St. Ives, Morelowy peeling głęboko oczyszczający

St. Ives, Morelowy peeling głęboko oczyszczający

Głęboko oczyszczający peeling dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia. Natychmiast odsłania gładką, promienną i zdrowo wyglądającą skórę. Pomaga przywrócić zdrowy wygląd skóry.

Nadaje się do każdego rodzaju skóry. Testowany dermatologicznie / Hipoalergiczny.

nie dla wrażliwców

Kupiłam peeling pod wpływem recenzji na wizażu, niestety nie nadaje się on do mojej skóry.

Mam skórę delikatną, mieszaną, naczynkową i peeling mocno ją podrażnia. Skóra mnie wręcz piecze, jest długo zaczerwieniona a poziom starcia jest porównywalny z innymi, delikatniejszymi peelingami.

Dla skóry wrażliwej peeling ten jest zdecydowanie za mocny.

Plusem jest jego wydajność, potrzeba go naprawdę niewiele i starcza na bardzo długo. Jest też tani i ma całkiem dobry skład. Opakowanie jest dobrze pomyślane i

Oddałam go chłopakowi, ale dla niego też jest za mocny i narzeka, że przetłuszcza mu skórę i powoduje wypryski.

Generalnie nie polecam wrażliwcom i osobom ze skórą naczynkową i skłonną do podrażnień czy wyprysków.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i końca nie widać

Faktycznie oczyszcza cerę, skóra jest miła w dotyku. Podoba mi się też zapach. Widać różnicę po jego zastosowaniu, aczkolwiek wydaje mi się, że skóra się przyzwyczaja i jego działanie po jakimś czasie już nie przynosi takich efektów. Ale jest to najlepszy peeling jaki kiedykolwiek miałam i na pewno będę do niego wracać. Nie podrażnia mojej wrażliwej cery i stosunek ceny do wydajności tez jestrewelacyjny.

Używam tego produktu od: 1 rok

Nie do końca...

Mam jedną tubkę od ponad roku i nawet na pół z siostrą nie potrafię jej wymęczyć... Mam skóre po przejściach- nie obcy jej trądzić, jest gruba, mieszana i kapryśna. Teoretycznie żaden kosmetyk jej nie rusza, a jednak moja cera okazuje swoje delikatne i wrażliwe oblicze przy użyciu tego peelingu, jest cała zaczerwieniona i piecze, mimo delikatnego traktowania. To pierwszy peeling z którym mam aż tak niemiłe skojarzenia. Cóż, najwyraźniej nie do każdej cery się nadaje.

Używam tego produktu od: roku na pewno
Ilość zużytych opakowań: 0..

Świetny!

Genialny kosmetyk! Same plusy. Jest po prostu rewelacyjny. Idealny dla każdej cery.
- odświerza
- nie wysusza
- pozostawia skóre gładką i delikatną
- ma delikatny zapach
- wydajny
- niedrogi

dlaczego dopiero teraz o nim pisze :) łaaaaaaaaaa

Ten peeling jest już ze mną kilka lat i to niezmiennie :) rewelacyjny i do twarzy i do ciała, świetnie peelinguje, nie jest drogi a duży, także same zalety :) właściwie to już dawno temu powinnam go zrecenzować, ale zapomniałam eh... :) błyskawicznie poprawia stan skóry, wygładza nieziemsko, myślę że każdy powinien go mieć w swojej łazience

Używam tego produktu od: ok. 7 lat

zdzierak

Mój ulubiony od wielu lat. Mocno peelinguje- ma grube, dość ostre drobinki, skóra po jego użyciu jest idealnie gładka. Co jest ważne- nie podrażnia. Pachnie miło, brzoskwiniowo. Dostępny w każdym sklepie za niewygórowaną cenę. W kategorii kosmetyków peelingujacych do twarzy(drogeryjnych) jest zdecydowanie najlepszy,

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Kiedyś myslalam ze peeling to zbedna rzecz,ktora niepotrzedbnie zajmuje miejsce w lazience.Jednak juz dzis wiem,ze bylam w ogromnym bledzie.Wiem,ze dzieki peelingowi moja cera moze byc gladziutka jak pupa niemowlaka,ze dzieki niemu podklad bedzie swietnie sie rozsmarowywal oraz ze samoopalacz rowno mnie opali.
Jednym slowem jak dla mnie kosmetyk niezbedny.

