Darphin, Aromatic Purifying Balm (Aromatyczny balsam oczyszczający na noc)

Darphin, Aromatic Purifying Balm (Aromatyczny balsam oczyszczający na noc)

Aromatyczny balsam do skóry twarzy o działaniu oczyszczającym i odżywczym. Przywraca naturalny blask i pomaga usuwać niedoskonałości skóry oraz chroni przed powstawaniem nowych. Dla wszystkich rodzajów cer.
Substancje czynne: Extracts of Tea tree, Lavender, Sage, Geranium and Grapefruit and Melaleuca, Beeswax

uniwersalne
tłusta, mieszana, sucha, normalna
nawilżające, matujące
w słoiczku
bogate

super!

Dostałam miniaturke jako taki gratis przy zakupach internetowych;) nie bardzo chciało mi się wierzyć, że taki balsamik, którego zapach kojarzy mi się ze sztyftem do nosa na katar, może być taki fajny i zdziałać tak wiele. A jednak! smarowałam małe paskudy, jak mi jakieś wyskoczyły i po jok 2 dniach znikały. Wogóle to skóra stała się jakby oczyszczona. Mam w małym słoiczku 3,5ml tego balsamu i muszę stwierdzić, że jest bardzo wydajny! nie wiem czy kupie-może dostane?;)

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Perfekt!

Szukając czegoś skutecznego na noc dla skóry mieszanej, natknęłam się w aptece na ten balsam. Zawartość olejków wzbudziła moje opory, po wcześniejszych &quot;turbulencjach&quot; z olejkami Hauschki. Miły gratis z zawartoscią 5 ml tegoż cuda, przekonał mnie o jego nadzwyczajnych właściwościach.

Po otwarciu słoiczka należy zacząć od &quot;nosa&quot;, wdychając aromat zawartych olejków. Zapach jest naprawdę odprężający: świeży, zielony, trochę korzenny, trawiasty. Potem, nabierając odrobinę na palce, rozetrzeć ją i nanieść na twarz. Masaż obowiązkowy! Masełko (jednakże nietłuste) doskonale się wsmarowuje w cerę, wchłania ekspresowo, pozostawia delikatny, nietłusty film. Zmiękcza rysy i delikatne linie na twarzy. Rano moja buźka jest miękka, wypoczęta, zdrowa, promienieje od wewnątrz. To niesamowite...

Używam raczej rzadko, raz w tygodniu, jako program &quot;naprawczy&quot;. Wydaje mi się, że reguluje produkcję sebum, uspokaja cerę, oczyszcza. Likwiduje drobne niespodzianki oraz przesuszenia.

Na pewno warto zainwestować, gdyby tylko jeszcze ta cena...Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 a 5 ml