M.A.C., Blot Powder Pressed

M.A.C., Blot Powder Pressed

Prasowany puder do twarzy idealny do wykończenia makijażu lub stosowany samodzielnie. Trwale matuje strefę T i optycznie wygładza. Bardzo lekki i drobny - idealny na lato, zapewnia naturalny wygląd. Przedłuża trwałośc makijażu. W zestawie gąbeczka.
Dostępne warianty kolorystyczne: Light, Medium, Medium Dark, Dark, Deep Dark.

prasowany
matujące
Krycie
lekkie

najlepszy!!!!

najlepszy puder,jakiego uzywalam,matuje na dlugo,odcienie sa transparentne,wiec nie widac go na twarzy,wchlania sebum jak bibulka,bardzo wydajny,z lusterkiem i praktyczna gabeczka,znalazlam puder idealny!!!goraco polecam

Używam tego produktu od:3 miesiecy

same plusy

Najlepszy puder, jakiego uzywalam! Matuje, nie powoduje efekty maski, najjasniejszy odcien jest jasny i ladnie komponuje sie z moja cera. Uzywam z fluidem maskujacym niedoskonalosci cery i nie musze poprawiac przez caly dzien. Czasem nakladam bez fluidu, przed wyjsciem do sklepu i wtedy po prostu buzia mi sie nie swieci. W dodatku w przeciwienstwie do wielu innych, ma delikatny zapach, ktory nie przytlacza swoja pudrowatoscia ;) Ladne i mocne opakowanie z lusterkiem i iezniszczalny puszek. Same plusy.

polecam!!

Produkt bardzo dobry, na dlugo matuje, czasmi wymaga lekkich poprawek w ciagu dnia ale zdecydowanie mniej od innych pudrów matujacych jakich używałam.Ładne ,poręczne ,czarne eleganckie pudełeczko z lusterkiem i gabeczką, wygodny w aplikacji, jak dla mnie super! Wart swojej ceny! polecam

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

TRZYMA SEBUM W RYZACH !!!

Zacznę od tego, że ostatnio moja mieszana cera daje mi mocno w kość - "suche" jest bardzo suche, "tłuste" tłuści się niemiłosiernie, bez względu na to, czym jest traktowane.

Puder skusił mnie swoją nazwą - BLOT - jak bibułki??..

Okazał się najlepszym pudrem matującym, jakiego kiedykolwiek używałam - po 8 godzinach od umalowania się mat nadal trwał na mojej twarzy - zero niezdrowego połysku (zaznaczę, że nie jestem zwolenniczką mega tynku na buzi).

Sam puder nie ma praktycznie żadnych właściwości kryjących, jest bardzo transparentny i delikatny.

Nazwy kolorów są faktycznie dość mylące - mam dwa odcienie: Medium Dark oraz Dark. Różnicę w kolorach widzę w opakowaniu i przez krótką chwilę po nałożeniu, a i to tylko wtedy, gdy używam załączonego do opakowania "pseudo-puszku" (który notabene jest jedynym minusem tego produktu - niewygodny i jakiś taki twardy). Puder nakładany pędzlem jest na twarzy niewidoczny.

Producent obiecuje, że można go stosować wielokrotnie w ciągu dnia bez obawy, że powstanie maska. Myślę, że rzeczywiście tak jest, choć jak dotąd jedna aplikacja na dzień wystarcza, a w kosmetyczce trzymam go tak tylko dla pewności i na wszelki wypadek...

Używam tego produktu od: 1 tyg.

Naprawdę niezły

Używam tego pudru w duecie z fluidem tej samej firmy i przyznam się, że ta para mnie przyjemnie zaskoczyła .
Puder naprawdę dobrze matuje - w porównaniu do innych produktów nawet selektywnych marek nie wymaga częstych poprawek w ciągu dnia. Po prostu zdaje egzamin na matowanie, makijaż dobrze się trzyma / nie spływa / . Naprawdę polecam dla tych wszystkich, którzy mają problemy z nadmiernym świeceniem się i "ścieraniem się" makijażu.

Używam tego produktu od: paru tygodni

Matuje!

Posiadam odcien Medium/Dark i jest bardzo jasny,nawet dla mnie,osoby z jasna cera.Faktycznie spelnia obietnice producenta-mocno matuje! Dla zwolenniczek pelnego matu bedzie idealny.Ja uzywam tylko na nos,czolo i troszke na podbrodek-ale autentycznie wklepuje mala ilosc.I tyle wystarczy,ewentualnie dodaje troche do poprawek w ciagu dnia,jesli taka potrzeba sie zdarza-a zdarza sie rzadko,bo puder dziala.Kolory sa duzo jasniejsze niz nazwa mowi-puder jest delikatny,drobny,nie widac go na twarzy,nie wazy sie,nie sciemnia w ciagu dnia,co jest duzym pozytywem.Nie kryje jakos niesamowicie-jego glownym zadaniem jest powstrzymanie blyszczenia.Bardzo fajny,ja jednak nie nadawalabym go na cala twarz bo taki mat absolutny powoduje,ze nie ma ona wyrazu,jest dosc plaska...do zastosowania typowo matujacego-goraco polecam!

Używam tego produktu od:2tyg