Jesli chodzi o ten peeling to gdyby nie jego mega chemiczny zapach,ktory z morela nie ma ani troche wspolnego,to bylby idealny.
Swietnie sciera martwy naskorek twarzy,pozostawia skore gladziutenka-nie mialam takiego efektu przy peelingu z Lirene,wiec swoje pierwotne zadanie spelnia znakomicie.
Do tego jest mega mega mega wydajny,mam go juz chyba ze 2 lata a konca nie widac.Wystarczy malutka doza aby wyczyscic twarz oraz szyje.
Cena bardzo kuszaca.
Szkoda ze go wycofali ,ponoc Soraya ma w asortymencie ten sam peeling,w koncu dystrybutorem St.Ives jest wlasnie Soraya.
Reasumujac produkt godny uwagi

Używam tego produktu od: 2 lata

Oj, to nie to.

Na szczęście już go nie ma w żadnym sklepie. Zarówno ja jak i mój chłopak go używaliśmy, po pierwsze śmierdział, a po drugie wyskakiwały mi po nim okropne góle (mojemu chłopakowi też). Co prawda usuwał martwy naskórek, ale za jaka cenę!

Używam tego produktu od: bardzo dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 0,5 i starczy

Szkoda, że wycofany...

Chętnie kupiłabym ponownie, ale już nie będę mogła, a szkoda. Wróć!!! Ten produkt był świetny. Porządnie złuszczał martwy naskórek. Teraz czeka mnie druga podróż po drogeriach i okres prób i testów zanim znów wybiorę odpowiedni.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

bardzo dobry produkt- szkda że wycofany

Peeling był naprawdę udanym produktem St. Ives. Był, bo został wycofany, dlatego tak bardzo mi go żal (podobno peeling z sorayi to identyczna wersja morelowego, jednak jeszcze nie wypróbowałam go).
Bardzo dobrze ścierał martwe komórki naskórka, na co pozwalała ogromna wprost ilość drobinek zawieszonych w kremowej, dosyć gęstej formule.
Skóra po jego użyciu pozostawała przyjemnie gładka, oczyszczona i odświeżona, gotowa na przyjęcie ekstra porcji maseczki czy serum:) Dużym plusem było to, że nawet gdy czasami zapamiętałam się i zbyt mocno pocierałam twarz to i tak peeling nie podrażniał skóry twarzy, a mimo to czułam doskonałe oczyszczenie. Do tego był niesamowicie wydajny- tuba wystarczyła mi na niecały rok używania. Zdecydowanie jeden z moich ulubionych "zdzieraczy":)

Używam tego produktu od: ok. 9 miesięcy

Fantastyczny!

Fantastyczny produkt, szkoda tylko że nie jest już dostępny w sprzedaży.

Minusy?
jak dla mnie brak!

Plusy?
-gładka i promienna cera
-uczucie super oczyszczenia i świeżości
-eliminacja zaskórników
-wydajny
-niska cena
-estetyczne opakowanie

KWC:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Do twarzy za ostry, do ciała dobry

Od dłuższego czasu zwlekam z recenzją tego peelingu, próbując się do niego przekonać, ale niestety mimo szczerych chęci, jakoś nie potrafię go polubić. O ile do ciała nadaje się znakomicie, o tyle do twarzy te drobinki są za ostre (mam wrażenie jakbym tarła ją papierem ściernym, tarką do jarzyn, czy pumeksem:) ). W dodatku mimo tego tarcia nie radzi sobie z zaskórnikami. Ot peeling jakich w sklepach wiele, niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia. Przyznaję mu pół gwiazdki za piękny morelowy zapach (dałabym całą, gdyby zapach pozostawał na ciele, ale niestety szybko się ulatnia) i pół gwiazdki za wydajność: ta wielka tuba wystarcza naprawdę na długo. Ogólnie jednak nie polecam, zwłaszcza, że ostatnio zniknął ze sklepów i można go nabyć jedynie internetowo, co zwiększa koszty i zmniejsza opłacalność.

Ilość zużytych opakowań: 1 wielka tuba 150ml