Lovely, Peach Desire, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Lovely, Peach Desire, Eyeshadow Palette (Paleta cieni do powiek)

Daj się ponieść BRZOSKWINIOWEJ wariacji! 8 najmodniejszych kolorów w jednej paletce. Mocno napigmentowane cienie o brzoskwiniowym zapachu, harmonijnie skomponowane, tak abyś mogła stworzyć idealnie dopełniający się look glamour! Dzięki małemu formatowi paletkę, będziesz mogła mieć zawsze przy sobie!

paletki cieni
Efekt
metaliczne, satynowe, matowe
prasowane

Rozczarowanko

Kupiłam ją już dawno temu, próbowałam pomalować się nią kilka razy i za każdym razem coś mi nie grało. O ile błyszczące kolory są w porządku, tak nie odpowiada mi formuła matów - jest mocno kredowa, no nie leży mi po prostu. Dodatkowo opakowanie jest delikatne i szybko popękało. Kolorystyka również do mnie nie przemawia (mam na myśli kompozycje).

Bardzo dobry pigment

Paletkę kupiłam już kilka lat temu, spodobała mi się bardzo gama kolorystyczna oraz jej cena, była bardzo niska. Kolorki kojarzą mi się z okresem jesiennym.
Są bardzo dobrze napigmentowane, cienie z wyższej półki mogą się chować!
Lekko się osypują, ale nie jest to uciążliwe. Ciebie najlepiej rozpracować albo pędzelkami albo palcami, załączony patyczek nie da rady dobrze ich rozblendowac.
Opakowanie mogłoby być porządniejsze ale przymykam oko biorąc pod uwagę jej cene.
Generalnie to nie ma się do czego przyczepić!

Świetna na początek

Naprawdę dobra paletka. Sięgnęłam po nią pierwszy raz w czasach szkolnych, była moją pierwszą paletką i nie żałuję. Naprawdę śliczne kolory, które są dosyć dobrze napigmentowane.
Ładnie się blendują, jednak ten pędzelek zupełnie nie jest potrzebny, gdyż nim tak ładnie cieni się nie rozetrze.
Oprócz tego cena równiez jest zaskakująco niska, jak na tak trwały i wydajny produkt.

Dobra tania paleta

Największym plusem tej palety jest cena.
O dziwo wraz z niską ceną idzie w parze naprawdę dobra jakość.
Paleta ma ciekawe odcienie i bardzo dobre maty. Błyski też są bardzo przyzwoite choć znam lepsze.
Fajna opcja dla nastolatek, dla osób które nie malują się zbyt często. Brakuje w niej tylko beżu, ten który mamy w palecie jest za ciemny.
Dla mnie jest jak cień przejściowy. :)
Podoba mi się też jej opakowanie

Wooow

Użuwam cieni codziennie w makijażu. Cienie są w plastikowym opakowaniu. W paletce znajduje 7 cieni i podwójna pacynka do ich nakładania. Kolory są bardzo dobrze napigmentowane i długo zostają na powiece, nie obsypują się. Paletka bardzo ładnie pachnie. Kocham robić tą paletką gdyż nie uczula mnie i nie powoduje zaczerwienienia. Cienie bardzo łatwo się nakłada na powiekę palcem lub pacynką.

Rewelacja jak za tą cenę

To nie jest najlepsza paletka pod słońcem ale nie da się ukryć że jak na drogeryjne niskopółkowe cienie to jest całkiem całkiem.
Poleciłabym ją do początkujących makijaży aby nie zrobić sobie krzywdy pigmentacją ale móc zrobić ładny makijaż.
Pigmentacja jest dobra, cienie się nieźle rozcierają, obsyp jest nieduży, kolory ładnie zestawione.
Za cenę niecałych 30 zł to można spokojnie kupić ją i popróbować.
opakowanie trochę tandetne, słaby plastik ale ogólnie do przeżycia

Lovely mnie zaskoczyło

Te uroczą brzoskwinkową paletkę kupiłam w Rossmannie - ale bez problemu można ją dostać w sklepach internetowych.

