Wibo, Automatic Liner (Automatyczna konturówka do oczu)

Wibo, Automatic Liner (Automatyczna konturówka do oczu)

Marka
Pojemność 0,2 g

Automatyczna, wodoodporna kredka konturowa do oczu. Zapewnia długotrwały efekt, wygodna w użytkowaniu - nie wymaga temperowania. Występuje w wielu kolorach

wykręcane / automatyczne
o przedłużonej trwałości

Ok

Posiadam kontórówkę w odcieniu niebieskim i ją lubię.
Ma ładny, żywy kolor, lekko się błyszczy, jest miękka co ułatwia jej aplikację. Po wyciągnięciu niebieskiej końcówki kredki ukaże nam się temperówka, co jest bardzo przydatne. Ogólnie polecam kupić nawet na próbę, ponieważ produkt jest tani :)

Dobra :)

Witam. Kredkę z firmy wibo miałam tylko czarną ale mogę ją polecić. Zużyłam już kilka sztuk. Ma ładny pigment ,nie jest bardzo miękka więc się nie rozmazuje i łatwo się nią rysuje kreski :) nadaje się też na linię wodną:)

Czarna kredka trzyma poziom

Kupiłam kredkę w ramach zwykłej ciekawości, niż potrzeby. Było to dobry miesiąc temu i postanowiłam wreszcie odpakować mój niecodzienny nabytek. Wypróbowałam go w domu i poza domem, przez kilka godzin i kilkanaście. Kredka spełnia oczekiwania - jest dobrze napigmentowana, smoliście czarna. Czasem trzeba uważać, by tą smolistością nie potraktować przez przypadek innych fragmentów twarzy, bo schodzi bardzo ciężko. Niemniej jednak polubiłam się z kredką i doszłam do umiarkowanej wprawy w jej używaniu. Dzięki takim umiejętnością mogę wyczarować zarówno ostrą linię nad rzęsami, jak i rozmytą czerń dającą efekt przydymionego oka.

Kredka jest dość cienka i wykręcana, dzięki czemu mam dużą precyzję rysunku. Z drugiej strony jednak wykręcanie jest skonstruowane lekko niestabilnie, dlatego czasem boję się, że kredka wewnętrznie się połamie. Jak na razie niczego takiego nie przeżyłam i mam nadzieję, że kredka dotrwa w takim stanie do końca. Opakowanie jest dość wygodne, nie przeszkadza w manipulacji przy oku.

Kredkę niestety trudno się zmywa - płyny micelarne wymagają pocierania. Z drugiej strony ta trwałość zapewnia kilkunastogodzinny, wyraźny rysunek makijażu, za co jestem tej kredce ogromnie wdzięczna!

niezbędna w mojej kosmetyczce

miękka, wyraziście czarna kredka. świetnie się sprawdza do zagęszczania rzęs ale też jako do rysowania ładnej kreski na oku. lubię ją też wykorzystywać w wersji lekko rozmazanej dla efektu "przydymionego oka". u mnie świetnie się sprawdza, wytrzymała i nie ściera się w ciągu dnia. jak za taką cenę - niezastąpiona.

U mnie się sprawdza

Oczywiście jest,to mój łup z promocji -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie.
Kupiłam ją z polecenia koleżanki i się nie zawiodłam.
Konturówka posiada bardzo ładną czerń i jest odpowiedniej twardości,dzięki czemu łatwo się nią rysuję kreski.
Jest idealna również do zagęszczania rzęs.
Konturówka ma fajną pigmentację i dzięki temu kreski są wyraziste.
W moim przypadku jest trwała.
Wytrzymuję praktycznie cały dzień bez rozmazywania.
Jestem zadowolona z tego kosmetyku.

rewelacja

Ta konturówka jest naprawdę dobra. Jest miękka dzięki czemu łatwo narysować kreskę, bez poprawek. Wygodna w użytkowaniu, łatwo ją wysunąć.
Nie kruszy się i nie pęka nawet jak upadnie na podłogę .
Niska cena, a jakość naprawdę na plus.

Za tę cenę nie ma się do czego przyczepić

Na wstępie zaznaczę, że kredka, którą posiadam jest chyba nowszą wersją kredki pokazanej na zdj tego produktu. Nadal jest to kredka automatyczna, ale ma nieco inną szatę graficzną - po prostu napisy są złote i umieszczone bardziej przy końcu kredki. Wydaje mi się, że jest ulepszona ponieważ mam tez te samą kredkę co na zdjęciu w niebieskim kolorze i jest ona gorsza jakościowo, ale chciałabym się wypowiedzieć na temat tej "nowej".
Moja kredka jest w kolorze brązowym o nr 11. Jest to fajny, ciemny, chłodny odcień brązu.
Bardzo łatwo rysuje się tym produktem. Nie trzeba dużej siły nacisku aby namalować co chcemy. Z łatwością się rozciera. Niestety, pigment nie jest szalony i podczas rozcierania tracimy na intensywności.
Duży plus za automatyczne wykręcanie. To spora oszczędność produktu.
Kredka jest mała i mieści się wszędzie.
Jeśli chodzi o trwałość to też nie spodziewajmy się cudów. Formuła jest bardziej po tej miękkiej stronie, więc trwałość jest poprawna. Coś za coś.
Ciężko mi ocenić ten produkt. Nie jest to coś niesamowitego, ale cena wszystko wynagradza. Ja jednak nie kupię jej ponownie.

Mało trwala

Używałam koloru szarego, ładny, dokładnie takiego szukałam. Łatwo się używa- wykręca i łatwo rysuje. I to tyle zalet, bo kreska jest gruba, linia nieprecyzyjna, kredka daje mocna grubą linię, nie można jej zaostrzyć, szybko się rozmazuje i znika. Po kilku godzinach nie ma śladu po makijażu.

Niestety nie

Kupiłam ta kredkę w kolorze niebieskim by podbiła kolor mojej tęczówki. Niestety bardzo się zawiodłam jest bardzo trwarda więc aplikacja na linii wodnej jest prawie nie możliwa. Sam kolor jest ładny niestety nie jest trwała.

Czarna do podkreślania linii wodnej

Używam tej konturówki do lekkiego podkreślenia gornej linii wodnej, produkt jest poprawny, nie robi takiego zbyt mocnego wrażenia jak eyeliner jest raczej delikatny... Później niestety znika i osiada na dolnej linii wodnej... Co wieczorem po kilku głębszych wygląda całkiem ok ;) natomiast na codzien niezbyt estetycznie to wygląda. Uwielbiam jednak jego opakowanie i to jak łatwy jest w użyciu. Lubię go i używam codziennie bo podoba mi się wysuwany sztyft a nigdzie takiego nie widziałam w tej cenie. No i jest bardzo wydajny... Ale słabo napigmentowany i mało trwały. To tyle

niebieski

Kupiłam niebieską względu na to iż spodobał mi się błękitny kolor niestety konturówka w Środku Jest zupełnie innego odcienia. wysuwana czego nie lubię wolę kredki do temperowania. jednak mimo ze konturówka twarda to ładnie i dobrze sie rozprowadza.
pigmentacja produktu dobra kolor bardzo wyrazisty

OK

Kolor szary. Dobrze napigmentowany, łatwo się rysuje, niestety kredka się dość szybko tępi. Jest miękka i trzeba uważać, żeby nie ułamać końcówki. Średnia trwałość - pod koniec dnia znika/rozmazuje się w kącikach. Skuwka szybko się luzuje i spada z kredki, to największa wada. Plus za cenę.