Bella, Perfecta Ultra Maxi Blue, Podpaski higieniczne

Bella, Perfecta Ultra Maxi Blue, Podpaski higieniczne

Kategoria
Marka

Ultracienkie, 2 mm podpaski z osłonkami bocznymi, niezauważalne nawet przy bardzo dopasowanym stroju. Pokryte są delikatną i miękką włókniną Extra Soft, która doskonale chroni skórę przed ewentualnymi podrażnieniami. Podpaski są oddychające, co zmniejsza ryzyko infekcji oraz daje gwarancję komfortu. Specjalny system SEP zapewnia idealną ochronę bielizny przed przeciekaniem. Dodatkowe ozdobne wytłoczenie ułatwia wchłanianie cieczy i sprawia uczucie wyjątkowości i pewności. Zalecane przy obfitych krwawieniach. Wyrób posiada Świadectwo PZH.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet
normalna

Sprawdzone, dobre przy półleżącym odpoczynku w ciężkie dni.

Lubię te podpaski są dobrą długość. Nie są za długie ani za krótkie. U mnie sprawdzają się w nocy i gdy w najcięższe dni pocieszam się oglądaniem seriali w łóżku. Ich długość dodaje pewności. Są miłe dla skóry i dobrze chronią.

Podobnie jak krótsza wersja:
Nie szeleszczą, są przyjemne dla skóry, są miękkie i nie obcierają wrażliwej skóry. Mają porządny materiał - bawełna pierwszej jakości., Nie są za grube - gdy nieco nawilgną, stają się jeszcze bardziej komfortowe, Nie tracą fasonu, nie mechacą się. Klej nie niszczy bielizny, nie odklejają się.

Z drugiej strony... Są dosyć sztywne, muszą nieco nawilgnąć, by stały się jeszcze mniej wyczuwalne. Zdarza się, że przy piżamowych spodniach je widać. I w lato przy lekkich materiałach.
Gdyby były szersze na końcu (na pośladkach) byłyby idealne :)
Często używam folijki z nowej podpaski do zawinięcia zużytej. Niestety jest ryzyko, że to się rozwinie.

Fajnie, że bezzapachowe.

Dobrze chłonne

Bella podczas kobiecych dni nigdy mnie nie zawodzi. Jest to naprawdę dobra marka od wielu lat. Te podpaski poleciła mi moja koleżanka. Wiadomo, że podczas nocy człowiek nie panuje nad swoim ciałem, a ja dość mocno się kręcę w czasie snu, dlatego postanowiłam je przetsetować.
Podpaski dobrze przylegają do bielizny, świetnie dostosowują się do ciała, nie przeciekają. A o najważniejsze nei mam uczucia dyskomfortu.
Cena w stosunku do jakości jest naprawdę rewelacyjna.

Na te dni są świetne

Podpaski z Bella jak dla mnie są jedne z lepszych, dlatego zawsze mam je u siebie w łazience. Podpaski maxi dobrze sprawdzają się na dzień jak i na noc dla lepszej ochrony podczas snu.

[ZALETY]
+ Bezzapachowe
+ Cienkie i jednocześnie chłonne
+ Skrzydełka zapewniają dodatkową ochronę
+ Na noc jak i na dzień przy mocniejszej miesiączce
+ Nie odznaczają się na bieliźnie
+ Komfortowe
+ Nie rolują się
+ Zapobiegają przed brzydkim zapachem

[WADY]
Używam od lat i jak dla mnie nie posiadają wad.

••• Opinia na dany kosmetyk czy produkt jest w 100% szczera. Opisuje to co uważam za istotne i nie sugeruje się marką, ceną czy innymi opiniami •••

Moje ulubione

W tym miesiącu trafiłam akurat na mega promocję i zapomniałam że ich jeszcze nie dodawałam o nich recenzji wiec biorę się za robotę..
Akurat posiadam mega pakę 26 szt za ok 11 zł.
Jak za taką ilość podpasek to naprawdę aletakcyjna cena.
Promocja w hipermarkecie Biedronka.
Podpaski mieszczą się w foliowym opakowaniu.
Opakowanie w kolorze białym z garanatowymi, szarymi żółtymi i różowymi elementami.
Szata graficzna bardzo prosta.
Napisy na opakowaniu w kolorze białym oraz czarnym.
Napisy główne widoczne ,szczegółowe lecz w obcym języku.
Na tylnej części opakowania drobne napisy w tym w języku polskim.
Opakowanie łatwo się otwiera .
Wewnątrz opakowania znajduje się 26 podpasek zapakowanych w osobne opakowania typu ala torebka.
Opakowanie służy do zawinięcia zużytej podpaski i w higieniczny sposób wyrzucenia jej do kosza.
Folia w którą zapakowane są podpaski jest w kolorze białym.
Podpaski sporych rozmiarów ale takie najbardziej lubię bo przynajmniej wiem że nic wyżej nie przecieknie.
Podpaski posiadają długi pasek klejący i skrzydełka również z klejem .
Paski z klejem w kolorze białym z błękitnymi napisami firmowymi oraz rysunkami kwiatków.
Podpaski cienkie ich stróktora jest bawełniana.
Podpaski posiadają delikatny zapach.
Podpaski dobrze trzymają się bielizny nie przesuwają się podczas noszenia.
Podpaski mimo tego że są cienkie to są bardzo dobrze chłonne sprawdzają się nawet przy bardzo obfitej miesiączce.
Polecam.
Przyjazne dla skóry.
Nie odznaczają się pod bielizna.

