IsaDora, Oil Control Compact Powder (Puder matujący w kamieniu)

IsaDora, Oil Control Compact Powder (Puder matujący w kamieniu)

Polecany szczególnie dla cery tłustej, ale również dla cery normalnej i mieszanej
Silnie matujący - absorbujący sebum z tłustych partii skóry. Idealnie stapia się ze skórą, jest niezwykle delikatny i gładki.
Beztłuszczowy, półtransparentny i nieperfumowany. Testowany klinicznie.
Substancje czynne:
- Ekstrakt Ginko Biloba - chroni przed działaniem wolnych rodników
- Ekstrakt Dog Rose - działa zmiękczająco
Kolory: 66 Sheer Oyster, 67 Sheer Blonde, 68 Sheer Nougat, 69 Sheer Mocha

świenty

Używam go bez przerw od około 3-4 lat i spełnia moje oczekiwania. Długo się trzyma, matowi cerę. Jest dosyć drogi, ale jedno opakowanie starcza mi na ok rok, więc nie jest tragicznie. Jedyne co mi przeszkadza to to, że nie ma dla mnie odpowiedniego koloru, jestem zmuszona używać troszkę ciemniejszego niż bym potrzebowała.

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Za taką cenę mógł być lepszy

Podkład dobrze matuje skórę jednak tylko na chwilę. Jak na taką cenę spodziewałam się czegoś dużo lepszego ! Plusem jest duży wybór kolorów. Co do kolejnego zakupu chyba bym się nie zdecydowała

Używam tego produktu od: nie cały miesiąc

Nie wiem, czy moja poprzedniczka na pewno opisywała ten sam produkt. Ja mam wręcz odwrotne odczucia - długo trzyma mat na buzi, nie osypuje się, jest niewidoczny o ile nie nałożymy go zbyt dużo, bardzo poręczna puderniczka z lusterkiem. Jedyne minusy - szybko się kończy i nie ma filtra;) Jak za te pieniądze, naprawdę godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

oilcontrol???!!!

Szukałam czegoś prasowanego ze względu na poręczność i możliwość wykonania poprawek w ciągu dnia (nie wierzę w puder na kilkanaście godzin przy swojej cerze :) ) Oczywiście zasugerowałam się opiniami z KWC no i niestety nie tym razem...

Nie matowi, bardzo widoczny na twarzy, nie trzyma się na nim bronzer, ani róż. Klapa..

+ nie pamiętam.. może kwestia poręczności?

- nie matowi (nie wytrzymywał nawet godziny!)
- jakość w stosunku do ceny
- widoczny na twarzy
- opakowanie bez szału, drobinki srebrnej farbki do dziś osadzają się w torebce
-wydajność, a raczej jej brak, zakładając użytkowanie codziennie po kilka razy (a to wtedy konieczność)wytrzymuje jakieś 2 miesiące

Kosmetyk po nic. Zwątpiłam w prasowańce i zakupiłam Kryolan AntiShine i jestem naprawdę zadowolona.

Używam tego produktu od: ok 7-cy

Zadowolona

Nie mam tłustej cery, tylko suchą z normalną strefą T i w moim przypadku ten puder sprawdza się dobrze (myślę, że przy tłustej, nierównej cerze nie dałby rady). Używam go do poprawek makijażu w ciągu dnia, czasem solo, gdy nie chce mi się nakładać podkładu. Jest bardzo delikatny, aksamitny, świetnie się rozprowadza i trzyma skóry. Wyraźnie ją wygładza i wyrównuje, zastępując podkład. Jest praktycznie niewidoczny. Matuje w sposób zadowalający.
Opakowanie jest niezwykle poręczne i trwałe.
Zestaw kolorów dość skromny. Trudno dostępny kolor 68. Mógłby być tańszy.

Ilość zużytych opakowań: jedno wciąż

O co tyle hałasu?

Nie wiem, o co tyle hałasu na temat tego pudru? Kupiłam po przeczytaniu opinii na wizażu, ale w sumie to nie czułam, żebym kupiłam coś nadzywczajnego. Ot, zwykły puder...
Matuje? Normalnie, bez szału - jak większość innych. Normalnie się nakłada, normalna trwałość. Nic szczególnego.
Już wolę nawet zwykły i tańszy Maybellinie Dream Matte - jest drobniej zmielony i łatwiej było mi dobrać jasny odcień (Allegro).
Dość szybko mi się zużył, więc wydajność też nie powala.
IsaDora ma za to śliczne opakowanie, ma się wrażenie luksusu. Jak dla mnie - tylko wrażenie.

Używam tego produktu od: pół roku od czasu do czasu

Spodziewałam się czegoś lepszego

Kosmetyk w odcieniu 69 Sheer Mocha otrzymałam od koleżanki, która nie trafiła z odcieniem, był dla niej zbyt ciemny - po wakacjach na lekko opalonej skórze dla mnie wydawał się w sam raz.

Jak sama nazwa wskazuje jest to kosmetyk "Compact powder" a więc rodzaj podkładu a nie prasowanego pudru wykończeniowego, jak stosowały go niektóre z recenzentek.

