Bielenda, Graffiti 3D, Fluid `Burza włosów - Wichrzyciel`

Bielenda, Graffiti 3D, Fluid `Burza włosów - Wichrzyciel`

Fluid Wichrzyciel zwiększa objętość fryzury, dodaje jej połysku i energii, a przy tym nie obciąża włosów.
Ułatwia rozczesywanie i modelowanie. Dzięki zawartości D-panthenolu i protein jedwabiu twoje włosy będą idealnie nawilżone, gładkie, o zwiększonej objętości. Ekstrakt ze skrzypu polnego sprawia, że włosy są pod stała ochroną. Aplikuje się go wygodnie, dzięki atomizerowi.

nadające objętość, nabłyszczające, wygładzające
żele i fluidy
zapachowa
w sprayu
fluid

Zakupiłam go pod wpływem pozytywnych opinii na Wizażu i rzeczywiście się nie zawiodłam.Wcześniej używałam mgiełek Farmony lecz w porównaniu z tym kosmetykiem wypadają kiepsko.Używam fluidu zamiast pianki do modelowania moich bardzo gęstych włosów.Fluid trochę je usztywnia,nie są po nim miękkie jak przeczytałam w innej recenzji ale mnie to odpowiada bo fryzura trzyma się praktycznie cały dzień a kosmetyk łatwo wieczorem wyczesać,nie pozostawia na włosach żadnego "osadu" jak lakiery czy pianki.Zapach bardzo ładny.Nie zawiera alkoholu.Nie powoduje burzy włosów ani dużego połysku jak nabłyszczacze.Włosy wyglądają bardzo naturalnie.
Polecam.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

dobra rzecz

fluid świetny, nabłyszcza, włosy się nie puszą. Świetny efekt z prostownicą, włosy długo pozostają proste. Burzy włosów nie daje ale naprawdę mój ulubiony kosmetyk do włosów, szybka i łatwa aplikacja.

Używam tego produktu od:4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

zalezy od wlosow

Moglabym dac mu gwiazdke mniej, ale na wlosach mojej mamy wszystkie obietnice sie spelniaja, bo ma ona duzo krotsze wlosy...na moich tez cos tam daje ale troche sie rozczarowalam. ale faktycznie nie skleja, ladnie pachnie, wygodny w uzyciu...niedrogi.

Używam tego produktu od:z 3 tygodnie

szkoda, ze trudno go dostac

Mieszkam w centrum, supermarkety na peryferiach miasta odwiedzam raz na rok, to tez dlugo i niestety bezskutecznie szukalam tego produktu w sklepach kosmetycznych w poblizu swojego miejsca zamieszkania (panstwo Bielenda nie zadbali specjalnie o szeroka dystrybucje tego produktu - szkoda) - a recenzje poprzedniczek nie dosc, ze brzmialy obiecujaco, to jeszcze okazaly sie szczera prawda! W koncu dotarlam do jednego z Krakowskich Carrefourow i nabylam specyfik i nie zaluje, bo wyprawa zostala polaczona rowniez z nabyciem nowej, lekkiej deski do prasowania ;)
Wichrzyciel Bielendy ma same plusy: nie obciaza wlosow (to dla mnie jego najwiekszy atut!), ladnie pachnie - zapach jednak szybko sie ulatnia, wlosy robia sie puszyste ale nie sianowate - kilka ugniecen i znow mam ladne loki. Nie zawiera wysuszajacego alkoholu tylko wzmacniajacy ekstrakt ze skrzypu i na dodatek ma doskonaly rozpylacz, wydajacy z siebie nie prysk kropelkowy ale lekka mgielke, rownomiernie osiadajaca na wlosach. Bardzo dobry produkt, mam ochote na wiecej produktow z serii, ale nie mam ochoty na ponowna jazde na peryferie miasta. Moze pokaze sie wreszcie w centrum :D

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

naprawde dobra rzecz

Kupilam bo nie bylo mojego sprayu welli do kręconych. Kupilam bo tanie i jakby mialo sie nie sprawdzic to nie szkoda by bylo kasy.
A tak naprawde okazalo sie ze bardzo dobry produkt. Moje wlosy dobrze się po nim kręcą. Nie wysuszaja sie. I faktycznie mozna powiedziec ze taka mała burza włosow sie robi... :)
Jest wydajny.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: wlasnie skonczylam pierwsze

bardzo dobry produkt

Produkt godny polecenia!
Włosy są po nim puszyste.Przede wszystkim nie przetłuszcza włosów co jest dla mnie ważne bo mam do tego tendencje.Dzieki niemu włosy są gładsze i bardziej miekkie.Co do zapachu to w sumie jest ok powiedziala bym ,że nawet neutralny bo nie utrzymuje sie zbyt długo.Nie jest to produkt idealny spełniajacy wszystkie kryteria ale jest bardzo dobry POLECAM

Używam tego produktu od:1 miesiaca

nietypowy

Inny - to odpowiednie określenie dla tego produktu.Ni to lakier, ni to pianka czy np. żel w płynie.Fluid natomiast nieodparcie kojarzy mi się z kosmetykiem do makijażu, ale cóż, nie ja to wymyśliłam.

Jest to płyn, który łatwo rozpyla się na włosach.Dzięki niemu szybko je można ułożyć wg upodobania, a jeszcze lepsze rezultaty uzyskuje się susząc włosy suszarką.Efekt trwa wiele godzin, a włosy nieznacznie tracą na objętości.

Nie trzeba się obawiać o ewentualny nadmiar kosmetyku, ponieważ fluid szybko wnika we włosy, nie skleja ich i nie obciąża, łatwo go wyczesać.

Zapach fluidu przypomina zapach świeżej trawy, który zresztą mało mi odpowiada, ale nie jest nachalny i szybko wietrzeje.
Zdecydowanie do minusów zaliczam sposób w jaki ten produkt się rozpyla, tzn. tworzy taką "aurę", która osiada nie tylko na włosach, przez co produkt nie jest wydajny.

Fluid nadaje się do stosowania zarówno na mokre, jak i suche włosy.
Polecam.
Używam tego produktu od:kilku tygodni