Oriflame, Face Primer (Baza pod makijaż)

Oriflame, Face Primer (Baza pod makijaż)

Lekki fluid z silikonami który sprawia, że podkład pozostaje świeży przez 8 godzin a kosmetyki rozprowadzają się lepiej, wyrównuje koloryt cery a skóra przez długi czas zachowuje matowy wygląd.

Kiepsko

Nie zauważyłam żadnej różnicy w trwałości makijażu po użyciu tej bazy, ani nawet większego efektu krycia niedoskonałości.Skóra była po niej tłusta. Do tego była mało wydajna:(

Używam tego produktu od:używałam kilka tygodni

mieszane uczucia

:) kupiłam go w cenie 10 zł.
Najpierw plusy:
+nie wałkuje się
+stwarza wrażenie delikatnej, miłej w dotyku cery po aplikacji
+niska cena, ale tylko gdy produkt jest w promocji
Minusy:
- efekt wygładzenia utrzymuje się dość krótko
- nie wydłuża aż tak żywotności makijażu
- nie nadaje się jako baza pod cienie, gdyż dużo szybciej się zbierają w załamaniach

Moje mieszane uczucia wynikają z tego, że kilka razy robiłam z jej użyciem i z użyciem dobrego podkładu makijaż wieczorowy i cały wieczór utrzymał się na mojej twarzy nic nie spłynęło. A kiedy robię makijaż codzienny to nie ma tak świetnego efektu.

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:ponad polowa

przeciętności mówimy NIE

Mnie porów nie zatyka, nie wysusza też mojej mieszanej skóry, a stosuję codziennie - w małej ilości, ale na całą twarz. Bazy używam już ponad 4 miesiące, a jeszcze 1/3 została, jest wydajna.

Nie mam jakiegoś szczególnego sentymentu do tego kosmetyku, ani mnie ziębi, ani parzy. Jednak dziewczyny pode mną mają rację, ta baza robi bardzo niewiele. Jej główną zaletą jest to, że łatwiej rozprowadzić wszystko na twarzy, która przez jakiś czas (kilka, do max 4, godzin) wygląda bardzo dobrze: gładko, świeżo. Dobrze się sprawdza, kiedy nie nakładam podkładu, tylko sam puder sypki lub prasowany, bo mi się np. spieszy. Kosmetyk delikatnie pachnie i jest poręczny, opakowanie solidne.

Szkoda, że baza nie ma Ż A D N Y C H właściwości matujących, a po ok. 8 godzinach make-up zaczyna z niej dosłownie spływać. Moim zdaniem nie przedłuża żywotności makijażu i żaden z niej podkład pod cienie, bo zbierają się w załamaniach.

Niestety napaliłam się, kiedy konsultantka przysłała mi ofertę specjalną, gdzie baza była po 9,90. Kupiłam dwie i będę męczyć jeszcze chyba do grudnia.

Używam tego produktu od: 4,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie 1, drugie czeka

nic nie robi

Mam dokladnie te same odczucie co Kacher - baza nie matuje, co mnie wielce zdziwilo, bo wszystkie bazy maja taka wlasciwosc, w zaden sposob nie przedluza makijazu, no moze poza cieniami w niewielkim stopniu i rzeczywiscie zatyka pory. Co tu polecac? Nie ma zadnego plusa - a przeprasza: niska cena.

Używam tego produktu od: kilka msc

bardzo dobry, fajny kosmetyk

Używam bazy już od ponad miesiąca. Kupiłam ja tylko z tego powodu, że zakupiony podkład mineralny z Rimella coś tam coś tam 16 h źle się rozprowadzał na zwykł krem. Postanowiłam kupić bazę i się nie zawidołam. Podkład bardzo ładnie się rozprowasza na bazie, twarz dłuzej zostaje matowa i podkłąd dlugo się utrzymuje. Ni wiem jak na powieki bo do tego używam bazy do powiek z sephory.
Bardzow wydajny. Ma przyjemny zapach. I cena rewelacyjna, ja kupilam w promocji.
Nie daje najwyższej oceny tylko dlatego, że nie mam porównania z innymi bazami. Nie mniej jednak polecam gorąco!!

