La Rive, Minnie Mouse Love EDP

La Rive, Minnie Mouse Love EDP

Woda perfumowana wyprodukowana na licencji Disneya to idealne świeża, owocowa słodycz dla wyjątkowych dziewczynek.
Dzięki radosnym aromatom jabłka, brzoskwini i melona, słodki uśmiech pozostaje cały dzień na dziewczęcej buzi!
Urocze akcenty aromatyczne miodu i piżma doskonale pasują do stylu tych najmłodszych i nastoletnich elegantek.
Nuty wodne i aromat melona przynoszą dodatkową porcję energii do działania każdego dnia.
Zapach dziewczęcej radości i optymizmu – sprawdź jego urok!

Głowa: brzoskwinia, jabłko
Serce: melon, miód, nuty wodne
Baza: piżmo

zapachowa
spray
normalna

Bajkowy słodziak

Zacznę od tego, że moje gusta zapachowe zmieniają się zależnie od pór roku. Na wiosnę, wolę wonie lżejsze, świeże, które orzeźwią mnie jak ciepły, letni deszcz. Z kolei, gdy zbliża się jesień oraz zima, to skłaniam się do perfum słodkich, ciężkich, co ocieplą mi serduszko od środka. I tak właśnie otulająco jawi mi się zapach Minnie. To taki kuszący, owocowy kocyk, pełen śmiejących się jabłek, melona i brzoskwini. Perfumy Minnie są frywolne i figlarne, niczym stado hasających po czekoladowej łące jednorożców. Na samym początku, po rozpyleniu produktu, wyczuwalna jest słodka nuta miodu, która z upływem czasu nieco drapieżnieje, przechodząc w świeżość jabłka i kokieterię piżma. Perfumy, mimo uroczego flakonu, nie są jakoś wybitnie trwałe; na skórze wyczuwam je ok 3 godzin, a na ubraniach jeden dzień. Uważam, że produkt La Rive może być dobrymi perfumami dla nastolatek i młodszych dziewczyn, które lubią czuć się słodko. Ja osobiście będę używała tych perfum od czasu do czasu, bo są one naprawdę urocze, ale trochę za landrynkowe. Oprócz tego średnio widzi mi się ta kiepska trwałość, ale już na to nic nie poradzimy. Polecam jednak wypróbować na swojej skórze.