Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex SPF 15 for Normal/Dry Skin (stara wersja)

Podkład Revlona w wersji dla Pań mających cerę normalną i suchą. Zwiera wysoki filtr ochronny SPF 15. Bardzo trwały i lekki, beztłuszczowy podkład, nie zatyka porów. Zapewnia wysokie krycie, nie powodując przy tym efektu maski, sprawia ze skóra oddycha a wszelkie mankamenty urody stają się niewidoczne. Producent oferuje dużą gamę kolorystyczną.

Wiele minusów

Używałam tego podkładu dość długo, byłam zadowolona, ale niestety kondycja mojej skóry pogorszyła się przez niego.

Minusy:
-bardzo \'ciężki\' przez co skóra nie oddycha i mogą robić się wypryski
-daje efekt maski, bardzo widoczny na twarzy
-strasznie tłusty, trudno zmyć z rąk zarówno jak i z twarzy
-gama odcieni niby jest szeroka, ale ciężko dobrać odpowiedni kolor, jeden jest za ciemny a odcień wcześniej już za jasny
-ciężka aplikacja, nie ma pompki, niezbędna gąbeczka
-na zdjęciach z fleszem efekt strasznej maski...
-dostępność raczej w internecie
-cena
-opakowanie dość ciężkie, szklane, może się łatwo potłuc
-skóra szybko zaczyna się świecić

Plusy jakieś są:
+dobrze kryje
+nie brudzi nic a nic
+długo się trzyma, dobry na wieczorowe wyjścia i imprezy

Używam tego produktu od: używałam około 2 lat
Ilość zużytych opakowań: około 10

POMYŁKA!!!

zakupiłam ten podkład szukajac dobrego nawilzającego podkladu dla cer suchych i normalnych. marke revlon lubie wieć zawierzyłam i ten produkt jest udany i kupiłam...niestety niemiłe rozczorowanie....kolor ktory miał byc dlakarnacji lekko opalonej okazł sie ciemny a cera wygladała na niej po prostu na brudną....no ale to byłby najmniejszy problem...za ciemny zawsz emozna zmieszac z jasniejszym...ale podklad ten to tkaie dziwne mazidło, nie mam cery problematycznej wiec kryc nic nie chciałąm szukałąm podkładu lekkiego, a te okropieństwo zapychało twarz co chwiel nowa krostka gdize nigdy takowych nie miewałam.....nie ujednolicał kolorytu po prostu szpecił twarz...dla mnie pomyłka...wracam do ukochanego lancome tent miracle.....

Używam tego produktu od: 2 tygodnie i nigdy wiecej
Ilość zużytych opakowań: 0,5

Najlepszy

+Mam cere z różnymi niedoskonałościami i jak narazie ten podkłąd sprawdza się najlepiej w kryciu ich.

+Jest długotrwały i wytrzymuje każdą impreze

+Nie muszę używać do niego pudru

+używałam jedno opakowanie przez ok 3 miesiące

-zapach nie nalezy do najprzyjemniejszych

-zdarza się że podkreśla suche skórki

Był niemal ideałem

Towarzyszył mi parę ładnych lat

nie miał konkuretnów w temacie trwałości i krycia
fakt nie miał popki co czasem doprowadzło do szału
ale to jaki dawał efekt wynagradzało wszelkie minusy
( nawet zapychanie od czasu do czasu)
stopienie się ze skórą idealne
wymarzony wachlarz kolorów do wyboru
zmatowienie
krycie
dawał pewność, że bez względu na okoliczności makijaż pozostanie nienaruszony

szkoda, że producent postanowił uszczęśliwić nas nową, gorszą wersją

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanacie opakowań

Godny polecenia

Używam tego podkładu już od dwóch lat, i choć ostatnio zdradziłam go z marką Bourjois, nadal chętnie po niego sięgam.

Mój odcień to 180 do cery normalnej i suchej.

+ naprawdę świetna trwałość. Nie znam póki co lepszego, pod tym względem kosmetyku.
+ bardzo bogata paleta barw
+lekki, nie obciąża skóry

- wysoka cena ( polecam zakup przez internet)
- średnio pachnie
-nie zmatowiony szybko się świeci

świetny

Świetny podkłąd, mam bardzo jasną cerę i zawsze miałam problem z podkłądami, ale ten pasuje idealnie. Używam odcienia 150 buff chamois i muszę przyznać że to najlepszy podkład jaki miałam.

