur, który sprawia, że nie są mdłe, ani zbyt słodkie.
Rano, gdy je czuje dostaje dosłownie kopa energetycznego i właśnie z tym mi się kojarzą. Z młodą, energiczną osobą która chce pachnieć niezbyt mdło, a jednocześnie uwodzicielsko.
Wyrażają charakter, kojarzą się raczej z energią dużych miast.
Jest to bardzo mój zapach. Idealny zarówno na dzień jak i wieczorne wyjścia. Duża butelka starcza na naprawdę długo

Piękny, kobiecy, zmyslowy

Zapach kupiłam dzięki dużej ilości pozytywnych komentarzy. Piękny, delikatnie słodki z nutą świeżości. Zarówno na codzienne wyjścia jak i wieczór. Perfum długo pozostaje na ubraniach. Świetny, za nie tak duże pieniądze.