Too Faced, Lash Injection Mascara (Tusz do rzęs)

Too Faced, Lash Injection Mascara (Tusz do rzęs)

Lash Injection to maskara marki Too Faced, dzięki której Twoje rzęsy przejdą metamorfozę. Specjalnie opracowana szczoteczka sprawi, że rzęsy będą wyjątkowo gęste. Ten 'zastrzyk' pogrubi i idealnie rozdzieli rzęsy oraz nada im długotrwały kolor. Koniec z grudkami i posklejanymi rzęsami - z Lash Injection będą one niewiarygodnie długie, gęste i podkręcone!
Zalety produktu:
- Nadaje rzęsom piękny wygląd, zwiększa ich objętość, wydłuża i podkręca
- Nie pozostawia grudek i nie skleja rzęs
- Wyjątkowo trwały - można go stosować na plażę, siłownię, a także na śluby i do kina na 'wyciskacze łez'
- Dostępny w kolorze głębokiej czerni
Jak stosować Lash Injection?
- aby uzyskać długotrwały naturalny efekt, wystarczy pojedyncza aplikacja
- aby uzyskać efekt sztucznych rzęs, należy nałożyć 3-4 warstwy mascary.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Szkoda...

Zastanawiałam się jaką dać mu ocenę i może te 3* są trochę na wyrost, ale jednak daję 3*... Mam mieszane uczucia co do tego tuszu, ponieważ liczyłam na ten efekt sztucznych rzęs, którego niestety nie ma. Po za tym tusz ujdzie, może być, ale spektakularnego efektu nie ma, rzęsy są po prostu takie sobie po zastosowaniu go, ani zbytnio pogrubione, ani wydłużone, może gdyby tyle nie naobiecywali na opakowaniu, efekt byłby zadowalający, ale producent obiecuje nam co innego...
Szczoteczka tego tuszu jest duża, podobna do Diorshow Diora, ale tak samo mało robi, bo trudniej jest nią precyzyjne pokryć rzęsy. Po za tym ten tusz, jego konsystencja i pokrywanie nim rzęs jest takie jakby oporne, jest dość gęsty.
Na początku myślałam, że kupiłam przeterminowany, bo miał dziwny zapach, ale potem sprawdziłam w Sephorze i okazalo się, że taki ma właśnie zapach. Kupiłam z ciekawości, ale więcej już nie kupię, nie za tę cenę, tusz kosztuje ok. 75 zł, co jest w tym przypadku dużym przepłacaniem, ale ja na szczęście kupiłam go w zestawie z błyszczykiem powiększającym usta i kremem pod oczy i to wszystko za cenę tuszu więc aż tak nie żałuję. Są tańsze i lepsze tusze.

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy

uwielbiałam go

Mam marne rzęsy, zawsze poszukiwałam czegoś co sprawi, że moje oczy będą miały ładną oprawę, czyli pogrubione i wydłużone rzęsy. Przez wiele lat kupowałam Diory, Lancomy itp.- efekt wydane ok 120 zł, oko ładne, pojemność 6 ml, czyli po 2-3 miesiącach trzeba znów lecieć po nowy tusz.
No i wreszcie pani z Sephory poleciła mi ten. pojemność 13,5 ml ( w opisie jest błąd). Wystarcza na bardzoooooo długo i bardzoooo długo zachowuje świeżość. Swietnie wygląda na oku, nie osypuje się, nie rozmazuje.
Przy zmywaniu oczu trzeba mu poświęcić 2 minuty więcej, ale nie uważam tego za jakiś problem. Płyn do demakijażu eris świetnie sobie z nim radzi.

Tekst na górze to mój stary komentarz, po jakimś czasie używania kosmetyku, zabieram mu 5 gwiazdek i tytuł KWC.

