O.B., ProComfort Night Super, Tampony higieniczne

O.B., ProComfort Night Super, Tampony higieniczne

Kategoria
Marka

o.b. ProComfort™ Night Super. Niezawodna ochrona przez całą noc dzięki zabezpieczającym skrzydełkom Protection Wings. Delikatnie rozwijają się i dopasowują do ciała, wychwytując płyn, który mógłby przedostać się przez zwykłe tampony. Osłonka Silk Touch ułatwia wprowadzenie i usuwanie tamponu. Tampony o chłonności dostosowanej do obfitego krwawienia.
Opakowanie wytworzone z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł; papier z recyklingu (min. 75%).

normalna
podpaski, wkładki, tampony
ochronne
bezzapachowa
pakiet

Świetne jeśli chodzi o ochronę

Tampony znajdują w kartonikowym opakowaniu i są pakowane pojedynczo każdy w osobnej folii. Łatwo się rozpakowuje. Szczurek jest mocny i trwały. Tampony nie podrażnia ją delikatnych miejsce. Są chłonne dzięki czemu zapewniają spokojna noc bez stresu. Często można kupić w promocji.

Sprawdzają sie

Tamponów używam na codzień ze względu na wygodę noszenia. Powodują, że zapomina się, że ma się miesiączkę. Sprawdzają się przy obfitym krwawieniu w pierwszych dniach, a także na noc (choć na noc osobiście wolę podpaskę). Łatwe w aplikacji, pokryte skrzydełkami z cienkiej siateczki, chłonne. Polecam sprobowac

Czy koniecznie night?

Szczerze nie widzę wielkiej różnicy między tymi tamponami a O.B Super Plus. Ja pierwsze dni mam umiarkowane, w stronę obfitych i używając je na dzień spostrzeżenia mam takie same jak do tych wyżej wymienionych. Tak więc noc nie jest spokojniejsza na dłużej niż przy "dziennych" tamponach. Tylko proszę nie zrozumieć źle - są super komfortowe i chłonne, jednak nie są jakoś bardzo zrewolucjonizowane do użytku nocnego. ;) Ja paczkę odziedziczyłam po mamie, która stwierdziła, że jednak woli podpaski, jednak sama na pewno nie będę po nie sięgać, bo są droższe od tych jasnoniebieskich, a nie ma diametralnej różnicy, to po co przepłacać. Ale paczka wykorzystana, opinia wyrobiona. ;D

Spokojne trudne dni

Te tampony dają mi gwarancję że nie pojawi się żadna plama nigdy mnie nie zawiodły w pierwsze dni miesiączki zdąża mi się używać nie tylko na noc bo różnie to bywa produkt mamy bezpiecznie zapakowany każdy tampony w folijce higieniczne nie ma problemu z założeniem i wyjeciem są bardzo chłonne czuje się bezpiecznie i bezstresowo co mi się zdazalo przy innych tamponach ochrona i spokój ducha są najlepsze

Ochrona zapewniona

Staram się nie stosować tamponów na noc, ale czasami zdarza się taka potrzeba i wtedy właśnie sięgam po OB. Ta wersja jest bardzo chłonna. Tampony są dosyć duże dzięki czemu jest pewność że nic nie przecieknie. Paczka ma 16 tamponów.

Są ok

Używam regularnie. Sprawdzają się super. Trwały i jakościowo dobry produkt warty uwagi. Opakowanie również klasyczne , wyróżniające się na tle innych opakowań.

Genialnie chronią

Pierwsze 3 dni to u mnie masakra . Dołączyłam do zabezpieczenia tampon OB procomfort night super i poczułam pierwszy raz prawdziwy komfort. Są dla mnie zbawienne przy obfitych miesiączkach. To taki produkt must have.
Nie muszę używać tony podpasek.
Są bardzo chłonne, dają kilka godzin spokoju i gwarancje zabezpieczenia ubrania przed zabrudzeniem.
Polecam serdecznie każdej kobiecie która naprawdę cierpi z powodu obfitych miesiączek.

Świetny produkt.

