Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Oriflame, Beauty, Lash Booster (Odżywka do rzęs) (nowa wersja)

Nadaje rzęsom zdrowy, jedwabisty wygląd. Wzmacnia je i chroni. Zawiera biotynę, liposomy, prowitaminę B5 i Keravis. Doskonała do słabych, łamliwych rzęs. Stosuj rano lub wieczorem na czyste rzęsy.

Skład: Aqua, Methyl Gluceth-20, Glyceryl Polymethacrylate, Tromethamine, Acrylates/c10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Caprylyl Glycol, Imidazolidinyl Urea, Urea, Disodium Phosphate, Hydrolyzed Vegetable Protein Pg Propyl Silanetriol, Disodium Edta, Biotin, Propylene Glycol, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenic Acid,Cyclohexasiloxane, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Stearic Acid, C.I 42090

Cena: 19,90zł / 12ml

Świetna odżywka!

Odżywkę "pożyczyłam" od mojej siostry, która miała kiedyś bardzo krótkie i jasne rzęsy (jesteśmy naturalnymi blondynkami). Od pewnego czasu zaczął zastanawiać mnie pewien fakt - otóż jej rzęsy stały się niewiarygodnie długie i odżywione. W jej szafce znalazłam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. :) "Pożyczyłam" sobie odżywkę i stosuję ją już od ponad miesiąca dwa razy dziennie. Zauważyłam, że mam dłuższe rzęsy, które nie wypadają mi jak wcześniej, są mocno odżywione i ładnie błyszczą się. Nie zauważyłam zagęszczenia rzęs. Cena? Podobno w promocji mała. ;)

Odżywkowa rewelacja

Używam ja sporadycznie jak mi sie przypomni a mimo to moje rzęsy wyrównały sie to znaczy nie mam już jak kiedyś rzęs różnej długości, które powodowały u mnie prześwity. Po prostu cudowne długie i równe rzęsy. Gorąco polecam :)

Ilość zużytych opakowań:używam 1

doskonała.! ;O

Jestem w totalnym szoku... ;o Kupiłam ją ponieważ chciałam mieć podkreślone rzęsy bez obciążania ich... zwłaszcza, że są wakacje... Odżywka jest bardzo przyjemna, po nałożeniu rzęsy są idealnie podkreślone i wydłużone.! Po 1 tyg używania rano i wieczorem zauważyłam, że moje rzęsy urosły i zgęstniały.! Mniej się łamią i nie zauważyłam wypadania... Ta odżywka to jakiś cud oriflame.! Kocham ją po prostu... ;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

mój kwc:)

jak dla mnie KWC. teraz nie wyobrażam sobie juz życia bez niej. mam drobne, cienkie, krótkie,często wypadające rzęsy,a ta odżywka sprawiła,że stały się dluższe i mocniejsze:) nareszcie widać,że mam rzęsy:) już nie wypadają masowo (wcześniej wypadalo mi kilka nawet podczas zmywania makijażu). nawet mój Mężczyzna zauważył,że kondycja moim]ch rzęs ukegła polepszeniu, ostatnio zauważył moje rzęsy i powiedział,że są dlugie :) dla mnie to wystarczy:)

Używam tego produktu od:miesiąca

odzyskałam rzęsy:D

postanowiłam dać szansę tej odżywce aby uratowała moje nieistniejące (prawie) rzęsy-były cienkie, przerzedzone, krótkie i jasne-słowem katastrofa!
po 3 miesiącach sumiennego stosowania rano i wieczorem:
-rzęsy stały się grubsze
-jest ich więcej
-nie wypadają
-rosną dłuższe
-stały się czarne:love: i nie muszę używać nawet tuszu:D

dodatkowo, odżywka je podkręca:)
jest wydajna i w promocji taniutka.
polecam i jako ratunek do rzęs i jako profilaktykę.

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:1/3

Bardzo dobra

Podkradam ją siostrze już od miesiąca:D I mogę powiedzieć, że jest bardzo wydajna, bo siostra ma ją już z 3 miesiące i jest ciągle ponad połowa.
Nakładam odżywke jak mi się zachce lub przypomni. I wyraźnie widzę, że mam gęstsze rzęsy. Już nie muszę malować tuszem dolnych rzęs, bo są ładnie wydłużone i pogrubione. Jest ich po prostu więcej! A na tym mi najbardziej zależało, zeby je wzmocnić i, żeby były gęstsze. Może w nastepnej promocji sama sobie ją kupie i nie będe już siostrze podbierać. Szczerze ją polecam:)

