Schwarzkopf Gliss Kur, Oil Nutritive, Ekspresowa odżywka regeneracyjna z olejkami pielęgnacyjnymi (stara wersja)

Ekspresowa odżywka regeneracyjna Gliss Kur Oil Nutritive przeznaczona jest do włosów długich o rozdwajających się końcówkach.
Gliss Kur z olejkami pielęgnacyjnymi: araganowym i shea - zapewnia do 85% łatwiejsze rozczesywanie włosów i do 95% mniej rozdwojonych końcówek. Scan Repair Komplex dokładnie regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę, bez nadmiernego obciążania włosów.
Odżywka bez spłukiwania.

Moja ulubiona

Ma piękny zapach, długo się utrzymuje na włosach.
Włosy bardzo dobrze się po niej rozczesują, są miękkie i gładkie.
Cena dość wysoka, chociaż źle nie jest :)
Bardzo wydajna! Obecnie mam fioletową wersję odżywki Gliss Kur ale jak się skończy to kupię znowu tą. Polecam

Używam tego produktu od: ponad 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Dość dobra.

Mam kręcone włosy co za tym idzie że są suche, Z efektów byłam bardzo zadowolona dopóki nie dowiedziałam się ze to magia silikonów, w dodatku tych najcięższych.
Postawiłam na naturalną pielęgnacje więc więcej jej nie kupię, ale osobą którym to nie przeszkadza jak najbardziej polecam.
Jest tania, troche duszący zapach ale do wytrzymania.
Nie jest wydajna, użyłam jej kilka razy a już 1/4 nie ma.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 DUŻE

świetna

jedna z dwóch odżywek z serii Gliss Kur, które zagościły w mojej łazience. ta, w porównaniu do tej drugiej (czarnej) jest rewelacyjna!

wygładza włosy, chroni je (w końcu mnóstwo silikonów), nie obciąża, nadaje ładny zapach. nie wysusza, nie drażni skóry głowy. bardzo fajny produkt

Używam tego produktu od: kilku lat

Ilość zużytych opakowań: kilka

wręcz najlepsza!

Mam kręcone, więc suche włosy - bez połysku. Odżywka dość, że nadaje moim włosom połysk, to robia sie mięciutkie i bardzo ładnie pachna! Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że kondycja moich włosów znacznie sie poprawiła [ wcześniej codziennie prostowałam ] włosy przestały wypadać i stały sie naprawde ładne!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

Więcej niż dobra

Jak dla mnie bomba. Ślicznie pachnie, wystarczy kilka rozpyleń a moje włosy są super. Mam problem z rozczesywaniem włosów po myciu i z tym radzi sobie perfekcyjnie, widać po kilku stosowaniach, iż rzeczywiście regeneruje zniszczone włoski. Pachnie cudnie a pół gwiazdki odjęłam bo mam kręcone puszące się włoski i z tym nie do końca na 100%. Ale i z tym kupiłabym ją jeszcze raz :)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

Suche wlosy to lubia

Bardzo mi pasuje. Mam suche wlosy z rozdwajajacymi sie koncami od tarcia o ubranie bo nosze rozpuszczone ciagle. Ta odzywka bardzo ulatwia rozczesywanie i mozna ja spryskac wieksza dlugosc wlosow. Na koncowki dodaje jedwab. Uzywam jej po kazdym myciu.

Cudow nie ma. Trzeba dbac o wlosy na kilka sposobow zeby dobrze wygladaly i byly sprezyste, ta odzywka poprawia ich wyglad, wygladza, ladnie pachnie, jest bardzo wydajna, przyjemnie sie ja aplikuje. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1szt

Królestwo za odżywki Gliss Kur\'a!

Uwielbiam te odzywki
JAk dotąd nie wypróbowałam jeszcze wersji,,czarnej" ale juz mam na nią chrapke jak tylko wykoncze tę.
Jestem na poczatku drogi w walce o piekne włosy i te mgielki pozwalają mi w okresie przejsciowym cieszyc sie ,,gładkimi lsniacymi" włosami.
Przede wszystkim ładnie dyscyplinuja włosy, powlekaja sliskim filmem,daja sie rozczesac.
Mily zapach, przyjemna aplikacja

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: idzie w miliony

bardzo fajna

Kupiłam ją kiedyś, bo po przeczytaniu etykietki wydała mi się w sam raz dla moich zniszczonych włosów. Jak dla mnie jest całkiem niezła.

