Calvin Klein, CK IN2U Women EDT

Średnia ocena: 3.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Najnowszy zapach i koncepcja sygnowana marką Calvin Klein, to propozycja dla dwudziestoparolatków, wychowanych w kulturze SMS, blogów, Myspace. Nazwa perfum nawiązuje do skrótów stosowanych w powyższych, a sam zapach określany bywa jako `ck one dla młodego pokolenia`. Biało-plastikowo-szklana butelka inspirowana jest I-podem.
Świeży,cytrusowy zapach odzwierciedla nowoczesny romans w sieci.

Nuty zapachowe: liście czarnej porzeczki, grejpfrut, bergamotka, orchidea, kaktus, wanilia, drzewo cedrowe.

Rekomendacja
na wieczór, na dzień
perfumy w olejkach
drzewne

24% jesień/zima 76% wiosna/lato

Klasyk

Według mnie to są bezpieczne perfumy, które można komuś podarować na prezent. Są neutralne, idealne na codzień. Na początku mocno wyczuwalne są nuty cytrynowe, a później wraz z nimi przeplatają się zapachy wanilii, drzewa cedrowego, więc fajnie się rozwijają. Pasują na każdą porę roku, są bardzo uniwersalne. Będą spisywać się dobrze zarówno w dzień jak i na wieczór.

Perfumy mają ciekawy flakon. Można je zdobyć na dość dużych promocjach- 100/150 ml za 80/90 zł. Ja mam swoj pierwszy flakon chyba już od 2 lat i końca nie widać :D
Są dość trwałe!
Na dzień sprawdzają mi się idealnie. Zostanie ze mną na dłużej :)

Zawsze na toaletce

Zużyłam już 3 flakony po 150 ml cena za tą pojemność i trwałość jest dla mnie sztosem.
Uwielbiam go za słodkie ale delikatne nuty bardzo podoba mi się tą połączenie a ktoś kto wymyślił aby połączyć nuty różowego grejpfruta i liści czerwonej porzeczki z nutą drzewa cedrowego jest dla mnie geniusze. Zapach trzyma się u mnie cały dzień nie jest duszący dla mnie a dla otoczenia nienachalny i moi współpracownicy z pokoju bardzo go lubą tak bardzo że paru z nich kupiła sobie swój egzemplarz i teraz cały pokój pachnie IN2U :) dla mnie jest on idealnym zapachem na lato aczkolwiek w zimę też go używam choć naprzemiennie z jego bratem o nazwie ONE lub również kultową Euphorią

Polecam!

Można powiedzieć, że to kultowy zapach CK. Kilka lat temu dostałam go na prezent i lubię do niego wracać co jakiś czas. Przyjemny, lekko słodki, cytrusowy zapach sprawia, że czuję się z nim naprawdę świeżo. Nie przytłacza, można spokojnie używać go na codzień. Duży wydajny flakon za niedużą cenę zdecydowanie jest jego plusem.

Dla każdej kobietki

Właśnie zakupiłam kolejny flakon. Gdzieś ostatnio przeczytałam, że to woda dla młodych dziewczyn, ja jestem dojrzała i wciąż do niej wracam. Ma w sobie to coś, z jednej strony słodycz, z drugiej cytrusy. Moim zdaniem pasuje każdej kobiecie, niezależnie od wieku, koloru włosów czy stylu. Zimą i latem, w słońcu i w deszczu.
Uwielbiam flakon tej wody oraz trwałość, jaką pozostawia. Jest łatwo dostępna i przystępna cenowo, szczególnie, kiedy jest w promocji.
Mam wiele różnych wód, mgiełek i innych zapachowych umilaczy, jednak IN2U jest zapachem, który wciągnął mnie chyba na zawsze.

Kupiony w: Perfumeria Douglas

uwielbiam

Zakochałam się w zapachu od pierwszego psiknięcia. Pamiętam jak zawsze podkradałam siostrze pare psiknięć, bo za dzieciaka nie mogłam sama sobie takich sprawić.

Szklana butelka w białym ubranku bardzo ładnie prezentuje się na półce. Zapach przepiękny - cytrusowo kwiatowy. Cena również nie jest zbyt wysoka. Często możemy złapać perfum na promocji w Rossmanie.

Zapach jest bardzo trwały i długo się utrzymuje. Według mnie zapach najdłużej trzyma się na włosach. Nawet na drugi dzień przepięknie pachną. Zapach idealny na co dzień jak i na wieczorne wyjścia. Bardzo uniwersalny i ponadczasowy.