NISZCZY RZĘSY !!!!!!!, choć nie zmywam go na siłę. Używam tego produktu od: roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego ( już nie)

nie, nie i jeszcze raz NIE

niestety kolejne wielkie rozczarowanie drogim tuszem.
szczoteczka to ....istna SZCZOTA którą nijak nie da się precyzyjnie pomalować i rozdzielić rzęs.
plus za trwałość, faktycznie zgodzę się z tym że bardzo bardzo trudno go zmyć.
przy zakupie tego tuszu trzeba liczyć się z tym że owadzie nóżki i sklejone rzęsy staną się codziennym koszmarem.
szybko wysycha i szybko zasycha w opakowaniu

rzesy jak firanki

Świetny tusz - porównywalny z moim ukochanym Hipnose Lancome.
Ładnie sie nakłada, nie kruszy sie, nie obsypuje, nie skleja rzęs.
Natura obdarzyła mnie ładnymi rzęsami ale ten tusz maksymalnie je wydłuża i pogrubia.
Dość ciężko sie zmywa ale skoro funduje nam piękne spojrzenie to jakież ma to znaczenie.. :)

Używam tego produktu od: tydzień

bardzo dobry

Śmiało mogę stwierdzić, iż efektem dorównuje swoim droższym konkurentom z wysokiej półki. Bardzo dobrze się rozprowadza, a już pojedyncza aplikacja pozwala uzyskać spektakularny efekt nawet na delikatnych, cienkich i niezbyt długich rzęsach, których jestem posiadaczką. Pozostają przy tym naturalne. I rzeczywiście 3-krotna lub 4-krotna aplikacja pozwala na uzyskanie efektu sztucznych rzęs, jak zapewnia producent.

Podczas demakijażu zbija się na waciku w drobne grudki. Taki typ kosmetyku, nie znaczy to, że proces ten sprawia trudność. Używam do demakijażu LOreala dwufazowego i daje rade.

Jestem zafascynowana tym tuszem, używam go i na codzień i na wielkie wyjścia :)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie użytkowania pierwszego.

Niemal ideał

Bardzo mi się spodobał ten tusz, zużyłam właśnie całe opakowanie. Jest go bardzo dużo, bo aż 11 ml, nie wysycha szybko w opakowaniu, można go więc zużyć bez szargania nerwów, że kosmetyk za dość spore pieniądze po półtora miesiąca nadaje się do wyrzucenia (tak miałam z tuszem Diora :mad:).

Co do samych właściwości, również byłam nieprzeciętnie zadowolona. Tusz ZNACZNIE pogrubia, wydłuża oraz podkręca; muszę tu dodać, że mam nieszczególne rzęsy: wprawdzie gęste, ale krótkie i proste. Efekt jednak był świetny. Nie zbijał się w grudki, nie sklejał rzęs, po prostu cud miód ;)

Kosmetyk świetnie się "nosi", nie podrażnia oczu, nie rozmazuje... trochę odbija się pod powieką pod koniec dnia - jaki tusz jednak tego nie robi?

Znalazłam dwie wady z powodu których ten tusz nie jest niestety moim KWC :(...
- maskara trochę się kruszy i na policzkach, w miarę starzenia się tuszu, znajdowałam coraz więcej czarnych grudeczek w ciągu dnia...
- ciężko zmywa się mleczkiem, a tylko tych używam do demakijażu. Dodam tu, że moje mleczko dotychczas poradziło wszystkim maskarom, także wodoodpornym. Ten tusz jednak nie rozpuszcza się, lecz rozpada na małe kawałki, wchodząc przy tym do oka (choć zmywałam ostrożnie), zostając na rzęsach... Sporo energii musiałam zużyć, by go usunąć :rolleyes:

Z bólem serca - gwiazdka w dół. Poza tą wadą, tusz moim zdaniem idealny.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: wykończone jedno.

fajowy

chodzilam kolo tego tuszu od dluzszego czasu. jednak gdy dochodzilo do zakupu wybieralam moje sprawdzone tusze a tego odkladalam na pozniej. ale w koncu po porazkowym zakumie tuszu clinique postanowilam wyprobowac lash injection.

