Bella, Panty, Herbs Plantago, Verbena (Wkładki higieniczne wzbogacone werbeną)

Bella, Panty, Herbs Plantago, Verbena (Wkładki higieniczne wzbogacone werbeną)

Oddychające wkładki higieniczne Bella Herbs, wzbogacone werbeną. Delikatny cytrynowy zapach werbeny koi zmysły i łagodzi stany napięcia nerwowego. Werbena posiada właściwości regulujące cykl menstruacyjny. Redukuje podrażnienia skóry i działa przeciwzapalnie.

ochronne
pakiet
podpaski, wkładki, tampony
zapachowa

Bardzo je lubię, za super jakość i cenę

Wkładki skusiły mnie swoim kolorowym wyglądem na półce i obietnicą zapachu werbeny. Do tej pory nie zwracałam szczególnej uwagi na tego typu produkty, ale te mnie jakoś przyciągnęły.
Produkt jest zamknięty w tekturowym kartoniku, które można zamknąć. Każda wkładka zabezpieczona jest folią, na tyle solidnie że nie odrywa się sama gdy weźmiemy je np.do torebki.
Klej jest dość mocny, trzyma się bielizny nie powodując przesuwania podczas noszenia. To jest dla mnie najważniejsze, ponieważ mam pewność, że nie będę mieć dyskomfortu w ciągu dnia, szczególnie poza domem.
Dobrze chłoną ciecz, materiał jest miękki i nie podrażnia skóry.
Zapach werbeny jest delikatny jednak neutralizuje przykry zapach.
Wydajność i jakość mnie przekonują, kupię kolejne opakowanie.

Bardzo dobre jakościowo, są wygodne i komfortowe w noszeniu

Miałam już różne wkładki, ale żadne nie zostały ze mną na dłużej. Do zakupu tego produktu zachęciło mnie piękne opakowanie oraz dodatek werbeny.
Jest to produkt z którego dość często korzystam i noszę przy sobie w torebce.
Opakowanie jest ładne, eleganckie, z wygodnym otwarciem które można łatwo zamknąć.

Wkładka jest dobrze wyprofilowana, bardzo cienka co czyni ją wyjątkowo komfortową w noszeniu.
Jest solidnie wykonana. Miękka warstwa nie rozwarstwia się, jest dobrze chłonna.

Warstwa pokryta klejem świetnie się trzyma bielizny, dzięki czemu wkładka nie przemieszcza się. Kształtem pasuje do większości bielizny. Łatwo ją oderwać, nie pozostawia kleju.
Szkoda tylko, że zapach jest praktycznie niewyczuwalny. Wtedy byłyby idealne, ale i tak je uwielbiam za świetną jakość w niskiej cenie.

Spelniają swoje zadanie

Stosuje je podczas okresu z tamponami dla dodatkowego zabezpieczenia czy też w ostatni dzień okresu solo. Przy takim użytkowaniu opakowanie starcza mi na długo.
Spełniają swoje zadanie - nie przeciekają.
Łatwo się je przykleja, odkleja, a nawet i bez przyklejania są w stanie trzymać się na miejscu.
Odświeżają ładnie pachnąc cytrusami więc chętnie do nich wracam.

Idealne na co dzień.

Produkt kupiłam zachęcona dużą ilością sztuk w opakowaniu (aż 60, choć można kupić też w mniejszej ilości) oraz marką, do której mam zaufanie. Wkładki zamknięte są w bardzo ładnym opakowaniu, które łatwo otworzyć bez rozrywania tektury, dzięki czemu cały czas wygląda estetycznie. Na dodatek opakowanie po wyciągnięciu wkładki możemy zamknąć, więc higiena jest zachowana. Same wkładki idealnie dopasowują się do bielizny i są bardzo cienkie, dzięki czemu niewyczuwalne podczas noszenia. Pasek z klejem mocno trzyma, więc wkładka się nie przemieszcza ani nie roluje. Poza tym są one całkiem chłonne, więc na samą końcówkę miesiączki jak i na co dzień jak najbardziej będą ok. Wkładki są również delikatne dla skóry, nie powodują podrażnień, a subtelny zapach daje uczucie świeżości. Podsumowując: jestem bardzo zadowolona i chętnie sięgnę po nie ponownie. Bella kolejny raz spełniła oczekiwania!

