Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Ekspresowa odżywka regeneracyjna z olejkami pielęgnacyjnymi (stara wersja)

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Oil Nutritive przeznaczona jest do włosów długich o rozdwajających się końcówkach.
Gliss Kur z olejkami pielęgnacyjnymi: araganowym i shea - zapewnia do 85% łatwiejsze rozczesywanie włosów i do 95% mniej rozdwojonych końcówek. Scan Repair Komplex dokładnie regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę, bez nadmiernego obciążania włosów.
Odżywka bez spłukiwania.

dobra

Dobra odżywka, która poza lekkim odżywieniem bardzo pomaga w rozczesywaniu długich włosów. Włosy są wygładzone i wyglądają wizualnie lepiej. Ma miły zapach, podobnie jak cała żółta seria gliss kur. Jest dość wydajna - przy codziennym stosowaniu wystarczyła mi na 1,5 miesiąca. Wiadomo, że nie będzie wystarczająca w przypadku bardzo zniszczonych włosów, ale jako uzupełnienie pielęgnacji na pewno się sprawdzi.
W tej kategorii, jedna z lepszych i nie wykluczam ponownego zakupu, choć mam już innego faworyta, która działa jeszcze lepiej (marion z jedwabiem).

Używam tego produktu od: używałam 1,5 miesiąca

Na efekt może trzeba trochę poczekać

Nigdy do tej pory nie używałam odżywek do rozczesywania. Skusiłam się na ten Gliss Kur, bo był w promocji i dlatego że bardzo lubię produkty z serii Oil Nutritive.
Jestem bardzo zadowolona, chociaż na początku stosowania nie widziałam w ogóle rezultatu. Po pewnym czasie i w miarę regularnym spryskiwaniu doszłam do wniosku, że jednak działa. Nie zmieniałam niczego innego w pielęgnacji włosów, a mimo tego końcówki włosów zrobiły się dużo bardziej gładkie, miłe w dotyku jak nigdy przedtem. Włosy łatwiej się rozczesują, a w dodatku są trochę bardziej błyszczące. Poza tym odżywka bardzo ładnie pachnie. Mi się ten zapach kojarzy nie tyle z miodem, co z jakimiś owocami egzotycznymi. W każdym razie jest prześliczny, używałabym tej odżywki dla samego zapachu, choćby i poza tym nie działała. ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

taka sobie slaba

mecze te odzywke
w sumie jest bardzo slaba tzn malo robi na wlosach
minimalny polysk
i to ze wlosy sa sypkie w dotyku
cos jak jedwam tylko 100 razy mniejszy efekt
na szczescie juz mi sie konczy

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: mecze jedno opakowanie

Lekka odżywka z olejkami

Uwielbiam produkty Gliss Kur i na tej odżywce też się nie zawiodłam. Ma świetny skład, głownie olejki i lekkie silikony, ułatwia rozczesywanie, wygładza kosmyki, pięknie pachnie. Nigdy nie używam jej samodzielnie, więc nie wiem jak spisuje się od razu po myciu, gdyż najpierw nakładam treściwą maskę, która trzymam na włosach ok. godziny, po jej spłukaniu aplikuję tę odżywkę i moje włosy, do niedawna bardzo zniszczone rozjaśnianiem, są w dobrym stanie. Polecam wypróbować!

Brak jakiegokolwiek działania.

Kupiłam ją, bo lubię serię Gliss Kur i codziennie rano spryskuję nim włosy. Miałam tą różową z jedwabiem i czarną, do bardzo suchych włosów. Sprawdzały się jako odświeżenie przed układaniem, wygładzały, dodawały blasku.
Widząc w składzie oleje, skusiłam się i się zawiodłam. Plusem jest zapach (jakby bananowy?) i opakowanie, które jest bardzo wydajne. Poza tym nic nie robi z włosami, jedynie sprawia, że są wilgotne, przez co łatwiej się rozczesują (chociaż i tak nie mam z tym problemów).
Lepiej kupić czarną lub złotą.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

świetny , godny polecenia ! ;)

świetna odżywka , która może nie zmiejszyła moich rozdwojonych końcówek , ale są teraz mało widoczne a włosy nie są już matowe . Efekt za taką cenę jest naprawd spaniały ! ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

dobra na zabezpieczenie końcówek

Odżywka bardzo fajnie maskuje porowate i rozdwajajace sie koncowki - i wedlug mnie tylko do tego się nadaje.
Raczej nie odżywia (na samym poczatku skladu silikony), a jedynie nadbudowuje włos przez co pięknie tylko wygladają.
Wygodna aplikacja.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 200 ml

Szybka poprawa wyglądu włosów

Bardzo przyjemna odżywka do włosów, chociaż nie określiłabym jej jako rewelacyjną.
Nie obciąża (jesli nie nałożymy za blisko skóry główy), pięknie pachnie, a jej aplikacja na włosy zajmuje naprawde mało czasu.
Stosowana na mokro u mnie poprawia wygląd, wygładza włosy, na sucho ogranicza puszenie, włosy sa łatwiejsze do rozczesania.

Poprawia kondycję końcówek ( przynajmniej wizualnie) i dodaje blasku moim falowanym włosom.
Odżywka dośc wydajna - przy moich długich włosach jedno opakowanie wystawcza na ok. 2 miesiące, co u mnie jest dobrym wynikiem.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

niezła

bałam się że obciąży moje cienkie włosy- ale absolutnie nic takiego nie nastąpiło :) bardzo ułatwia rozczesywanie, ładnie pachnie, końcówki są gładsze- nie puszą się, produkt wydajny

naprawdę neizły ale nie wiem czy na dłuższą metę coś daje bo gdy nie użyłam kiedys po umyciu włosów, znów były matowe i sie plątały na końcach

myślę że odzywka ma działanie tylko doraźne, mimo to i tak niezła

Rewelacja!

Odżywka która bardzo dobrze zadziałała na moje włosy!:)
Włosy po niej były odzywione,mniej się rozdwajały.
Odżywka jest bardzo wydajna,i ma bardzo przyjemny zapach.:)

Zdecydowanie polecam!:)

Używam tego produktu od: 2lat

Taka sobie.

Parę lat temu używałam namiętnie odżywek w sprayu Gliss Kur w połączeniu z szamponami typu 2w1.
Z wspomnianych odżywek ta chyba była najlepsza.
Ułatwiała rozczesywanie, nie obciążała włosów aż tak, jak np odżywka z jedwabiem i starczała na dość długo.
Jednak przy drugim opakowaniu nie podeszła mi już tak bardzo, moje włosy chyba się na nią uodporniły.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

w porządku

+ wydajność
+ zapach
+ pomaga rozczesać włosy, zabezpiecza końcówki właśnie przed rozdwajaniem silikonami, na które tak bardzo narzekacie ;-) jeśli stawiacie na kurację bezsilikonową polecam psikać tylko końcówki - po to by się nie wycierały o ubrania itd