Plusy:
-ułatwia rozczesywanie włosów
-jest bardzo lekka
-bardzo wydajna! mam ją już dobre parę miesięcy, a włosy mam do połowy pleców i odżywka nadal jest, używam prawie po każdym myciu
-ładnie pachnie

Minusy:
-średnio odżywia, nie zauważyłam jakiegoś szału...
-po kilku pryskaniach na drewnianej podłodze tworzy bardzo śliską warstwę, czasem można się przewrócić ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

zapach i lekkość

Niewiele odżywek w sprayu przetestowałam, bo z reguły nosiłam krótkie włosy. Dodatkowo mam skłonność do przetłuszczania się skóry głowy, więc bałam się obciążenia i nieświeżego wyglądu.
Na moich włosach odżywka dobrze się sprawdza, mogę spryskać nią włosy nawet kilka razy między jednym a drugim myciem, a te nadal nie są obciążone.
Faktycznie ułatwia rozczesywanie, do tego pachnie świetnie!
Wydajność średnia, ale też często jej używam - nie wiem, czy jakoś \'wyparowuje\', czy może moje włosy aż tak potrzebują odżywienia zimą..
Mam nadzieję, że wpłynie również na kondycję włosów, przede wszystkim na rozdwajanie i łamliwość końcówek, bo póki co widoczne jest tylko powierzchowne działanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

średnio....

Taka sobie odżywka.Nie regeneruje włosów,nie poprawia ich stanu.Gwiazdka jest za to,że ułatwia rozczesywanie włosów.Na pewno nie kupię tego więcej,nie warto wydać 15 złotych na coś co nie działa.
Po tej odżywce przestałam wierzyć w to,że środki zewnętrznie działające na włosy cokolwiek dają.Teraz wierzę jedynie w działanie od środka.

Używam tego produktu od: kilka lat temu ich używałam
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Dobra

Uzywam jej jako ulatwiacza rozczesywania. Jesli mozna tak powiedziec? Czyli po umyciu, odzywce, olejku jeszcze pryskam delikatnie konce zeby je wygladzic. Czasem tez na suche wlosy jesli zapomne wetrzec olej arganowy w konce i rano wstane z siankiem. Sprawdza sie swietnie. Dostalam ja od meza, sama raczej nie kupilabym Gliss kura (mam jakis uraz). I bardzo milo mnie zaskoczyl ten produkt. Ladnie pachnie. Trzeba z nia uwazac, bo moze przetluscic wlosy! a poza tym same plusy. wygladza, ulatwia roczesywanie, mniej wlosow sie lamie. Jest bardzo wydajna!

Używam tego produktu od: ok. dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: dalej pierwsze

Genialna

po zurzyciu kliku opakowań można śmiało powiedzieć, że ma wiele plusów:
+ łatwa i wygodna aplikacja
+cudowny, nie duszacy zapach
+ nie skleja włosów i nie obciąża
+ działa w 100% po żadnej innej odżywce moje końcówkie nie są w tak dobrej formie a są bardzo wymagające
+ co najważniejsze jest nie trzeba jej spłukiwać, co dla mnie jest ogromnym i jednym z przeważających plusów, gdyż nie zawsze mam czas
+wygładza włosy i ułtwia rozczesywanie
+ nawet niewielka ilość pomaga i dziala. przez co produkt jest bardzo wydajny nawet przy codziennym stosowaniu
+ mam wlosy ze sklonnościa do przetluszczania i odżywka nie pogarsza ich stanu ;)

jedynym minusem moze być to , że przy częstszej lub niewlaściwej aplikacji włosy mogą się przetluszczać

ogólnie wychodzi na + ;) polecam

Używam tego produktu od: nie pamietam kiedy
Ilość zużytych opakowań: 3 duże