tusz spelnia obietnice producenta: pogrubia i wydluza rzesy, nawet troche je podkreca. juz jedno pociagniecie szczotka daje bardzo wyrazny efekt. rzesy sie nie sklejaja, sa ladnie rozdzielone i pociagniete tuszem/

tusz bardzo ladnie otula rzesy, nie usztywnia ich - i mimo, ze efekt jest dosyc mocny, teatralny to tuszu na rzesach nie czuje.

tusz nie osypuje sie, nie podraznia oczu, bardzo dobrze sie zmywa [ale moze to byc nieprzyjemne, gdyz plyn do demakijazu nie rozpuszcza tuszu a powoduje, ze ten rozpada sie na male kawaleczki - jednak wystarczy jeden wacik i rzesy sa czyste ;)].

relacja cena-pojemnosc bardzo przyjemna, tuszu jest az 11ml a kosztuje 75 zlotych.

konsystencja: nie jest to tusz typowo kluchowaty ani typowo suchy. jest pomiedzy i to mu sie chwali.

Używam tego produktu od: okolo dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsze

Super...rzesy jak firanki

Uwielbiam ten tusz bo bardzo lubie ciemna oprawe oczu. Tusz naprawde je pogrubia. Dla mnie moglby byc troszke bardziej dramatyczny, ale moze przesadzam.

Troszke ciezko go zmyc ale dlatego wlasnie sie nie obsypuje i mocno pogrubia....bo jest naprawde solidny.

Bardzo cenie firme Too Faced za wysmienite kosmetyki i etyke w stosunku do zwierzat.

szkoda zachodu

Na ten tusz szkoda zachodu. Na początku myślałam, że będzie super, duża, gruba, treściwa szczoteczka. Niestety zawiodłam się. Aby na rzęsach było widoczne jakiekolwiek pogrubienie, muszę się z nim bardzo długo męczyć, aż w końcu robią się grudki. Cena absolutnie nieadekwatna do produktu, dużo lepszy efekt zyskuję przy tuszach trzy razy tańszych.

Używam tego produktu od:trzech tygodni

Genialny!

Na początku tragedia- sklejał, rozmazywał się. Ale po paru tygodniach zrobił się naprawde fajny... rzęsy pomalowane nim są długie, grube, perfekcyjnie rozdzielone. Jednak jest dość kruchy, więc trzeba uważać!!!

Dobry-jak wosk do rzes.

Bardzo dobry tusz do rzes, ktory zapewnia teatralny efekt moim cienkim, ale dlugim rzesom. Uzywajac tej maskary mam pewnosc, ze za chwile bede miec firany rzes-geste, podkrecone i ladnie rozdzielone. Niewatpliwa zaleta tego tuszu jest to, ze sie nie kruszy, nie robi pandy pod oczami i zachowuje sie jak wodoodporny, chco bardzo latwo go zmyc ciepla woda [sprawdzone!]. Fakt, ze zmywa sie ten tusz nieco dziwnie, poniewaz nie rozpuszcza sie, a jakby odpada z rzes "platkami". Bez obaw-rzesy na tym nie cierpia. Czasami mam wrazenie ze jest jak wosk... ;)
Szczoteczka dosc gruba, ale gesta-ladnie rozdziela rzesy.
Kosztuje sporo [zaplacilam 12,5 funta], ale uwazam ze wart jest swojej ceny, poniewaz efekt jest taki jakiego oczekuje.

Używam tego produktu od: od miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Oby więcej takich tuszy...:)

Tusz do wyrazistego makijażu rzęs. Z początku troszeczkę sklejał, bo był świezy, ale potem malował fenomenalnie... Rzęsy były jak firanki, długie i pięknie rozdzielone... Miał tylko jeden minus... Na pudełku nie widniała informacja, że jest wodoodporny, a jednak zwykłym mleczkiem nie dało się go zmyć. Musiałam używać płynu do zmywania tuszy wodoodpornych... Mimo wszystko gorąco polecam do zakupu!!