Używam tego produktu od:1 miesiąca

super :D

Mam cienkie rzęski o blond końcówkach, lubią sobie wypadać przy byle potarciu oka.
Zalety odżywki:
* wyraźnie wydłuża rzęsy
*nie podkręcają się po niej końcówki jedynie jakby u nasady były uniesione lub inaczej bardziej sztywne, i to chyba daje efekt dłuższych rzęs
*nabłyszcza rzęsy
*kiedy nałożę odżywkę a później odczekam aż wyschnie nakładam tusz do rzęs który o niebo lepiej się rozprowadza
*najważniejsza zaleta rzęsy przestają wypadać co daje efekt gęstych rzęs

Wady:
* nie lubię tej szczoteczki, ciężko wydobyć nią odżywkę a lubię nakładać ją w duuużych ilościach
*kiedy przesadzę z odżywką lub zatrę oko zanim wyschnie pieką oczy
*stara wersja posiadała grzebyczek do brwi... szkoda że już go nie ma

Ogólnie jest to bardzo dobra odżywka a najważniejsze skuteczna. Używam jej od kilku lat z przerwami, zawsze wtedy kiedy moje rzęsy są w opłakanym stanie. Ratuje je zawsze, więc skuteczność 100%. Niestety nie mam cierpliwości by używać jej regularnie więc co jakiś czas musi spełniać rolę pogotowia dla rzęs.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:sama już nie wiem ile :D

rewelacja

Kupiłam tą odżywkę dzięki waszym opiniom. Tak wszyscy ją sobie chwalą, że nie czekałam na żadną promocję i wzięłam ją za 19,90 zł. Po 2 tygodniach codziennego stosowania (minimum 2 razy dziennie, a bywały dni że używałam ją kilka razy na dzień) widać już było jej dobroczynne działanie. Odżywka wzmocniła moje rzęsy, a tam gdzie były rzadsze zaczęły rosnąć nowe. U mnie bardzo się wydłużyły rzęsy i to na tyle, że przestałam stosować bazę z mikorwłóknami pod tusz. Stosowana samodzielnie (a nie pod tusz) ładnie nabłyszcza rzęsy. Opakowanie jest poręczne (matowe więc nie wyślizguje się z dłoni) i duże, a gęsta szczoteczka bardzo wygodna

to jest to!

w moim przypadku ta odżywka zahamowała wypadanie rzęs, które stały się zdrowsze i dłuższe. wreszcie jakoś to wygląda. nie spodziewałam się aż takich efektów, jestem miło zaskoczona. zdecydowanie polecam;] fakt, nie ma zagęszczenia rzęs, ale niby jak to miało by się stać nagle;]

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Najlepsza do tej pory

Odżywka ładnie zregenerowała moje rzęsy... Są dłuższe, jest ich jakoś więcej, nie wypadają(od kiedy zaczęłam ją używać odstawiłam tusz;D). Używam rano i wieczorem. Po tej odżywce moje rzęsy są o wiele, wiele ładniejsze, gdy ostatnio podwinęłam i pomalowałam je na imprezę koleżanki myślały, że są sztuczne;D
Polecam;]

Używam tego produktu od 6ściu tygodni
Ilość zużytych opakowań- w trakcie pierwszego

Rewelacja

Kupiłam odżywkę,ponieważ mam długie rzęsy i mi się strasznie podwijały i miałam straszne z tym problemy...mimo recenzji znajomej,że jest słaba zakupiłam ją,ponieważ była wtedy w promocji za 9,90zł.pomyślałam,że nigdzie taniej nie kupię poza tym ciężko zastać u mnie w mieście...
na początku nie byłam zachwycona,ale wiadomo po jednym użyciu nie można niczego się spodziewać;)
Teraz po prawie 4 miesiącach jakoś tak w każdym razie jestem zachwycona,moje rzęsy nie podkręcają się nie gubię ich:)poza tym ładniej wyglądają nawet bez tuszu;)
używam raz dziennie na wieczór i też nie zawsze
Gorąco polecamUżywam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:ciągle 1

polecam

Nie byłam do końca przekonana czy dobrze zrobiłam, kupując tę odżywkę, ale jestem mile zaskoczona:D Zawsze miałam drobną przerwę w rzęsach na prawej powiece. Teraz po miesiącu stosowania już prawie jej nie ma;) Odżywka wzmacnia, nabłyszcza i sprawia, że rzęsy są dłuższe i wyglądają zdrowiej. Ma bardzo wygodną szczoteczkę. Jedyna wada jaką zauważyłam to lekkie szczypanie, gdy dostanie sie do oczu ( ma trochę tej chemii...) Produkt tani (około 11.90 w promocji) wydajny i nietestowany na zwierzętach. Polecam i pozdrawiam:)

Używam tego produktu od miesiąca.