IsaDora, Oil Control Compact Powder (Puder matujący w kamieniu)

IsaDora, Oil Control Compact Powder (Puder matujący w kamieniu)

Polecany szczególnie dla cery tłustej, ale również dla cery normalnej i mieszanej
Silnie matujący - absorbujący sebum z tłustych partii skóry. Idealnie stapia się ze skórą, jest niezwykle delikatny i gładki.
Beztłuszczowy, półtransparentny i nieperfumowany. Testowany klinicznie.
Substancje czynne:
- Ekstrakt Ginko Biloba - chroni przed działaniem wolnych rodników
- Ekstrakt Dog Rose - działa zmiękczająco
Kolory: 66 Sheer Oyster, 67 Sheer Blonde, 68 Sheer Nougat, 69 Sheer Mocha

zawiódł mnie...

Kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu i niestety to nie jest mój puder.

Po części być może jest to wina zbyt ciemnego koloru (69, sheer mocha), który w sklepie wydawał się w porządku.
Aczkolwiek mam Creme Puff Maxa Factora,który również jest dość ciemny (wyznaję zasadę że lepiej mieć za ciemną buzię niż za jasną :), ale nie jest to tępy odcień jak u IsaDory tylko bardzo ładny beż, nie tworzy placków i bardzo mi odpowiada.

Tu przede wszystkim nie podoba mi się efekt na twarzy - wcale nie jedwabisty, tylko trochę taki jakby twarz była wybrudzona. Do tego absolutne zero krycia i ulotny mat. Oraz smugi, plamy.

Cieszę się że już się kończy i zamierzam poszukać czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: 2009

średniak

jak za te cene to kiepsciutko, kiepsciutko ...
owszem, cos tam matuje, ale... nie na dlugo.
najbardziej nie lubie go za to, nie wyglada ladnie na buzi. nie lubie, kiedy widac ze mam puder na buzi. brakuje mi filtra.
opakowanie bardzo ladne, eleganckkie, z lusterkiem, gabeczka tez nie za dobra, moglaby byc taka jak w ultra cover powder isa dora.
jednak wole pudry sypkie.

aha, i ciemnieje na buzi :/
a plus taki, ze chce go skoncze a nie moge (hmmm to moze minus;)) wiec plusem jest wydajnosc bo mialam ultra cover isa dory i skonczylam go w 3 miesiace a tego uzywam bo chce skonczyc i zappomniec, wyrzucic i nie widac konca...:/

Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Świetny

Jestem z niego bardzo zadowolona. Mam odcień 67 który ma mojej buzi bardzo ładnie się komponuje i sprawia, że jest ona "żywsza". Co do matowienia to na pewno jest lepszy niż inne pudry (niekiedy droższe) chociaż przyznaję, że skóra nie jest matowa przez cały dzień tylko kilka godzin (co w sumie nie jest złym rezultatem przy mieszanej cerze). Dodatkowo jego zaletami są: nie wysusza skóry, dobra konsystencja, bezzapachowy, wydajny.
Jak do tej pory nie znalazłam lepszego pudru niż ten dlatego daję pięć gwiazdek.

Na prawdę dobry!

Tego pudru używałam jakiś czas temu, zmieniłam na inny w celu porównania efektów. Muszę jednak przyznać, że ten puder IsaDora ma wiele zalet: matuje, nie wysuszając przy tym cery, ma delikatną konsystencję, eleganckie i funkcjonalne pudełko, jest przy tym bardzo wydajny. Cena również nie odstrasza. Polecam choć sama nadal szukam lepszego...

Używam tego produktu od: kilku lat

Zdecydowanie najlepszy

Najlepszy puder jaki miałam. Dobrze matuje i przy punktowym jego nałożeniu idealnie zakrywa małe niedoskonałości powstałe w wyniku starcia się fluidu. Nie mam problemu z doborem koloru. Dużym plusem jest mięciutka gąbeczka i lusterko.

nie miałam lepszego pudru

Coz, ten puder jest po prostu swietny. Przy bardzo tlustej skorze matuje na ok 2h, ale nie mialam pudru, ktory matowalby na dluzej, natomiast gdy skora nie przetluszcza sie tak bardzo, mozna dluzej cieszyc sie matowa skora. Nie wysusza, nie zapycha, ladnie wspolgra z podkladem (o ile dobrze dobierze sie kolory).Dobry do porannego wykonczenia makijazu, jak i poprawek w ciagu dnia. Jest drogi, ale bardzo wydajny (starcza na pół roku codziennego używania).Swietne opakowanie.