Używam tego produktu od:miessiąca

nie dla mnie

Dziewczyny nie wiem czy nie umiem uzywac takich produktów.Może za mało nakładam tej bazy lub za duzo ale u mnie nie widac żadnego efektu.Makijaż ani dlużej sie nie trzyma ani cera nie jest matowa.Z moją twarzą nie robi zupełnie nic.Jedyny plus to ze troszke dlużej trzyma sie cień na powiece jesli ja posmatuje ta baza.Aha i czesto na 2 dzien po posmarowaniu mam wysyp pryszczy dla mnie zatyka.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

mogłoby być lepiej

To moja pierwsza baza, nie mam porównania z innymi, w tym przypadku zasugerowałam się ocenami na kwc. Nie zawiodłam się, wygładza twarz (staram się nałożyć ok 10minut przed nakładaniem podkładu), nie roluje sie, przedłuża trwałość makijażu w sposób widoczny, przy aplikacji (w większej ilości) na powieki działa jak baza, nic się nie zbiera (jednak nie działa na wszystkie cienie).

Po ok 8h czasem zaczyna mi błyszczeć nos (mam cerę mieszaną), jednak po lekkim przypudrowaniu twarz wygląda świeżo do wieczora.

Działa niezależnie od podkładu (sprawdzałam pod Avonem i Lirene), teraz przy mineralnym Rimmelu Lasting Finish 16 jest super.

Bardzo wydajny, mam go od 2miesięcy i używam codziennie, a ubytek jest niewielki.

EDIT: znalazłam lepszą bazę i okazało się, że ta jest jednak bardzo przeciętna. Bez żalu się jej pozbywam. Odejmuję gwiazdkę, choć pewnie powinnam ze dwie.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe (wydajny!)

Mocna trójeczka

Generalnie spełnia zadanie:

+ niedroga (zwłaszcza w promocji:))
+ wydajna
+ dobrze się rozprowadza i wchłania
+ przedłuża trwałość makijażu, ale nie jakoś rewelacyjnie
+ troszkę matuje, w sam raz dla cery suchej lub mieszanej, z tłustą sobie raczej nie poradzi

Minusiki:

- troszkę wysusza skórę
- nie daje takiej gładkości jak np. Sephora

Moim zdaniem, jest ok, za cenę w promocji.

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

może być

Baza nie jest zła pod warunkiem ze nie nakłada się jej w dużych ilościach i na chwile przed nałożeniem podkładu. Ja używam zawsze niewielka ilość jakieś 15 minut przed nałożeniem podkładu i efekt jest super gładka i matowa cera. No oczywiście pod koniec dnia makijaż wymaga korekty ale to chyba normalne. A i co bardzo ważne baza jest wydajna i nie droga:)

gorzka porażka

zaczne od minusów
- w ogole cera przez dlugi czas nie pozostaje matowa
- celem bazy jest przedluzenie zywotnosci makijazu- a po mnie wszystko splywa-cera sie przetluszcza jeszcze szybciej niz bez bazy
-ponoc baza ta ma wygladzac.. ja zadnego takiego efektu nie zauwazylam..

NIE POLECAM!

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań: prawie pelna tubka lezy w koszyku z innymi kosmetykami

nic wielkiego

No więc sama nie wiem jak ocenić tą bazę, bo jej główne zadanie - przedłużenie trwałości makijażu, nie jest spełnione. Mam 3 różne fluidy i żaden nie trzyma się z tą bazą dłużej niż bez niej. Tak samo ma się sprawa z cieniami. Baza położona na powiekę nie przedłuża makijażu oka nic a nic.
Znalazłam za to inne zastaosowanie - obecnie, w okresie zimowym, pomaga mi utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry. No i jako dodatkowa warstwa moja skóra zapewne jest lepiej chroniona przed mrozem.
Niemniej w bazie szukam utrwalacza makijażu a nie dodatkowego nawilżacza więc więcej już nie kupię tego produktu.

Używam tego produktu od:2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:jedna tubka.

polecam:)

Chciałam mieć w końcu jakąs baze więc pierw kupiłam tą

-tania i wydajna
-skóra jest bardzo przyjemna w dotyku
-łatwo rozprowadzić fluid
-nie czuć, że skóra jest ściągnięta
-dobrze się na niej utrzymuje makijaż

jedyne co mi w niej nie pasuje to to, że ciut mi wysusza policzki i po jakimś czasie zapycha delikatnie...ale mnie praktycznie wszystko zapycha;)

Używam tego produktu od:3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1