Joanna, Z Apteczki Babuni, Serum wygładzająco- regenerujące do końcówek włosów (stara wersja)

Serum dzięki zawartości ekstraktów z mleka i miodu skutecznie wygładza zniszczone końcówki włosów.
Rezultaty:
- zregenerowane i mocniejsze końcówki włosów
- bardziej lśniące i milsze w dotyku włosy

o tak

Kiedy stosowałam serum na zniszczone końcówki spodziewałam się cudów. Jednak żadna regeneracja nie nastąpiła, tylko końcówki zostały wygładzone.
Dopiero po podcięciu włosów, zaczęłam stosować serum regularnie i przypuszczam, że to za jego sprawą po 5 miesiącach od podcięcia włosów końcówki nie są ani rozdwojone ani połamane.
Wniosek? Stosować w celu pielęgnacji końcówek, nie spodziewać się nie wiadomo jakiej regeneracji zniszczonych końcówek.
Zapach nie najgorszy, choć już mi się znudził. Tanioszka. Ciężko wydobyć resztki z tubki.

oj chyba nie, nic nie robi?

Kiedyś testowałam poprzednią wersję tego kosmetyku i nawet mi się podobał bo ułatwiał rozczesywanie i dlatego kupiłam tą nową wersję ale ten... chyba nic nie robi :(

Ładnie pachnie, być może "skleja" silikonami porozdwajane końcówki i być może chroni przed ciepłem suszarki ale to chyba tyle...

Na pewno ich nie regeneruje. Nie ułatwia rozczesywania. Przy regularnym stosowaniu obciąża i sprawia że włosy wyglądają nieświeżo i są pozlepiane :\\ A zaznaczę, że nie nakładam tego dużo i to tylko na same końce, na mokro.

No mona spróbować, może komuś podpasuje ALE ...

!!! chcąc czegoś podobnego, naprawdę chroniącego końcówki, zmiękczającego, "zlepiającego" rozdwojone, i baaardzo ułatwiającego rozczesywanie + obłedny zapach (jeśli ktoś lubi charaketrystyczny dla tej linii) to polecam gorąco Avon Advanced Techniques Damage Repair 3D Rescue- Kuracja naprawcza 3D do włosów suchych zniszczonych. NIE SUGEROWAĆ SIĘ NAZWĄ, raczej nie jest to kuracja ale doraźna pomoc dla końcówek- jest rewelacyjna! Droższe ale wiele lepsze!

Używam tego produktu od: kilku tygodni ale już nie będę używać
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zużyte

Ładny zapach

Ładny zapach... to chyba jedyny plus, jaki mogę wymienić :) niestety. Produkt nie pomógł mi na pewno, oczywiście nie oczekiwałam cudów, ale końcówki jakby nie patrzeć- ani nawilżone, ani zregenerowane ;) chociaż trochę.

Może to moje włosy są jakieś szczególnie oporne, dlatego nie pomógł- nie wiem :) dobrze, że przynajmniej nie pogorszył stanu końcówek.

Serum ma dobre recenzje, więc za taką cenę warto było spróbować :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

duzo lepszy od Biosilka!

Bardzo fajne serum, nie wysusza włosow tak szybko jak Biosilk. Serum jest wydajne i ma sliczny słodki mleczny zapach. Cena niska jak na wydajnosc i jakosc produktu. Włosy sa miekkie w dotyku, nie sa przeciazone, sa blyszczace i wygladzone. Uzylam jednej tubki wiec nie wiem czy na dluzsza mete szkodzi wlosom.
Warto sprobować!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

bardzo dobre

serum fajnie wygładza włosy, ale ich nie obciąża, nie zauważyłam spektakularnego odżywienia ale nawilżenie jest widoczne, wlosy stały się mięciutkie i o dziwo nie puszą się podczas deszczu. Produkt jest wydajny, prezy tym tani jak barszcz (7zł), zapach jest swietny, słodki, troszkę migdałowy, przez co włoski ładnie pachną aż do nastepnego mycia. Za taką cenę naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: ok miesiąc

Dla spokoju sumienia

Jak dla mnie jeden z kosmetyków z serii \'nic nie robi, ale jest tani, więc będę stosować dla spokoju sumienia\'.

KOSMETYK: Może i trochę wygładza te końcówki, ale efektu spektakularnego, a nawet widocznego bez-bliskiego-przyglądania-się-z-lupą nie ma. Stosuję wyłącznie na końcówki, bo na całe włosy byłby zbyt obciążający. Ma za to piękny, taki słodko-mleczny zapach.

