Remington, Keratin Protect, Lokówka o średnicy 19-28mm CI83V6

Remington, Keratin Protect, Lokówka o średnicy 19-28mm CI83V6

Kategoria

Loki wracają do łask! Czas zabrać się za objętość, strukturę i kształt - od sprężystych pukli po bujne fale. Lokówka Keratin Protect Wand to nowe, innowacyjne narzędzie do stylizacji, które pozwoli Ci poeksperymentować z wyglądem i uzyskać mocne, elastyczne, zdrowo wyglądające loki.

Dzięki zaawansowanej grzałce stożkowej zawierającej keratynę i olej migdałowy, możesz poeksperymentować ze stylem, a jednocześnie zadbać o włosy, bez wysiłku przywracając im zdrowy blask i elastyczność.

Lokówka Keratin Protect Wand dostępna jest w modnym odcieniu szarości lub złotym kolorze różowym i posiada korpus do stylizacji w rozmiarze 19-25 mm, co pozwala uzyskać imponujące loki i uwodzicielskie fale.Kształt lokówki pozwala na modelowanie włosów od nasady po końcówki, posiada ona też nową i ulepszoną technologię rękojeści, która zapobiega osadzaniu się włosów na grzałce, dzięki czemu możesz osiągnąć swój styl bez dodatkowych problemów.

Ustawienie PRO+ lokówki Keratin Protect Wand pozwala na układanie włosów w zdrowszej temperaturze 185ºC, a efektem są wciąż zachwycające, długo utrzymujące się loki - idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej delikatnych typów włosów. Loki. Siła. Styl.

Możesz uzyskać loki w stylu lat 70-tych, układając włosy po bokach twarzy, fale w stylu retro, jeśli zawiniesz je częściowo na twarz, albo po prostu dodaj włosom objętości i struktury, aby uzyskać niegrzeczny rockowy wygląd. Możesz je rozpuścić lub upiąć w stylu w kok, w zależności od okazji.

lokówki

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

• Łatwość obsługi: 5

Lubię od czasu do czasu zakręcić sobie loczki a ta lokówka jak najbardziej się do tego nadaje. Lokówka Remington daje możliwość na uzyskanie drobnych, jak i większych loczków. Lokówka nagrzewa się bardzo szybko a same loczki robią się momentalnie . Można regulować temperaturę na co zawsze zwracam uwagę.
Dodatkowo ma cudowny design i niewygórowaną cenę. Same plusy!

Piękne loki bez trudu!

Tworzy piękne naturalne fale, które wyglądają zdrowo i naturalnie. Nadaje włosom piękny połysk. Można uzyskać jaki tylko efekt się chce. Lokówka jest wygodna w użytkowaniu, wyświetla temperaturę na ekranie. Ma tryby ciepła zależne od rodzaju włosów. Szybko się nagrzewa i tak samo szybko robi się zimna po wyłączeniu.

Najlepsza

Produkt sprawdza się w 100%, jest lekka, ładnie wykonana, szybko się nagrzewa i równie szybko stygnie po wyłączeniu (dla posiadaczy małych dzieci lub zwierząt to dość ważna sprawa). Praca tą lokówką jest niezwykle łatwa, nawet osoba niewprawiona jest w stanie pięknie nakręcić włosy. Moje włosy są trudne do kręcenia, ale w tym przypadku wystarczy kilka chwil i skręt jest widoczny, ładny, utrzymuje się kilka godzin. Efekt jest naturalny, włosy nie wyglądają sztucznie, można regulować grubość loków, lub nakręcać na całość dzięki temu skręt jest nieregularny i dzięki temu regularny. W zestawie rękawica ochronna oraz futerał na lokówkę, cena jest przystępna, polecam!

Cudowna

Lokówka ta, jest idealnym rozwiązaniem by stworzyć piękne, sprężyste loki- fale, bez wysiłku. Jest bardzo prosta w obsłudze, w zestawie otrzymujemy pokrowiec i rękawicę ochronną. Posiada pięć trybów temperatury, przyciski umożliwiające sterowanie wysokością temperatury, oraz korpus lokówki pokryty jest specjalną powłoką advanced ceramic wzbogacona kreatyna i olejkiem z migdałów. Szybko się nagrzewa, dzięki czemu możemy zawsze w krótkim czasie poprawić fryzurę, dodać jej objętości, lub zrobić fantazyjne, romantyczne uczesanie z wypuszczynimi lokami, fale w stylu boho, czy też w stylu glamour. Możliwości jest wiele. Jej stożkowy kształt sprawia, że loki są szersze u nasady, a ku dołowi powstaje coraz mocniej zakręcony loczek- sprężynka. Efekt końcowy na prawdę bardzo mi się podoba. Właściwie z pomocą tej lokówki zrobienie ładnej fryzury jest dziecinnie proste, nawet dla osób, które niczego nie potrafią robić z włosami i uważają się za niewiarygodne beztalencia. Sama o sobie tak uważałam, do póki nie kupiłam tej lokówki. Polecam gorąco!

Prosta sprawa loka

Loki za pomocą prostownicy kręce już dosłownie z zamkniętymi oczami :) jednak od dłuższego czasu zastanawiałam się nad kupnem lokówki. Chciałam aby efekt był bardziej naturalny niż przy użyciu prostownicy.
Mój wybór padł na lokówkę marki Remington, mam z niej prostownice (trzecią z rzędu) oraz suszarkę. Trochę poczytałam i wybrałam tą z serii Keratin Protect, której powłoką jest nasączona olejkami i nie niszczy tak włosów jak tradycyjne urządzenia.
Powiedzieć, że jestem zadowolona to nie powiedzieć nic. Urządzenie jest dla mnie idealne.
•średnica lokówki pozwala stworzyć piękne i bardzo naturalne loki
• powłoka zapobiegająca ześlizgiwania się włosów w trakcie kręcenia działa bez zarzutów, do tego stopnia, że ciężko jest je podciągnąć do góry :)
• temperaturę można regulować od 150 do 210 °Ć
•ma bardzo długi i poręczny kabel, który u końca lokówki jest obrotowy
• do lokówki dołączona jest rękawica która uchroni nas przed ewentualnym oparzeniem, oraz etui w które możemy schować nagrane urządzenie po zakończeniu pracy
Jako, że jest to moja pierwsza lokowka to szukałam czegoś prostego w obsłudze, bardzo porecznego i dający ładny efekt. I wszystko to znalazłam właśnie w tej lokówce. Nie zamieniłabym jej na żadną inną :)