Opakowanie proste, plastikowe. Niestety nie posiada lusterka. Nie wydaje się zbyt solidne ale podczas paru miesięcy użytkowania nie połamało się. Do palety dodawana jest pacynka - dla mnie ok, czasem przydaje mi się do cieni foliowych/turbopigmentów

Cienie bardzo delikatnie pachną słodką brzoskwinką.

Kolorystyka cieni jest ciepła, dla mnie stricte jesienna. Mamy 5 matów i 2 cienie błyszczące.
Jeśli chodzi o maty, to są świetnie
napigmentowane jak na tak tania paletkę. W opakowaniu się dość sypią, ale na oczach już nie. Łatwo się je blenduje, łączy. Trwałość znakomita - używam na przypudrowany korektor i trzymają się cały dzień aż do zmycia. Nie tracą na intensywności.

Błyski również są w porządku, chociaż efekt nie jest spektakularny - po prostu poprawny.

Mam dość wrażliwe oczy oraz noszę soczewki kontaktowe a te cienie nie spowodowaly u mnie żadnych podrażnień ani uczuleń.

Jest to niezła paletka dla osób lubiących ciepłe odcienie, pigmentacja i trwałość bez zarzutu. Cienie godne polecenia

Świetna budżetowa opcja

Świetna budżetowa opcja, szczególnie jeżeli komuś zależy na niewielkich rozmiarach paletki. Mam naprawdę sporo palet, wśród których ta jest najmniejsza, przez co często ląduje w podróżnej kosmetyczce.
Matowe cienie są naprawdę dobrze napigmentowane, nie osypują się i długo utrzymują na swoim miejscu. Błyski są po prostu w porządku - nic odkrywczego i spektakularnego, ale dają radę.
Jeżeli chodzi o minusy, to wolałabym, aby pierwszy cień w palecie był nieco jaśniejszy. Firma mogłaby też darować sobie ten bardzo średni aplikator i zmniejszyć opakowanie.

Zakochałam się w różu!

Cudna paleta barw, a szczególnie ten róż! Uwielbiam go :) No i pomarańcz, po prostu ogień! Cienie ładnie się rozprowadzają, nie sypią, są naprawdę dobrze napigmentowane. Polecam całym serduszkiem! Jedyny minus, to ten "jasny beż", jest w rzeczywistości dosyć ciemny i średnio nadaje się na kolor bazowy...

Piękny pomarańcz

Paletka przystępna cenowo i kompaktowa. Kolory są ciekawe, trochę zbyt podobne jak na mój gust, ale za to rekompensuje mi to bardzo ładny odcień pomaranczowy i to właśnie jego najczęściej używam. Matowe cienie mają dobrą pigmentację choć są suche, natomiast błysków są nie do użytku, ponieważ zostają na placu, nie aplikują się na powiekę. Jeśli też jesteś oczarowany/a kolorem pomarańczowym to warto.

Dobry minimalizm

Paletka dość skromna, kilka kolorów. Według mnie wystarczająco gdy komuś zależy tylko na takich kolorach. Pigmentacja jak na dość niską cenę jest całkiem dobra. Intensywne kolory, takie jak się prezentują. Bo wiadomo, że przy niższych cenach palet czasami te kolory są bardziej blade niż w opakowaniu. Dobrze prezentują się na powiece i nie osypują się

Odkrycie

Nie byłam do nich przekonana, ale dobre opinie I promocja mnie skusiły. Uwielbiam podkreślone oko I te cienie się sprawdziły.Mimo iż nigdy nie lubiłam tej marki To tym razem naprawdę mnie zaskoczyła. Cienie są w zwykłym plastikowym pudełku, ale w tym przypadku liczy się zawartość. W środku jest 7 dobrze napigmentowanych cieni w ciepłej tonacji.Idealnie sprawdza się na jesień i nie tylko. Dobry pigment I trwałość, bo jak za tak niska cenę to naprawdę jest szał. Cienie sprawdza się na codzień.Ladnie się blenduja I nie pozostawiają plam.