OPAKOWANIE: Lubię ten design serii \'Z apteczki babuni\', taka fajna retro stylizacja. Wygodna tubka.

CENA/JAKOŚĆ: Kosmetyk kosztuje tyle co nic, a przy stosowaniu 2-3 w tygodniu wydajność jest niezła.

A na zniszczone końcówki najlepsze jest podcięcie i tyle.

Ilość zużytych opakowań: 2-3

super!

Hit. Szukam i szukam wciąż czegoś co wygładzi moje włosy. Mam bardzo dziwny typ, gdyż są w miarę gładkie..... ale do połowy, od połowy mam afrykański busz. Nie są zniszczone tylko brak im sypokości i gładkości. Ten kosmetyk nałożony na sucho zdziałał cuda, bo wygładził moje włosy. Po rozczesaniu były gładkie, lśniące, jeszcze nie sypkie i nie super jedwabiste, ale naprawdę jest najlepszy ze wszystkich kosmetykó jakie stosowałam, a stosowałam ich miliony. Nawet John Frieda tego nie zdziałał, co to serum Joanny. To kosmetyk rewelacja jeśli chodzi o moej włosy.

cudów nie robi, ale jest przydatny

Kończę właśnie drugie opakowanie. Niestety nie wygładza i nie "skleja" końcówek na stałe, trzeba po każdym myciu obowiązkowo użyć. Serum z Joanny jest pomocne przy wygładzaniu większej ilości włosów, kiedy są mocno napuszone odrobinę nakładam na całą długość, ale baaaaardzo mało bo łatwo przesadzić. Mało wydajne, ale biorąc pod uwagę cenę, to może być.

Używam tego produktu od: od dawna z przerwami
Ilość zużytych opakowań: prawie dwa

nie pomógł

Zaczęłam stosować to serum na świeżo podcięte końcówki i zaczęły się rozdwajać i łamać tak jak zawsze. Muszę przyznać, że wygładza włosy, ładnie pachnie, jest tani i wydajny. Preparatu na końcówki muszę poszukać jednak innego...

dobry

Stosowałam, kiedy miałam długie włosy. Wiadomo, że nic nie jest w stanie całkowicie zregenerować włosów, ale zapobiegał pogarszaniu się ich stanu. Mam cienkie i przetłuszczające się włosy, więc nakładałam małą porcję na końcówki. Nakładane na całe włosy, zbyt je obciążało. Nie nadaje się na krótsze włosy.
Ładnie wygładza.
Jest dobry, ale nie rewelacyjny. Polecam jeśli kogoś nie stać na kosmetyk z górnej półki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

bardzo dobra

Pomimo niskiej ceny, produkt wart kupna. Stosowałam wiele drogich kosmetyków na zniszczone końcówki, ten jest jednym z lepszych. Nie obciąża i może być stosowany na suche włosy, uwielbiam ten zapach i konsystencję. Mam włosy cienkie z tendencją do przetłuszczania, muszę włosy myć codziennie, a to serum sprawia, że nawet pod koniec dnia wyglądają swieżo. Zauważyłam, że końcówki mniej się rozdwajają, włosy się tak nie plączą. Na bardzo zniszczone włosy (rozjaśnianie, dekoloryzacja itp.) na pewno nie pomoże, ale na moje słabe końcówki działa jak należy. Za te pieniądze niczego więcej nie oczekuję.

Nic nie robi.

Szukałam tego serum z 2 miesiące. Naczytałam się o nim dość sporo pozytywnych opinii i myślałam, że na prawdę coś pomaga.

Jedyne plusy jakie przemawiają za tym produktem to: wygładzone włosy, przyjemny zapach i niska cena. Tyle.
Producent obiecuje nam regenerację włosów oraz ich nawilżenie - fakt, nawilża włosy, są mięciutkie i to bardzo, ale nic poza tym. Jeśli stostuje się go u nasady obciąża(dzięki silikonom!), na pewno nie pomaga na rozdwajające się końcówki, jak się łamały i rozdwajały tak jest dalej. Dla mnie, trudno dostępny, szukałam go we wszystkich drogeriach typu Natura, Rossmann itp., a znalazłam dopiero w Realu.

Nie polecam, bo na pewno nie zregeneruje naszych zniszczonych końcówek, jedyne co nam pozotaje to je obciąć.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opk.