Najlepsze

Podpasek Bella używam od lat i są moimi ulubionymi podpaskami. Kupuję w różnych wersjach. Są bardzo wygodne i komfortowe w użyciu. Są cienkie, a jednocześnie bardzo chłonne. Neutralizują przykre zapachy, same w sobie są bezzapachowe. Mają skrzydełka, które u mnie są obowiązkowe, dzięki nim jest dodatkowa pewnosc i ochrona, a podpaska się nie przemieszcza. Dobrze trzymają się bielizny. Są chłonne, wygodne i bardzo komfortowo się je nosi. Nic się nie odznacza pod bielizną.

Spokojna i komfortowa noc

Podpaski są idealne na noc, zapewniają wygodę i komfort dopasowując się do ciała. Ich długość zapewnia pełną ochronę przed przeciekaniem. Miękkie i dosyć cienkie a zarazem chłonne, pakowane każda osobno dzięki czemu można łatwo zabrać w podróż. Powłoczka przyjemna, oddychająca.

Jak najbardziej polecam

Podpaski na noc lecz nie tylko bo przy mocniejszym okresie sprawdzą się również w dzień.

Podpaski Bella używam od lat i ta marka to jedyna, po którą najczęściej sięgam. Podpaski są miękkie a ich długość jest odpowiednia. Mają dużą wchłanialność i w trakcie noszenia nic się nie dzieje. Nie rolują się a dopasowują i co ważne nie podrażniają. Podpaski posiadają skrzydełka, które dobrze trzymają bielizny i tym samym chronią. Podpaska jest bezzapachowa i każda pakowana osobno.

kupuję tylko te!!

+ przystępna cena, można kupić dużą paczkę 32 sztuk za ok. 6-8 zł
+ wygodnie się odpakowują
+ mocny klej
+ przyjemny, miękki materiał
+ długość w sam raz
+ nie za grube, nie uwierają, przez cały czas poczucie komfortu
+ duża chłonność
+ praktycznie nie podrażniają

Świetna ochrona!

Zwolenniczką produktów firmy Bella na "te dni" jestem nieprzerwanie od wielu lat i chętnie sięgam po ich nowości. Te konkretne podpaski zakupiłam w drogerii Rossmann w ilości 16 sztuk w cenie 5,19 złotych.
Podpaski zamknięte są w estetycznym opakowaniu zbiorczym, a każda sztuka jest dodatkowo oddzielnie bardzo higienicznie zapakowana w folijkę, dzięki czemu można zabierać bezproblemowo do torebki pojedyncze sztuki. Podpaski mają również świetny kształt, który dobrze dopasowuje się do bielizny, a dzięki skrzydełkom trzymają się one cały czas na swoim miejscu, bez przesuwania w trakcie chociażby aktywności ruchowej. Poza tym podpaska jest na tyle długa, że nie trzeba martwić się o zabrudzenie bielizny, a jednocześnie na tyle cienka, iż w ogóle jej nie czuć podczas noszenia. Plus również za chłonność (nigdy nie spotkał mnie żaden "przeciek" nawet przy obfitszym krwawieniu) i gromadzenie się wydzieliny wewnątrz podpaski, dzięki czemu mamy poczucie czystości oraz higieny. Podpaski nie podrażniają, nie uczulają, są mięciutkie i przyjemne - ogółem nie mam się do czego przyczepić i z pewnością sięgnę po nie ponownie!

Ulubione podpaski na noc

Od wielu lat niezmiennie są to moje ulubione podpaski na noc. Idealna długość zapewniająca ochronę i bezpieczeństwo przy każdej pozycji w jakiej ułożymy się podczas snu, porządna chłonność, a jednocześnie wygoda i komfort dzięki ich cienkości i oddychającej, bawełnianej powłoczce. Mocny klej i skrzydełka zapobiegają przesuwaniu się podpaski i zapewniają jej stabilne mocowanie do bielizny. Jak dla mnie produkt idealny,

Towarzyszą mi już długo, ulubione

Podpaski marki Bella, które używam w najbardziej obfite dni, szczególnie na noc. Uwielbiam te podpaski. Bardzo dobrze mi się sprawdzają, już od wielu. Są to podpaski wykonane w wysokiej jakości materiałów. Bardzo mi przypominają jakością słynne podpaski Always. Są tak samo cienkie, przez co są prawie nie wyczuwalne, a swoją chłonnością w niczym nie ustępują tym wykonanym z grubszego materiału. Z pewnością dużym plusem są długie skrzydełka, które zapewniają dodatkową ochronę i pomagają utrzymać podpaskę na miejscu. Bawełniana powłoczka jest bardzo delikatna i mięciutka, nie podrażnia delikatnej skóry i daje wysoki komfort noszenia.

Dostępne prawie wszędzie, w bardzo przystępnej cenie ok. 5zł za 16szt. Sama cena nie różni się zbytnio od ceny podpasek Always, jednak podpasek Bella dostaniemy dwa razy więcej. Skoro ich jakość jest identyczna to po co przepłacać?

Ok

Bardzo dobre podpaski, są duże i chłonne, dlatego dobrze radzą sobie nocą, kiedy zwykłe podpaski lubią się przekręcać i przy większych krwawieniach. Dobrze się trzymają i są solidnie wykonane.