Soraya, Professional, Balsam do ciała `Ujędrnienie i nawilżenie`

Soraya, Professional, Balsam do ciała `Ujędrnienie i nawilżenie`

Balsam Soraya Professional został stworzony na bazie doświadczeń z kosmetyki profesjonalnej. Polecany jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Efektywnie wysmukla i modeluje sylwetkę. Redukuje miejscowe zaokrąglenia.

Zawiera:Kolagen, Ekstrakt z Zielonej Kawy, Proteiny Kaszmiru.

Rezultat:
- intensywny wzrost jędrności naskórka
- poprawa rzeźby i redukcja zaokrągleń
- idealne nawilżenie skóry
- zwiększenie elastyczności i gładkości naskórka
Dostępny również w wersji 400ml.

rozczarowanie

Balsam nie ujędrnia! w dodatku nawet nie nawilża, momentami miałam uczucie, że wysusza. Myślę, że to jednak od słońca miałam wrażenie suchej skóry. Daję dwa za zapach, gdyż bardzo mi się podoba i zostaje na skórze nawet 6 godzin. To jedyny plus, ale bardzo duży, dlatego może kupię go jeszcze ze względu na zapach.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół dużego

średniak

Niemile mnie zaskoczył. W ogóle nie nawilżył mojej skóry, była tak samo sucha jak przed aplikacją balsamu. Na pewno nie wyszczuplił ani nawet nie ujędrnił. Zero działania na moją skórę.
Rozczarowałam się niestety.
Plus za łatwe rozprowadzanie i za przyjemny zapach.
Zużyłam 3/4 dużego opakowania i teraz awaryjnie jeździ w schowku w aucie :P W razie gdyby co :-)
Raczej nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

BLAAH

Balsam fatalny. Jedna gwiazdka należy mu się tylko ze względu na przyjemny zapach, który mnie skusił. Niestety. Nie nawilża a wręcz przesusza skórę. Najgorszym moim doświadczeniem z nim w roli głównej było nałożenie go na łydki po goleniu AŁŁŁŁAAAA. Nie wiem czy coś mnie tak kiedyś piekło. Potem zdarzało mi się go tu i ówdzie wklepać, ale to nigdy nie był dobry pomysł. No a przy takim nieregularnym stosowaniu o żadnym ujędrnieniu mowy być nie mogło :( Poza tym lepi się i strasznie długo wchłania.

Używam tego produktu od: kilka razy w ciągu ostatnich 6 m-cy

beznadziejny

Balsam ani nie nawilża ani nie ujędrnia.
Skóra jest może lekko milsza w dotyku ale też tylko kilka godzin. Efektu ujędrnienia nie widać zupełnie. Jedynym plusem jest miły zapach.

Nie polecam jesli masz suchą i mało jędrną skórę.

Używam tego produktu od:2m-cy

nigdy więcej

Zupełnie nie wykonuje swojego zadania.Zupełnie nie nawilza skóry, aby moja skóra byla nawilzona musiałabym go stosowac co o. 3 h. Co do ujędrniania jest jeszcze gorzej. Zalatemi jest ładny zapach oraz to iz kosmetyk dobrze się rozprowadza oraz wchłania.

Używam tego produktu od:2/3 miesiące

nie ujędrnia ale nawilża

Balsam wogóle nie ujędrnia a o jakimkolwiek rzeźbieniu zaokrągleń sylwetki nie ma mowy :o W miare dobrze nawilża ale w tym celu i tak kupuje inne balsamy. Ogólnie jeżeli szukacie czegos ujędrniającego to nie polecam :)
Jest wydajny.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:dwa

Fajna rzecz.

Moim zdaniem balsam jest naprawdę udanym produktem.Nawilża,pięknie pachnie,nie lepi się,szybko się wchłania.Na ujędrnianie się nie nastawiałam,a jednak zauważyłam je.W małym stopniu i po zużyciu dwóch dużych butelek,ale jednak.Ogólnie jestem na tak!

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

kiepski

Nie nawilża, źle sie rozsmarowuje, śmierdzi a o ujędrnianiu nie ma mowy, leży w łazience i pewnie skończy w śmietniku, nieudany zakup, na szczęscie mało kosztował ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

Taki sobie

Mam ten balsam i raczej nie polecam.Jest na tyle innych tego typu produktów,ze tego juz nie wybiore.Jak dla mnie zbyt gęsta konsystencja, zapach troche ciężki,jesli uzyje go na nogi po depilacji piecze....itd

Używam tego produktu od:nie bardzo mi odpowiada dlatego używam go tylko gdy inny balsam sie skonczy, jest takim zapasowym przymusem
Ilość zużytych opakowań:ciegle to samo pierwsze

Taki średni

Balsam jest taki średni, a nawet kiepski. Jedyną jego zaletą jest ładny zapach, choć i ten jest zbyt intensywny. A tak poza tym to na pewno nie ujędrnia, nie nawilża, kiepsko się rozprowadza. Nic specjalnego

Używam tego produktu od: 3 m-cy

ok

Kupiłam ten produkt pierwszy raz w promocji i bardzo mi przypadł do gustu.
Teraz kupuje go już od dłuższego czasu i jestem zadowolona a cena też jest przystępna. Poza tym opakowanie starcza na dość długo i ma bardzo ładny zapach.
Co do właściwości ujędrniających to bez rewelacji ale jest ok. Można rzeczywiście zauważyć, że skora jest jędrniejsza ale nie sa to efekty spektakularne.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Dobry

Balsam ma przyjemny zapach, taki brzoskwiniowy, lekko ujędrnia skórę, nawilża i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze tak jak inne balsamy, poza tym jest tani - zapłaciłam za 400ml 12 zł i wydajny. Skóra po nim jest przyjemna w dotyku.Po dłuższym stosowaniu przeszkadza mi zapach brzoskwini, wolę inne.