Biotherm, Lait Corporel [Anti-drying Body Milk with Citrus Extracts] (Nawilżające mleczko do ciała)

Nawilżające mleczko do ciała o zapachu cytrusów. Skóra nawilżona, wygładzona i miękka. Odbudowuje warstwę ochronną skóry oraz chroni jej elastyczność. Szybkio się wchłania, nie pozostawiając tłustej powłoki.

natłuszczające, regenerujące, nawilżające
zapachowa
z pompką, w butelce
lekkie
lotion
normalna, sucha, odwodniona
balsamy

Lekkie cytrusowe mleczko, ale dobrze nawilżające

OPAKOWANIE:
Wykorzystałam kosmetyk w tubie o pojemności 100 ml.

KONSYSTENCJA:
Kosmetyk rzeczywiście jest mleczkiem. Bardzo delikatna, lejąca konsystencja, która szybko się wchłania.

ZAPACH:
Byłam zdziwiona, że produkt będzie tak intensywnie pachniał. Spodziewałam się raczej braku lub bardzo neutralnego zapachu.
Natomiast mleczko jest bardzo orzeźwiające, wybijają się głównie nuty limonki lub trawy cytrynowej. Myślę, że idealnie sprawdzi się w sezonie wiosennym i letnim.

DZIAŁANIE:
Pomimo tego, że konsystencja kosmetyku jest bardzo lekka, działanie jest mocno nawilżające.
Skóra jest bardzo miękka i dosyć dobrze nawilżona.

WYDAJNOŚĆ:
Niestety z tym jest już większy problem. Ze względu na rzadką konsystencję, produkt nie jest wydajny i dosyć szybko się kończy.

Ujdzie

Zdecydowałam się na zakup po pozytywnych opiniach dotyczących nawilżenia. Niestety w moim przypadku nawilżenie oceniam na średnie. Mam skórę normalną w stronę suchej, ale efekt nawilżenia szczególnie zimą taki sobie. Zapach odświeżający, ale bardziej na lato. Raczej nie kupię ponownie.

To nie był mój - pierwszy zakup tego produktu. Używam go już kilka lat. Jestem z niego bardzo zadowolona. Ma piękny orzeźwiający zapach, fajnie nawilża skóra. No i rzecz najważniejsza - NIE PLAMI UBRAĆ.

Poprawny produkt z nutą orzeźwienia

Jeden z tych produktów, co nie zachwyca, ale i nie szkodzi. Jest poprawny, ma lekką konsystencję, która szybko się wchłania, przyzwoicie nawilża, bez głębszego odżywienia i posiada orzeźwiajacy, cytrusowy zapach, który jest sprawą gustu.

Nie jest to na pewno coś, co wspomoże suchą, podrażnioną i łaknącą otulenia skórę. To coś, co pomoże nam w biegu zadbać o ciało i poczuć się świeżo. Aż lub tylko, w zależności od potrzeb.

Konsystencja mleczka jest ciut bardziej zwarta, nie jest typowo cienka i lejąca. Opakowanie solidne z dobrze działającą pompką.

Cytrusowa świeżość

Latem nie przepadam za mleczkami czy balsamami do ciała. Człowiek i tak ładuje na siebie kremy z filtrem, jest gorąco, ciało się poci. Lepsze są mgiełki i wody różane. Ale tu o dziwo, nie ma efektu oblepienia.Można śmiało nałozyć rano i nie trzeba godzinami czekać aż się wchłonie. A naprawdę widać różnicę na nogach z mleczkiem i bez mleczka. Więc to jednak nie była widna tego, że latem balsamy nie pasują. Przekonałam się dzięki Lait Corporel że rano też można się nasmarować. To chyba pierwsza butelka balsamu do ciała, którą użyję do dna :)

Świetne nawilżenie.

Mleczka do ciała to jedne z najrzadziej kupowanych przeze mnie kosmetyków. Najczęściej używam mieszanki olejków rozprowadzanej na wilgotnej skórze. Zawsze wydaje mi się, że mleczka źle będą się rozsmarowywać, długo wchłaniać a efekt nie będzie warty zachodu. W przypadku Lait Corporel nic bardziej mylnego.
Świetnie się rozprowadza, duża w tym zasługa wygodnej butelki z dozownikiem. Świetnie nawilża, skóra po nim jest gładka i odżywiona. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
Rewelacyjnie koi skórę po spacerach w upalne dni.
Mleczko uratowało spaloną skórę na plecach mojego męża, twierdzi, że ulga w pieczeniu była natychmiastowa. Nie chciało mu się zastosować kremów z filtrem to trochę musiał pocierpieć ;)
Mleczko dostałam do testowania w ramach KRW za co bardzo dziękuję.
Wszystkie testowane przeze mnie kosmetyki od Biotherm są warte polecenia.

Lait Corporel

Mleczko bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę ciała. Nie zostawia tłustej warstwy, bardzo dobrze się wchłania, ma również bardzo praktycznie opakowanie z pompką. Jest bardzo wydajne.

Idealne nawilżenie

Mleczko zamknięte w wydajnym pojemniczku z pompką. Bardzo przyjemny cytrusowy zapach. Doskonale nawilża i regeneruje zmęczoną skórę. Przy podrażnionej skórze czułam lekkie pieczenie, które momentalnie znikało.

Ukojenie

Jestem posiadaczką słuchaj skóry skłonny do podrażnień. To mleczko do ciała świetnie się u mnie sprawdziło. Bardzo lubię produkty które posiadają pompkę, to ułatwia użycie i czy nie je przyjemniejszym. Balsam ma ładny, delikatny zapach. Dobrze nawilża skórę nie pozostawiając tłustego filmu, szybko się wchłania i efekt nawilżenia długo utrzymuje się na skórze. Jest bardzo wydajny bo nie potrzeba dużej ilości żeby ładnie nawilży ciało. Polecam ❗️

Mleczko do ciała od Biotherm

Mleczko do ciała ma lekką konsystencję oraz piękny cytrusowy zapach. Mleczko szybko się wchłania nie pozostawiając skóry lepiącej. Po dłuższym stosowaniu nasza skóra jest dobrze odżywiona a co najważniejsze super nawilżona.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pięknie pachnące mleczko do ciała

Bardzo fajny kosmetyk. Ma duże opakowanie, więc starcza na naprawdę długo. Ma wbudowaną pompkę, więc jest wygodny w użyciu. Jego zapach to cytrusy. Najbardziej wyczuwam limonkę. Jest bardzo nawilżające i szybko się wchłania. Polecam

Super Nawilżające mleczko do ciała

Nawilżające mleczko do ciała Anti-drying Body Milk with Citrus Extracts firmy Biotherm testowałam około 2 tygodni . Kosmetyk w pełni spełnił moje oczekiwania. Mleczko umieszczone jest w wygodnym , łatwym do użycia , plastikowym opakowaniu z pompką . Konsystencja typowego mleczka, kolor biały. Zapach , jak zresztą wskazuje nazwa produktu , cytrusowy , bardzo przyjemny, energetyzujący. Kosmetyk bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filtru na skórze . Skóra po użyciu jest bardzo dobrze nawilżona, nie ściągnieta, przyjemna w dotyku, odżywiona. W pełni polecam ten kosmetyk i na pewno stanie się moim ulubionym produktem do pielęgnacji ciała.