W poszukiwaniu nieuchwytnego zapachu Verbeny…

Kupuje się oczami. Ta znana prawda w moim przypadku zaowocowała zakupem wkładek higienicznych Bella Herbs Panty Verbena. Nabyłam je w markecie Netto za 2,90 zł. Dotąd ich jeszcze nigdy nie używałam, więc z chęcią przyjrzałam się właściwościom tego produktu:)

Opakowanie i wygląd wkładek

To, co mnie w nich urzekło na „Dzień dobry”, to opakowanie. Jest piękne, bardzo kobiece, stonowane i idealnie zgrane z produktem. Życzyłabym sobie, aby wszystkie opakowania były z takim smakiem i znajomością rzeczy, przygotowane. 18 wkładek normal znajduje się w prostokątnym kartoniku, w nienachlanych kolorach jasnego i ciemniejszego fioletu, z żółtymi akcentami. Ma też grafikę w postaci kwiatów Verbeny. Napisy są czytelne, rozmieszczone tak, że patrząc na opakowanie dostajemy wszystkie podstawowe informacje. Nic dziwnego, że to opakowanie zachęciło mnie do kupna tego produktu. Poza tym, jak zauważyłam, jest bardzo funkcjonalne. Po otwarciu w miejscu perforacji, można je za każdym razem zamknąć ponownie., dzięki przemyślnie skonstruowanemu zamykaniu.

Wkładki to rzecz codziennego użytku, przynajmniej w moim pojęciu. Trzeba się z nim polubić. Produkt marki Bella daje się lubić. Wkładki są cieniutkie, na wierzchniej warstwie mają kwiatowy wzór. Odrywa się je bez problemu od warstwy z klejem. Są bardzo dobrze wyprofilowane i odpowiedniej wielkości. Klej użyty w tym produkcie jest bardzo dobrej jakości i świetnie spełnia swoją rolę.

Zapach

Postanowiłam temu tematowi poświęcić odrębny akapit. Bo warto, ale nie dlatego, że zapach tych wkładek jest taki piękny, łagodny, świeży czy zachęcający. Producent twierdzi, że jego wkładki mają lekko cytrynowy zapach Verbeny. Nie mogę się z nim zgodzić. Moje wkładki nie pachną niczym! Niestety. Sprawdzałam to wielokrotnie, a nawet zatrudniłam rodzinę do szukania zapachu w zapachu. Nie ma. Po otwarciu kartonika produkt pachnie kartonikiem. Nawet od razu użyłam moich ulubionych perfum, żeby sprawdzić czy czasami nie mam zaburzeń węchu. Bo wiecie co to w dzisiejszej sytuacji epidemicznej może oznaczać? Ale na szczęście perfum czułam, jak zwykle.

Nie wiem dlaczego moja Verbena nie pachnie. Wybrakowany kartonik? Linia produkcyjna zastrajkowała? Będę się kwestii tego zapachu przyglądać, kupując kolejne opakowania tego produktu. Bo jestem go ciekawa. Dziewczyny wspominają o ładnym zapachu, a ja go w ogóle nie czuję, gdyż go nie ma…

Wrażenia z użytkowania produktu

Wkładki Bella mają nie tylko ładne i funkcjonalne opakowanie. Same w sobie też takie są. Nie ma się, pod względem roli jaką pełnią, do czego przyczepić:). Świetnie trzymają się bielizny, niezależnie od jej typu i materiału wykonania, nie przesuwają się i nie rolują. Zapewniają efekt świeżości, nie tylko w trudne dni. Są delikatne, mięciutkie, komfortowe w użyciu i to, co najważniejsze – ich chłonność jest bez zarzutu. A na dodatek, choć trzymają się mocno w miejscu umieszczenia, to odrywa się je bez najmniejszego problemu od bielizny. Utrzymywanie higieny intymnej przy ich pomocy jest przyjemne. Czego jeszcze można by od nich chcieć? Tylko tego, aby jak obiecuje producent, miały cytrynowy zapach albo jakikolwiek , byle był wyczuwalny…

Podsumowanie

We wkładkach Herbs Panty Verbena znalazłam dobrego sojusznika, z którego nie zrezygnuję, mimo że w aspekcie zapachu nie spełnia moich oczekiwań. Jednak swoją rolę gra na pięć gwiazdek:)

Zdecydowanie tak

Są to moje ulubione wkładki. Stosuje je na codzień. Są idealne miękkie w dotyku. Nie są ani za grube ani za cienkie. Nie odklejają się i nie przesuwają się. Idealnie trzymają się bielizny. Są dość tanie. Idealnie pochłaniają wilgoć. Bardzo ładne i dyskretne opakowanie.

Dla mnie najlepsze

Długo szukałam idealnych wkładek. Inne okazywały się za grube, było je czuć, przesuwały się, odklejały albo ich chłonność pozostawiała dużo do życzenia. Zawsze wynalazłam w nich coś, co na starcie je skreślało. Po baaaardzo długim czasie wreszcie wpadłam właśnie na te wkładki z Bella.

Przede wszystkim są ogólnodostępne- mogę je kupić zarówno w drogerii jak i w markecie, co bardzo sobie cenię. Nie zawsze chcę mi się specjalnie lecieć do Rossmanna/ Natury po jedną pierdołę. Produkt w miarę przystępnej cenie dostępny w dwóch wersjach- nazywam je sobie roboczo wyjazdową, mniejszą, oraz domową, większa. Fajna jest ta wielka paka, bo starcza naprawdę na długo. Lubię też szatę graficzną tego opakowania- ładna, stonowana i kobieca.

