Maybelline New York, Superstay Silky Foundation (Dwufazowy podkład)

Maybelline New York, Superstay Silky Foundation (Dwufazowy podkład)

Opakowanie zawiera w jednej części podkład, w drugiej jedwabisty krem, przedłuzajacy trwałość podkładu oraz zapewniajacy jedwabistą skore. Wystarczy nacisnać pompkę, wymieszać oba składniki i nałożyć na twarz.
Trwalosc podkładu 16 godzinna.

Cena: 8 funtów / 30ml

jeden z najlepszych kryjących, matujących podkładów

W czasach, gdy moja skóra produkowała sebum w ilościach hurtowych a wągry i pryszcze zakłócały me nastoletnie lata szukałam produktu, który ładnie wszystko przykryje i zmatuje a i jeszcze nie uczuli. Z tym kosmetykiem zetknęłam się tylko raz, potem już go nigdy nie widziałam w sklepie, chociaż na allegro można go jeszcze zakupić.
+fajnie krył i nie robił maski
+nie uczula
+długo trzyma się na twarzy
-pompka czasem się zapycha, zostaje trochę fluidu i bazy w opakowaniu i trzeba rozcinać
-za ciężki na lato, chociaż można go mieszać z kremem i wtedy będzie ok

Nie używam go już i nie zamierzam kupić następnego, ponieważ moja skóra już się unormowała, nie mam z nią większych kłopotów i teraz używam lekkich podkładów rozświetlających, ale dla fanek matu i trwałości będzie świetny.

najlepszy na świecie

był na prawde cudowny a przestestowałam naprawde dużo podkładów nie miał żadnych minusów długo sie utrzymywał miał fajna konsystencje wogóle nie trzaba go było poprawiać nie przesusał skóry i nie uczulał szkoda tylko ze go wycofali

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

najlepszy podkład jaki miałam

fantastyczny! dobrze kryje, długo się utrzymuje, matuje. idealny dla cery problemowej. nie jest rzadki, dlatego trzeba uważać przy aplikacji, żeby nie zrobić smug. jest bardzo wydajny- mi przy codziennym nakładaniu starczył na wiele miesięcy. ciężko go teraz dostać, ale dla chcącego nic trudnego- na allegro można go kupić w bardzo przystępnej cenie- taniej niż na promocji w rossmanie. używałam wielu podkładów i zawsze do niego wracam.

Ilość zużytych opakowań: dużo

kiedys uwielbialam :)

Podklad rzeczywiscie dlugo sie trzymal:) Tylko kolory wpadaja troche w roz , a tez nie kryl idealnie. Ale ja go stosowalam z innym :) Troche ciezki, ale nie przeszkadzalo mi to, najwiekszy problem jest z rozcieciem opakowania, ale zawsze mozna sama baze zastosowac ;)

dlaczego wycofali ;((

stosuje podklady od n lat mam skore przetłuszczającą sie a ten podklad jako jedyny :
- zmatowił cere na 7 godzin ato u mnie wrecz niemozliwe nawet revlonem
- pokryl niedoskonalosci
- ujednolicil koloryt cery
- nie zapychal porów
- mial fajna gesta konsystencje
- baaaardzo trwały ;o
- cena ok
Dlatego ubolewam nad tym ze zostal wycofany teraz w gamie maybeline sa same beznadziejne ale nie bede sie rozpisywac ;/

Ilość zużytych opakowań: 2 szt

Mój typ

Świetnie kryje,matuje i nie przesusza skóry.
Bardzo go lubiłam, niestety musiałam z niego zrezygnować, bo jest drogi (za to odjęłąm pół gwiazdki),przerzuciłam się na inny, też maybelline. Ale jak będę mieć więcej kasy, to na pewno będę kupować ten podkład. :>

Używam tego produktu od: ok.5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok.5

nawet nawet...

Podkład ten bardzo dobrze kryje i dzięki bazie utrzymuje się w miarę długo. Buzia nie świeci się i wygląda ładnie, świeżo i jednolicie. Jednak mimo to niestety ma wady, które zniechęcają. Przede wszystkim ma dość ciężką konsystencję i trochę zapycha :( Poza tym jest dość mały wybór odcieni a ten najjaśniejszy wcale nie jest aż taki jasny. Numer 02 jest już w ogóle nie do przyjęcia dla jasnych karnacji :(
Cena nie jest jakaś zabójcza, więc może jeszcze kiedyś go kupię, choć nie jestem tego pewna.

Używam tego produktu od: aktualnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: dwa

Używałam go od dłuższego czasu - ok roku, teraz ekspermentuję - jestem ciekawa innych firm.

Byłam bardzo zadowolona i po nim ciężko mi było znaleźć lepszy podkład i wszystkie tańsze były gorsze (Najlepiej kupować na allegro! Za późno to odkryłam i płaciłam cenę regularną! A mogłam kupować za połowę tego!)

Zalety:
- nie ma efektu maski
- z bazą
- naturalny
- nadaje uczucie gładkości skóry
- jak dla mnie trwały
- nie obciąża skóry
- nie zatyka porów
- ładnie kryje

Używam tego produktu od: 1,5-2 lat (nie jestem pewna)
Ilość zużytych opakowań: 4-5

super !!!

PODKŁAD FE-NO-ME-NAL-NY !!!!

MOJE PLUSY
+ bardzo dobrze kryje u mnie wygrywa,
+ świetna konsystencja,
+ zapach - nie zwraca uwagi, nie przeszkadza,
+ dość dobrze się trzyma na skórze (ja przy wszystkich podkładach się świecę więc tego nie oceniam),
+ baza jest dobra, ale wolałabym gdyby było 30ml podkładu, bazę mogę kupić oddzielnie,
+ można go używać na dzień i na imprezę

- minusów praktycznie nie ma, ale jest ciężki latem (coś za coś)
- mała pojemność,
- nie wiem czemu go wycofują :-(

Używam tego produktu od: długo!
Ilość zużytych opakowań: dużo nie pamiętam

Mogę polecić!

Używałam tego podkładu i jestem zadowolona :) Plusem jest na pewno to że zawiera również bazę, fajnie rozprowadza się na skórze, nie tworzy efektu maski. Dużym plusem jest dozownik do podkładu ;) Jest bardzo wydajny, nie za ciężki jak na moją cerę ;)
Minusem jest na pewno cena oraz to że pod koniec opakowania pompka już nie pompuje bazy i podkładu mimo że na dnie jest tego jeszcze dość sporo, wtedy najlepiej otworzyć opakowanie ;)

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

ciężki

Miałam go już kilka dobrych lat temu, jednak dobrze go zapamiętałam, tak by więcej go nie zakupić...

Stanowczo zbyt ciężki jak dla mnie. Odradzić jednak chyba nie mogę nikomu, wszak każdy ma inną cerę i inne wymagania.
Ja czułam się jak w masce, a tego nie lubię.

Używam tego produktu od: nie używam obecnie

No.1

Zawsze lubiłam podkłady Maybelline.
Ten jednak spełnił moje wymagania co do \'joty\'.

Plusy :
- wydajny
- nie trzeba dodatkowo inwestować w bazę
- utrzymuje się bardzo długo
- ładnie wtapia się w skórę, nie tworzy maski
- lekki

Minusy :
- mała gama kolorów :)

Ilość zużytych opakowań: 3 x 30ml