Oriflame, Face Primer (Baza pod makijaż)

Oriflame, Face Primer (Baza pod makijaż)

Lekki fluid z silikonami który sprawia, że podkład pozostaje świeży przez 8 godzin a kosmetyki rozprowadzają się lepiej, wyrównuje koloryt cery a skóra przez długi czas zachowuje matowy wygląd.

Świetny produkt!

To moja pierwsza baza pod makijaż, więc oceniam ją bez porównania z innymi produktami tego typu.
Wcześniej uważałam, ze tego typu kosmetyki to przesłowiowy pic na wodę, który tak naprawdę nic nie daje i nie przedłuża naszego makijażu.

Do kupna bazy Oriflame skusiła mnie promocyjna cena - zapłaciłam za nią jakieś 11 zł :) I szecze powiem, że nie spodziewalam się takiego efektu!

Przede wszystkim, kosmetyk dobrze sie rozprowadza, ładnie pachnie i jest całkiem wydajny. Teraz do rzeczy - baza ułatwia zdecydowanie rozprowadzanie mojego dosyć cieżkiego i gęstego podkładu. Za to ogromy plus. Co prawda nie zauwazyłam zbyt wielkiego matowienia, ale za to przedłuża trwałość fluidu - czyli spełnia zadania stawiane bazie i moje oczekiwania :) Spoglądając pod koniec dnia w lustro, nadal mam na twarzy podkład, który wcześniej spływał po kilku godzinach. Cudo!

Bardzo dobry produkt, polecam wszystkim!

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego opakowania

dobra ale nie dla cery tłustej

Baza bardzo fajna, cudowna konsystencja, milutki zapach, dobrze rozprowadza sie na twarzy! Powinna matować ale właśnie tutaj doszukuję sie minusów! Jak dla mnie posiadaczki cery tłustej nie matuje w ogóle ( tradycyjnie po ok 1,5 godz makijaż zaczyna się świecić), zapewne będzie świetna dla Pan z cerą normalną lub mieszaną bo Paniom z cerą tłustą, które licza na efekt matujący nie polecam!

Używam tego produktu od:1 roku

ok

To mój pierwszy kosmetyk tego typu, więc z gwiazdkami na wszelki wypadek nie szaleję, chociaż z bazy jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim świetnie utrwala makijaż i matuje (przez całą 100dniówkę tylko raz musiałam poprawić puder bo coś się minimalnie zaświeciło do zdjęcia). Ułatwia też rozprowadzenie podkładu i reszty mazideł ;) Czy wyrównuje koloryt cery to nie wiem bo na własną nie narzekam. Produkt bardzo wydajny, wystarczy minimalna ilość użytej bazy. Cena również przystępna, więc polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 1

dobry produkt

Przede wszystkim utrwala makijaż - podkład nie spływa. Czy matuje to nie zauważyłam, na pewno troszkę wyrównuje karnację, tak jakby odbijała światło. Dosyć dobrze się rozprowadza, chociaż zawsze sie boję ze nałożę jej za dużo. Nie zapycha. Podoba mi się tubka z bardzo wygodnym i higienicznym dziubkiem, ułatwia też dozowanie kosmetyku. Polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

The best:D

Skuszona nowością i jak zwykle strzeliłam w 6! Bardzo dobra baza i w promocji bardzo tania. Utrzymuje dobrze i długo makijaż, rozprowadza się dość dobrze i jest wydajna (po kropelce na czoło, każdy policzek). Przeżyłam z tą bazą upały. Fakt, że po 6,7 godz. się świeciłam, ale podkład nie spływał! Szok...
Przy następnej promocji kupię znowu:)

Używam tego produktu od:1miesiąc

Juz zamowilam tubke na zapas!!

Bardzo dobra baza godna polecenia :)

Zaczne od + :
+ przedłuża trwałość makijażu (dla potwierdzenia tego faktu dodam, ze kiedys zlapala mnie burza, ogolny rozrachunek tego zdarzenia : ja cala przemoczona, z mokrymi wlosmi i zlamanym parasolem w rece...natomiast makijaz jak byl tak byl :D z 1 maloa kropeczka pod okiem od tuszu !!)
+ uzywam jej juz od jakis 3,4 tygodni (Zamowilam jak byla nowoscia) i smiało moge powiedziec ze mnie nie zapycha, nie uczula.
+ ma ciekawą bezzapachową konsystencje
+ delikatnie wyrównuje koloryt, ale b. delikatnie

no i +/- (zalezy kto jaki efekt woli) delikatnie matuje :)

Teraz troszkę minusów :
- troszke opornie mi się ją początkowo nakładało, ale doszłam juz do wprawy :)
- podklad sie troszke opornie na niej naklada (jesli naklada sie go palcami, jesli gabeczka(ja tak robie) to wszystko ok :) )

W ogolnym rozrachunku jestem z niej bardzo zadowolona, i juz zamowilam na zapas druga tubnke tej bazy :)

Ogolna ocena na 4 gwiazdki :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcioe 1. Drugie juz na mnie czeka :)