Bourjois, 10 Hour Sleep Effect (Fluid walczacy z oznakami zmeczenia cery)

Bourjois, 10 Hour Sleep Effect (Fluid walczacy z oznakami zmeczenia cery)

Podkład pozwalający uzyskać efekt wypoczętej cery, jak po 10-cio godzinnym śnie. Udoskonala cerę, maskując oznaki zmęczenia: cienie pod oczami, przebarwienia i poszarzała skore.
Fluid wzbogacony został w witaminy E, F, B5 i minerały.
Występuje w 5 kolorach, nie zawiera tłuszczu.

Dobry, ale nie idealny

Plusy:
-ładnie wygląda na twarzy
-nie zatyka
-nie podkreśla suchych skórek
-dostępność
-duży wybór odcieni
-opakowanie

+/-
- konsystencja mogłabybyć gęstsza

Minusy:
-słabe krycie
- odcień, który mam (72-rose clair) jak sama nazwa wskazuje powinien wpadać w różowy a jest STRASZNIE pomarańczowy
-skóra się po nim świeci
-cena

taaaaaaaaaaaak :D

DOSTĘPNOŚĆ: na dzień dzisiejszy bardzo dobra; douglas, rossmann, superpharm ;)

CENA/JAKOŚĆ: jest dobrze. Nie jest rewelacyjnie bo podkład w regularnej cenie kosztuje ok 60 zł, poluję na okazje.

OPAKOWANIE: też jest dobrze. Pompka jest bardzo wygodna i fajnie można wykorzystać podkład do końca. Nie podoba mi się naklejka na opakowaniu bo sie odkleja :D

KONSYSTENCJA: lejąca się. Mi to odpowiada.

KOLOR: oh no tutaj to największe plusy - najjaśniejszy kolor jest stworzony dla mnie. Jestem blada... bardzo blada :D szeroki wybór, mogę dobrać coś co mi się podoba.

KRYCIE: lekkie, czyli dokładnie takie jakiego potrzebuje bo większe problemy zakrywam korektorem.

WYDAJNOŚĆ: całkiem wydajny, nie mam zastrzeżeń

INNE CECHY: mam suchą skórę która nie wymaga wielu poprawek, skóra twarzy jest wręcz zmęczona a ten podkład delikatnie odświeża twarz (nie jak w przypadku innych gdy wygląda się jak z brokatem na twarzy D:). Bardzo fajnie nawilża, jestem zachwycona.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: cztery

Idealny

Mój ulubiony podkład na co dzień. Lekki, nie daje wrażenia ciężkości, nie podkreśla niedoskonałości i suchych skórek, daje efekt "fresh face". Krycie jest małe - na większe problemy nie da rady, za to pięknie wprost rozświetla i naprawdę sprawia, że skróra wygląda na wypoczętą i zdrową.

Podkład jest dość trwały, przypudrowany trzyma się do demakijażu.

Posiadam najjaśniejszy odcień, bez różowych tonów, przyjemnie żółtawy, pięknie wtapia się w skórę.

Serdecznie polecam wypróbować jeśli ktoś poszukuje lekkiego podkładu.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

Lekki, trwały, jasny

+ lekki, nie męczy skóry
+ wydajny
+ trwały (nie muszę go poprawiać po całym dniu, wystarczy że przypruszę twarz pudrem)
+ ma także bardzo jasne (naturalne) odcienie, a bardzo ciężko jest mi dobrać odpowiedni do mojej jasnej cery
+ nie wymaga bazy pod makijaż (trzyma się idealnie, nie robi żadnych grudek itp.)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Naprawdę działa

Po użyciu tego podkładu, po raz pierwszy przydarzyło mi się, że kilka osób, niezależnie od siebie powiedziało, że wyglądam bardzo ładnie - jakoś tak "inaczej", jakby świeżo i świetliście, a więc... chyba "efekt snu" działa :)

(+)
* naprawdę daje efekt wypoczętej twarzy
* trwały, nie wyciera się się ani nie waży
* nie podkreśla suchych skórek
* przyzwoite krycie (na moje potrzeby wystarcza, bo zależy mi jedynie na ujednoliceniu. Obawiam się, że przy trądziku czy po prostu sporej ilości krostek nie będzie wystarczający)
* jasny, pasujący do mojej cery odcień (71)
* opakowanie - forma pompki plus walory wizualne ;)
* nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie - nie była wysuszona nawet gdy użyłam sam podkład, bez kremu

Ani tak ani nie:
*cena - dla niektórych za wysoka, dla innych w sam raz. Ja zapłacę (prawie :)) każdą jak coś jest po prostu dobre

(-)
* niestety nie matuje i tym samym wymaga użycia sypkiego pudru (co prawda nie taka jest jego rola, ale czynię ten aspekt minusem, ponieważ gdyby nie on miałabym podkład idealny :))

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Nigdy więcej

Kolejny podkład marki bourjois, który zasługuje na miano kremu koloryzującego.
Lubię te firme, ale kiedy stworzą jakiś dobry podkład ?!
Jeżeli ktos ma IDEALNA cere to pewnie produkt jest
godny wyprobowania.

Do rzeczy...