Pachnie obłędnie

Mój ulubiony zapach. Pierwszy raz dostałam na urodziny buteleczkę i zakochałam się do pierwszego psiknięcia. Doskonały na każdą okazję. Lekko słodki, świeży cytrusowy, po prostu przepiękny. Długo się utrzymuję, bardzo polecam.

Dla nastolatków faworyt

Używałam IN2U w liceum i na studiach, przez wiele lat i z sentymentem na nie spoglądam. Bardzo popularne swego czasu, wszędzie było można je wyczuć w komunikacji, w sklepie, na ulicach. Zapach przyjemnie cytrusowy. Trwałość - zależy od sortu. Miałam ją z Paryża, z Rossmana, z Jerozolimy i zdecydowanie te z zagranicy mają lepszą trwałość, więc jeśli macie okazje polecam je kupować w innym kraju,

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Cytruski!

Zdecydowanie swego czasu był to mój ulubiony perfum na rynku.
Marka bardzo znana, stawiana jako jedna z lepszych.
Zapach, gdy zaczęłam go używać był jeszcze mało używany, być może na tamten czas ciężko dostępny ze względu na kwotę, mało kto go posiadał.
Aktualnie cena jest niewysoka jak za taki perfum, więc dostępny jest praktycznie dla każdego. Tymbardziej, że możemy go spotkać na promocjach w Rossmanie.
Buteleczka szklanka, w białej otoczce. Bardzo ładnie wyróżniają się na jej tle inicjały ck .
Zapach obłędny. Bardzo cytrusowy, orzeźwiający. Myślę, że bardziej dla młodych ludzi. Ale oczywiście wszystko zależy od tego, kto co lubi.
Perfumy trwałe, utrzymują się na ciele przez wiele godzin.
Na ubraniach również pachną długo. Zdecydowanie następnego dnia gdy powąchałam bluzkę po uprzedniej aplikacji na nią perfum czułam go i to bardzo wyraźnie.
Dla mnie bardzo dobre, choć mało oryginalne na ten moment, tak jak wspomniałam wcześniej.

Cudowne

Jedne z najlepszych perfum jakie miałam, chociaż na początku się nie polubiliśmy. Po kilku testach skradły moje serce. Piękny kwiatowo owocowy zapach. Bardzo trwałe, utrzymują się cały dzień.
Idealne na dzień, jak również na wieczór. Cały rok cudowne, jednak mi najbardziej pasują na wiosnę/lato.

• Flakon: 5

Cytrusowa świeżość na cały dzień

Perfumy dostałam w prezencie w i pierwszej chwili pomyślałam że się nie polubimy. Perfumy dla dwudziestolatków... a u mnie lat dwa razy tyle i zapach raczej nie w moim stylu. Ale trzeba dać mu szansę bo pojemność butelki jest spora.
Teraz wiem, że ten zapach będzie u mnie stale na półce i mogę go polecić ciemno nie tylko dla dwudziestolatków.
To świetny zapach na każdą porę roku. Świeży i bardzo trwały. Utrzymuje się na skórze cały dzień. Warto go mieć bo jest uniwersalny i ponadczasowy.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Najlepszy zapach

Swietny zapach. Jest to moj ulubiony perfum, uzywam go od 2 lat. Ma cytrusowe nuty zapachow. Flakon wyglada na bardzo elegancki dzieki temu wydsje sie jakby byl z wysokiej polki. Dlugo sie utrzymuje i uwazam ze jest warty swojej ceny, chociaz nie jest ona wysoka.

Bardzo nie mój...

Jakiś czas temu podczas poszukiwań nowych okazów do mojej zapachowej kolekcji wzięłam 100ml w ciemno. Bardzo lubię większość zapachów CK dla kobiet, na lato preferuję świeże, cytrusowe i kwiatowe kompozycje, co mogło pójść nie tak? A jednak...

Dawałam mu kilka szans, niestety ten powszechnie lubiany i doceniany klasyk nie lubi się z moją skórą i rozwija na niej w okrutny sposób. Nie wiem, czy to liście porzeczki, czy jakiś inny składnik, jednak na mnie IN2U pachnie jak męska woda kolońska z chemiczną nutą landrynek. Coś nie do zniesienia. Nie ma znaczenia aura za oknem, pora dnia, zawsze efekt jest równie opłakany. Swoją sztukę puściłam w świat bez żalu, raczej z ulgą.