Za co najbardziej cenię sobie te wkładki? No są cieniutkie. W ogóle nie czuć ich podczas noszenia, a na tym zależy mi chyba najbardziej. Obsesyjnie za każdym razem mam wrażenie, że podpaska/wkładka jest widoczna, mam silne uczulenie na to. Wkładki mają mocny klej, który doskonale trzyma wkładkę w jednym miejscu. Nie podwija się, nie przesuwa. Dodatkowo jest mięciutka i naprawdę ładnie pachnie-ładnie, ale nienachalnie, czuć tylko delikatnie woń tej werbeny.

Jeśli chodzi o podpaski/wkładki, jestem obrzydliwie wybredna. Zawsze coś mi nie pasuje w tego typu produktach, a tutaj nawet ja nie potrafię znaleźć żadnej wady. Dla mnie produkt idealny.

Love

Bardzo wygodne, ładne wkładki, które dobrze trzymają się bielizny. W ciągu dnia muszą dziać się rzeczy niestworzone, żeby ta wkładka przemieściła mi się na zwykłej, bawełnianej bieliźnie. Sprawdzają się doskonale zarówno w środku cyklu jak i w czasie miesiączki jako zabezpieczenie awaryjne przy stosowaniu kubeczka menstruacyjnego.

Godne uwagi

Wkładki kupiłam ze względu na zapach werbeny który bardzo lubię.
Poza tym mają masę innych zalet poza zapachem.

Wkładki zamknięte są w kartonowym pudełeczku w fioletowo - białej kolorystyce. Pudełko ma możliwość ponownego zamknięcia 'na zakładkę', co jest fajne w podróży, bo mamy pewność, że otwarty już produkt na pewno się nie pobrudzi.

Każda wkładka ma warstwę z klejem , która zabezpieczona jest folią. Klej trzyma bardzo dobrze, wkładka 'siedzi' dokładnie w tym miejscu w którym ją przykleimy, a jednocześnie nie ma też problemów z jej usunięciem.

Wkładki wykonane są z delikatnej włókniny, która jest bardzo przyjemna w dotyku i świetnie przepuszcza powietrze. Są też mega cieniutkie co równa się ze 100% komfortem podczas noszenia - kompletnie nie czuje się, że się je nosi.

Chłonność jest na piątkę z plusem, posiadają one substancję zamieniającą wilgoć w żel, więc noszenie ich jest jeszcze bardziej przyjemne.

No i zapach - piękny, cytrynowy zapach werbeny. Już po otwarciu opakowania jesteśmy w stanie ją wyczuć. Jest to jedna z największych zalet tych wkładek, bo ten zapach sprawia, że automatycznie czujemy się bardziej świeżo.

Bez zastrzeżeń

Jeśli chodzi o higienę intymna Belle jest niezawodną marka. Bardzo dobrze trzyma się wkładka na bieliźnie bez żadnego odklejania .
Wkładka daje komfort cały dzień i posiada lekki ,kwiatowy zapach. Polecam

Bez wad

Widzę, że produkt został tutaj dodany już w 2017, a ja odkryłam je dopiero kilka miesięcy temu. Dostępność to zdecydowanie nie jest ich mocna strona. Cała reszta - wielki plus.
Wkładki dostępne są w kilku rozmiarach i pojemnościach opakowania. Dzięki temu każda kobietka znajdzie coś dla swoich potrzeb. Ja wkładek używam codziennie, więc muszą być one ekonomiczne - takie właśnie są.
Są dość cienkie, a jednocześnie świetnie chłoną. Rozmiar L jest dość spory, ale mi daje poczucie komfortu. Są absolutnie nie wyczuwalne, nie powoduję uczucie noszenia w majtkach wielkiej, sztywnej deski lub pampersa. Mają przemyślaną warstwę klejową - świetnie trzymają się bielizny, nie odklejają na krawędziach, a jednocześnie nie pozostawiają nic na materiale podczas ich ściągania. Warstwa chłonna jest delikatna, przyjemna, nie podrażnia, nie drapie i nie rozwarstwia się. Kartonik jak to kartonik, choć rzeczywiście jego wykonanie jest również dobrej jakości - perforacja ładnie się odrywa, nie strzępi.
Na tą chwilę są moim niezbędnikiem toaletowym i nie mam zamiaru ich wymieniać na inne.

Jedne z ulubionych

Wkładki mają delikatny zapach, który daje dodatkowe poczucie świeżości. Przez to że posiadają ekstrakt z webeny to nie podrażniają. Mają fajny kształt i trzymają się w miejscu, nie są ani za cienkie ani za grube.