- dobrze się rozprowadza, ma rzadką konstystencję
- nie ciemnieje po paru godzinach
- dosyć długo się trzyma
- jasny odcień pasujący do bladej skóry

jedyną wadą może być zapach, bo moim zdaniem za bardzo śmierdzi alkoholem

beznadziejny

Jeden z gorszych podkładów jakich kiedykolwiek używałam.
Strasznie zatyka pory, tworzy efekt okropnej maski nawet po nałożeniu niewielkiej ilości, okropnie wysusza skórę i na dodatek ta woń po otwarciu opakowania...
Niestety ale zakup tego produktu dla mnie to było wyrzucenie pieniędzy w błoto i szczerze go nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno - wyrzuciłam

POLECAM

Bardzo dobry podkład do cery suchej. Zapewnia doskonałe krycie, a jednocześnie pozwala skórze oddychać i jej nie zapycha. Trzyma się na twarzy cały dzień, jest naprawdę bardzo trwały i podczas wieczornego demakijażu jest go jeszcze dużo na płatku kosmetycznym :p Cera w niego "ubrana" wygląda zdrowo i promiennie :) Plusem jest również dość duża gama kolorystyczna. Produkt idealny na jesień/zimę dla pań z cerą suchą, na lato za cieżki;)

Używam tego produktu od: rok

DŁUGO WYCZEKIWANE...

Jestem na TAK, bo:
1) podkład umiejętnie nałożony idealnie kryje moje wredne krosty trądzikowe be nakładania jego grubej wrstwy
2) absolutnie nie wysusza mojej i tak suchej skóry na czole, wręcz przeciwnie, jest ona gładka i miękka
3) nie spływa z tłustej skóry na nosie i brodzie
4) nie wierzcie, że jakikolwiek podkład utrzyma wam się 24h! za to 12h bez poprawek spokojnie wystarczy chyba każdemu
5) w drogerich Sekret Urody często jest promocja i kosztuje nie 69, a 39 zł
6) wydajny
7) używałam wielu podkładów i tych droższych, i tych tańszych, ale ten jest najlepszy, dorównuje w 100% Estee Lauder DoubleWear, który kosztuje 150 zł.

Minusy:
odejmuję pół gwiazdki za brak pompki, albo przynajmniej jakiegoś mniejszego otworku- po odkręceniu korka zobaczysz wielką dziurę ;P podkład musisz dosłownie wylewać na dłoń (powoli, nie jest gęsty!)

Coś świetnie działa? Zmieńmy skład!

Jestem wielką fanką podkładu Revlon Colorstay, a właściwie byłam, dopóki nie został wprowadzony nowy skład z spf 15. To co producent zrobił z tym podkładem jest dla mnie absolutnie nie do przyjęcia.
O co chodzi?
Ano o to, że nowa wersja tworzy matową, nieprzyjemną maskę na twarzy, włazi w każde mikroskopijne zagłębienie na twarzy, moja wersja kolorysytczna 150 Buff jest trochę jaśniejsza niż poprzedink z spf 6, więc po pierwszym użyciu czułam się jak aktor pantomimy gotowy do wyjścia na scenę.
Jestem zawiedziona i rozczarowana.
Wersja spf 6 była moim absoutnym ideałem i pozostawałam jej wierna przez ostanie 7-8 lat. Teraz cóż, zrobiłam zapasy na najbliższe 1,5 roku a dalej zobaczymy. Z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że ciężko będzie znaleźć godnego zastępce starego Revlona.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte jedno

Zdecydowanie najlepszy!

Podkład jest bardzo trwały, dobrze kryje. Jest trochę ciężki dlatego używam go na większe wyjścia i w czasie zimy. Jest doskonały, jedyny minus to brak pompki ale nie jest to uciążliwe. Warto go kupić zwłaszcza, że nie kosztuje wiele na allegro. Jest bardzo wydajny!! polecam :)

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze opakowanie

najlepszy z najlepszych !!!

najlepszy podklad jaki miałam, a miałam ich w swoim zyciu już sporo;)) cerę mam mieszaną w kierunku suchej, dojrzałą i trudno jej dogodzić, bo albo się świeci, albo jest przesuszona......podkład jest rewelacyjny, ma matowo-satynowe wykończenie, trzyma się cały dzień, nie świeci się i nie wysusza cery, nie ciemnieje, nie robi plam itp. kolory ma idealne dla słowiańskiego typu urody, zimą 150, latem 180 lub mieszam oba te kolory; nie zapycha porów, nie wchodzi w nie, nie uwidacznia linii mimicznych, zmarszczek, no cudo, cudo, mój KWC wsród podkładów !!!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 4 duże