Plusy:
-zapach
-wygodna aplikacja
-opakowanie
-cena

Minusy:
-brak jakiegokolwiek krycia
-trwałosc

Używam tego produktu od: uzyty kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1/6 ? opakowania

naprawdę niezły

nawet po nie przespaniej nocy można wyglądać bardzo świeżo o czym przekonałam się zaraz po zakupie tego podkładu. ładnie wygląda na mojej co prawda bezproblemowej skórze. Nie wiem jak jest z cerami tłustymi wypryskowymi ale producent wcale nie obiecuje nam super coveru niedoskonałości. dla mnie jest super. cera w oka mgnieniu staje się rozświetlona;).
POLECAM

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

kolejny swietny podklad dla osob ktore potrzebuja jedynie rozswietlenia i wyrownania kolorytu cery

plusy: swietna konzystencja
dobrze rozswietla
nawet po zarwanej nocy twarz wyglada swiezo
bardzo przyjemny w noszeniu

minusy: slabo kryje bardziej powazne niedoskonalosci

tak jak napisalam w tytule , bardzo dobry dla osob ktore nie posiadaja rozszerzonych porow, mocnych zmian naczynkowych , etc. zdecydowanie dla mlodych dziewczyn i starszych pan ktore lubia naturalny lekki makijaz.

Używam tego produktu od: rok czasu
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

w stronę rozczarowana...

Mam skórę mieszaną, w kierunku suchej, wrażliwą, bez większych problemów do zatuszowana.
Lubię lekkie podkłady, kremy tonujące, które są delikatne i nie tworzą przysłowiowej tapety.

ZALETY:
- podkład lekką kryje, delikatnie wyrównuje kolor
- lekko rozświetla
- ładnie się rozprowadza
- kolor clair rose jest idealny dla mnie
- baaaardzo wygajny. Używam go ok 4 tyogdnie i zużycie jest znikome

i to byłby mój ulubiony podkład gyby nie to, że :
- wysusza skórę, krótą i tak dwa razy dziennie traktuję kremem intensywnie nawilżającym do skóry atopowej i wysuszonej
- podkreśla suche skórki o których istnieniu nie wiedziałam
- podkład wytrzymuję dość długo i nie mam potrzeby stosowania jeszcze pudru matującego
- nie nawilża ani odrobinkę, pod koniec dnia moja skóra jest ściągnięta
- testowałam go w różnych opcjach: bez kremu, na grubą warstwę kremu półtłustego, na krem nawilżający etc...

Może dla kogoś z inną skórą jest ok, ale jeśli ktoś ma choć lekką tendencję do wysuszania całkowicie niepolecam

Ilość zużytych opakowań: 1/8 całego

Niezły

Nie jestem zwolenniczką mocno kryjących i zatykających podkładów. Nie mam jednak idealnej cery i moja mieszana buzia czasem stwarza mi problemy. Widać też na niej jakiekolwiek zmęczenie.
No więc ten podkład wydał mi się idealny - latem używałam odcienia 73, obecnie dokańczam odcień 72.

Oba odcienie nadają się do jasnej lub średniej cery. Po nałożeniu nie tworzą maski, są przejrzyste i wyglądają naturalnie. Co prawda rzadko zdarza mi się tyle spać i nie wiem jak moja twarz wygląda, ale myślę, że nazwa z dziesięcioma godzinami snu jest lekko przesadzona. Twarz jest rzeczywiście lekko ożywiona, podkład bardzo delikatnie kryje.

Podkład ma bardzo wygodną pompkę. Pozwala ona na wydobycie podkładu do końca i na aplikację "w sam raz". Ponieważ konsystencja podkładu jest wodnista - warto uważać, żeby kropla nie wylądowała na bluzce...

Podkład łatwo schodzi z twarzy - można bez zbytniego starania się upaprać podkładem bluzki, płaszcze, szaliki etc.

Cena wydaje się adekwatna do jakości. Przy odrobinie cierpliwości podkład można kupić w promocji taniej.

Czy kupię ponownie? Nie wiem. Ostatnio wpadł mi w ręce podkład Healthy Mix Bourjois. Być może przy nim zostanę.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Świetny, zwłaszcza na lato

Ten podkład to mój typ na lato! Mam suchą skórę z tendencją do zaczerwienień i raczej pozbawioną wyprysków. 10 HSE jest niewiarygodnie lekki, płynny i pięknie pachnie. Na pewno nie polecam go osobom, które potrzebują mocnego krycia i zmatowienia. Jeżeli natomiast chcecie ujednolicić kolor skóry, a zarazem zależy wam na naturalnym wyglądzie i lekkim połysku, to na pewno nie będziecie zawiedzione. Radziłabym jednak nosić ze sobą opakowanie w kosmetyczce, ponieważ będziecie przypuszczalnie musiały go w ciągu dnia dołożyć.
Mam kolor 71 i 72, ale ten drugi jest zbyt różowy (niepotrzebnie posłuchałam sprzedawczyni w Rossmanie i musiałam kupić drugą buteleczkę)

Bardzo dobry.

Najlepszy podkład Bourjois, z jakim miałam do czynienia.
Jest bardzo lekki i nie zapycha.
Świetnie się rozprowadza (żadnych smug), rozświetla skórę, ale nie chamskim brokatem widocznym na kilometr, o nie, jest w tym rozświetlaniu bardzo subtelny, skóra naprawdę wygląda jak idealnie wypoczęta, zdrowa i odżywiona, taka promieniująca naturalnym blaskiem.
Ogromny plus za kolor 71, jest idealny do mojej jasnej, ani nie różowej, ani nie beżowej skóry.
Trwałość mogłaby być lepsza, ale mam tłustą skórę, więc wybaczam.
Pewnie jeszcze do niego wrócę, bo jest naprawdę dobry.

Używam tego produktu od: używałam ok. 2 lata temu