Ja: Używam zarówno tamponów jak i podpasek. Mam swoje ulubione marki choć często testuję nowości.

Oczekiwania: Dobre zabezpieczenie podczas miesiączki, wygoda użytkowania bez przeciekania.

Wrażenia: Staram się nie używać tamponów na noc, ale jak już muszę to sięgam właśnie po te. Każdy tampon jest osobno zapakowany w cienką folię, a całość wypełnia szczelnie opakowanie. Papierowe opakowanie sugeruje, że jest to produkt do stosowania nocą. Tampony są dobrze zbite, mają odpowiedni rozmiar. Aplikuje się je dość łatwo, usuwa bezboleśnie. Chłonność jest w porządku, nawet przy obfitych miesiączkach mi nie przeciekły. Nigdy nie miałam sytuacji, że sznurek się urwał, więc uważam, że są dobrze zszyte. Drobny minus za dostępność - ciężko je dostać w sieciowych drogeriach.

Ochrona!

Nie stosuję zbyt często tamponów na noc, ale jeśli się ju zdecyduje muszą być bardzo chłonne i niezawodne. Ten produkt mi to daje. Mam bardzo obfite pierwsze dni i chłonność musi być bardzo duża, tutaj tak jest. Skrzydełka działają i faktycznie nie pozwalają na przeciekanie. Do tego są bardzo delikatnego materiału zakłada się je bez problemu i również wyciąga tak samo. Wiem, ze niektórym wydają się za drogie, ale moim zdaniem za bezpieczeństwo i ochronę warto zapłacić więcej. Polecam każdej kobiecie!

Zalety:
- duża chłonność.
- skrzydełka,
- łatwa aplikacja"w obie strony",
- dostępność,
- niezawodność.

Wady:
- brak!

Bardzo dobry Produkt

Odkąd pozałam te tampony są one moim ulubieńcem i sięgam teraz po nie przez pierwsze 3 dni zarówno w dzień jak i w nocy.

OB jest moim faworytem od czasu Szkoły Podatawowej-sięgałam po nie już od nastoletniego wieku więc przetestowałam wszystkie warianty począwszy od "Mini" a kończąc właśnie na tych "Night-Super."
Wersja "Night" jest poprostu dla mnie stworzona!Bardzo żałuje że dopiero teraz weszła na rynek,ułatwiłaby mi życie kilkanaście lat temu gdy męczyłam się z mega krwawieniami ...

Aplikacja przebiega tak jak w innych wersjach bezproblemowo i komfortowo-otoczka pomaga we wprowadzeniu tamponu,jest miękko i przyjemnie.
Bez problemu wytrzymuje u mnie całą noc -rano budze się w czystej pościeli bez niespodzianek.
W dzień sprawdzają się równie idealnie -zapewniaja mi okolo 6/7 godzinną ochrone przed przeciekaniem więc gdy wiem że będę mieć problemy z dostępem do toalety przez dłuższy czas (np wypad do lasu)zawsze po nie sięgam.

Bardzo dobry produkt.

Godny polecenia

Jak dla mnie to suoer wynalazek dla kobiet ceniacych komfort i wygodę.od.poczatku bylam sceptycznie nastawiona do uzywania tamponow,ale kolezanka mnie namowila opowiadajac o tych wszystkich zaletach.Goraco polecam kobietom,ktore sie nadal wahaja,boja,lub maja watpliwosci.sa bardzo wygodne w uzyciu i daja ogromne poczucie pewnosci.

Na noc jednak niekoniecznie

Byłam ciekawa, jak wyglądają i jak się stosuje tampony ze skrzydełkami, więc postanowiłam wypróbować. Skusiła mnie też sugestia, że są odpowiednie na noc. Jednak u mnie nie do końca się sprawdziły. W nocy czasem i tak zdarza im się przeciekać, a w dzień są w porządku, więc stosuję je zamiennie z tymi bez skrzydełek. Na noc jestem wierna Tampaxom, bo mają inną budowę i zawodzą mnie mniej niż OB, ale i tym ostatnio daję szansę.