:) + eleganckie, trwałe opakowanie
:) + lekka, pudrowa konsystencja produktu
:) + dobrze się rozprowadza na twarzy dając satynowe wykończenie

Niestety, ale minusów jest więcej:
:( - bardzo słabo kryje - nie tego należy oczekiwać od podkładów
:( - nie matowi (bynajmniej nie na długo, max 2 godziny)
:( - bardzo ciemnieje na twarzy - po jego aplikacji na twarzy wszystko było ok, po pół godzinie natomiast stawał się prawie 2 tony ciemniejszy - nie mogłam tak wyjść na miasto, makijaż nadawał się do zmycia
:( - cena

Spodziewałam się po tej firmie czegoś lepszego, niż ni to podkładu (nie kryje prawie wcale), ni to pudru (do tej roli się absolutnie nie nadaje, ma zupełnie inne przeznaczenie)

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Najlepszy

Długo walczyłam ze świecącą sie skórą. pomimo stosowania przeróżnych kremów matujących, strefa t nadal się świeciła. Pomógł mi puder isadory. Efekt jest nieasmowity. Wystarczy odrobina dla zmatowienia skóry na kilka godzin.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, wtrakcie

IsaDora stworzyła perełkę.

moja skóra: mieszana, alergiczna ze skłonnością do odwonienia.

*matuje - nie tylko dając "efekt wierzchni" ale kontrolując wydzielanie sebum. I to nie jest "pic na wodę"

*nie robi plam.

*nie ciemnieje

*jak dla mnie wydajny 5 m przy używaniu ok. 3x dziennie z siostrą.

*dobry dla oszczędnych bo wręcz wskazane jest nakładanie malej ilości produktu najlepiej pędzelkiem bo puszkiem daje za mocny efekt.

*mam średnią karnację, a używam bardzo jasnego odcienia nougat bo pięknie się wtapia.

*opakowanie - dla to ważne. raz, że wizualnie super, a dwa, że niesamowicie wytrzymałe :))

pięknie wykańcza makijaż. Efekt na buzi jest zupełnie inny niż wszystkich pudrów, których kiedykolwiek używałam. Nie wiem jak dobrze to ująć obrazowo ale mnie oczarował.

Używam tego produktu od: ok. 5m
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie 2

Dobry

Dobry puder matujący. Świetnie sie sprawdza nawet w upały. Nie wysusza skóry. Nie podkreśla zmarszczek i meszku. Należy jednak uważać z aplikacją. Zbyt duża jego ilość powoduje efekt maski. Ma niezwykle przyjemną i delikatną konsystencję.

Estetyczne opakowanie z lusterkiem i gąbeczką - dzięki czemu można nim łatwo robić poprawki makijażu w ciągu dnia.

Niezmiennie mój puder od dobrych 3 lat!

Dla mnie okazał się numerem jeden już około 3 lata temu i jestem mu wierna aż do dziś, choć ciężko jest go dostać (odcień nr 68) w jakichkolwiek drogeriach i perfumeriach we Wrocławiu. Na szczęście mam jedną sprawdzoną drogerię, która zawsze jest świetnie zaopatrzona i posiada również ten puder. Cerę mam ładną, gładką i bez większych niedoskonałości, więc nie potrzebuję mocnego krycia. Zależy mi na wygładzeniu buzi, stworzeniu wrażenia porcelanowej, jedwabistej skóry i ten puder właśnie to potrafi :) Cerę mam jasną, więc używam numeru 68 i jest świetny (nie robi plam ani różnic między twarzą a szyją i dekoltem). Opakowanie starcza mi na około 3 miesiące. Często pod ten puder kładę jedynie krem nawilżający, bez podkładu. Lekkim minusem jest fakt, że po dłuższym czasie puder ściera się z twarzy, ale opakowanie jest tak zgrabne i poręczne, że nie jest problemem, aby zawsze mieć go w torebce. Generalnie nie zamierzam go zamieniać na żaden inny tak długo, jak tylko będą go produkować :)

Używam tego produktu od: ponad 3 lata

Bez szału..

Puder kupiłam ponieważ moja cera przetłuszcza mi się niestety;/
Oczekiwania były ogromne, natomiast efekt bez większego szału.

Opakowanie bardzo fajne, wygodne i praktyczne oraz solidne. Łatwo sie otwiera, spore lustereczko. Nie podoba mi się gąbeczka, niby ma jakiś tam "uchwyt" jednak jest on mało praktyczny i niewygodny..gdzie w konsekwencji i tak muszę złapać puszek palcami w miejscu używania;/
Sam puder faktycznie matuje buzię, jednak w moim przypadku po godzinie już zaczyna mi się świecić twarz. Mało kryjący jednak plus za wydajność. Jak dla mnie za wyskoka cena do oczekiwanych rezultatów.
Pozostanie mi jedynie...fajne opakowanie:)

Ilość zużytych opakowań: jedno prawie na wykończeniu