Używam tego produktu od:grudnia

Super do poprawek!

Nie nakładam go wykonując właściwy makijaż, a jedynie w ciągu dnia w strefie T - czoło, okolice płatków nosa, broda, nos; po użyciu bibułek. Sprawdza się znakomicie, twarz znów jest matowa i wygląda super. Używam dołączonej gąbeczki. Jedyne do czego mam zastrzeżenia to koszmarny wybór kolorów - nie sposób wybrać pasujący... Jest to mój pierwszy egzemplarz, po długim zastanowieniu wybrałam 68 Sheer Nougat, po kupieniu od razu się maźnęłam i gdy spojrzałam w lusterku w samochodzie baardzo się przeraziłam. Kolor wyglądał na pomarańczowy, za ciemny. Myślałam, że kasa poszła w błoto, a puder pójdzie w odstawkę - ale jednak spróbowałam raz, drugi, zmieniłam podkład, kolor włosów na ciemniejszy - i cud! Pięknie współgra, w ogóle nie widać różnicy w kolorach. Polecam, polecam osobom z umiarkowanie przetłuszczającą się cerą po ok 3-4h + Bardzo dobra wydajność :)

Dobry

Zużyłam dwa opakowania i szczerze moge powiedzieć, że jest to jeden z lepszych wykonczeniowych kosmetyków. Dobrze matuje ( ale w ciągu dnia trzeba poprawiać)bardzo ładnie stapia sie ze skórą i wogóle go nie widać. Teraz postanowiłac popróbować innych marek i jednak myślę, że w przyszłości do niego wrócę.

Używam tego produktu od:pół roku

nie dla mnie...

Do zakupu zachęciła mnie konsultantka w drogerii i niestety dałam sie namówic. Mam tendencję do "tłustego nosa" i puder miał sprawic ze problem zniknie...a wrecz sie pogorszył.
Przesuszył mi reszte twarzy, miałam efekt sciagniecia. Matowił na krótko i strasznie podkreslal moje niedoskpnalosci... znowu ten koszmarny nochal ;)
Napewno jeszcze kiedys wroce do niego i sprobuje sie z nim zaprzyjaznic ale na dzien dzisiejszy idzie w odstawke!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

godny zakupu

1. Dobrze matuje
2. Ładnie wygląda na twarzy - nie podkreśla defektów a wręcz w sprytny sposób je ukrywa !!!
3.Wydajny
4. Przystępna cena - można trafić w niskiej cenie na allegro
5.Wydajny - albo ja mało używam albo jest tak wydajny , bo mam go od roku a niewiele ubyło
6. Nigdy mnie nie uczulił !!!
polecam

Używam tego produktu od:roku

bdb

Dobrze matuje na kilka godzin; po tym czasie odciskam twarz w chusteczce higienicznej i nakładam pędzlem nową cienką warstewkę. Ładnie wyrównuje koloryt skóry i lekko kryje, nie tworzy maski, nie zapycha porów, nie blokuje oddychania skóry (nie ma się wrażenie "noszenia" warstwy na twarzy). Opakowanie jest wygodne, z lusterkiem i puszkiem-gąbeczką. Zapach nie jest jakiś wyjątkowy i na szczęście też nie przeszkadza swoją intensywnością.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobry

Właściwie ten puder był moim KWC , ale znalazłam jeszcze lepszy.;) Puder dobry do wykończenia makijażu , chociaż jest lepszy bardziej do poprawek. Dobrze matuje i nie robi efektu maski (chociaż tu trzeba uważać by z nim nie przesadzić). Dobrze się nakłada i rozprowadza , zarówno pędzlem , jak i gąbeczką do pudru. Dość długo się utrzymuje i nie zapycha porów. Jest też wydajny. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy