H&M, Lip gloss (kolekcja lato 2007)

H&M, Lip gloss (kolekcja lato 2007)

Kategoria
Marka

Błyszczyk do ust z H&M (wersja 2007) w podłużnej buteleczce w kształcie gruszeczkowatym z aplikatorem. Opakowanie przezroczyste,zakrętka czarna.

tani i dobry

uzywam Sweet Marion

zalety:

-ladne opakowanie
-dobry wybor kolorow
-dobre nasaczenie blyszczyka (duzo pigmentu)
-niska cena
-pedzelek (to dla mnie zawsze zaleta)
-duze opakowanie

wady:

-moglby byc jeszcze wiekszy wybor kolorow

wlasciwie to jestem zachwyconas. przerobilam juz dziesiatki blyszczykow z rossmana, body shop, itd itp
i jak na te cene to blyszczyk jest super

Używam tego produktu od: miesiaca

bdb

-super zapach i smak melonowy
-bardzo bardzo wydajny, fajny aplikator
-ładny kolor- ja mam brzoskwiniowy
-nie klei sie
-troszke krotko sie trzyma
-ma super opakowanie i przystepna cene
-ma fajne drobinki mieniace sie na ustach

Używam tego produktu od:roku

Mam ten błyszczyk, tylko że bezbarwny ;)

A więc, ma on bardzo przyjemny zapach (melon?). Dobrze się go nakłada (nie za dużo, nie za mało) Usta ładnie się błyszczą, ładnie wyglądają, błyszczyk ich nie skleja. Podoba mi się pojemniczek ;) Idealny do szybkich poprawek makijażu w ciągu dnia. Nie mam zastrzeżeń, polecam!

Używam tego produktu od: dawna

zapach melona:)

Mam dokładnie taki kolor jak na zdjęciu więc liczyłam, że będzie przejrzysty fuksjowy. Niestety błyszczyk nie ma żadnego koloru:( Jest zupełnie bezbarwny. Jednak lubię go za ten wesoły kolor w buteleczce;), śliczny zapach melona. Dużym plusem jest to, że nie wysusza ust, a wręcz nawilża. Naturalny, taki do pracy :)
Wydajny i spore opakowanie.
Troszkę za rzadki.
PolecamUżywam tego produktu od: m-c

....

Kupiłam go dlatego, bo spodobał mi się kolor (biały ze srebrnymi drobinkami) jednak zawiodłam się.
Błyszczyk trzyma się bardzo krótko (góra 30 minut, jeżeli nie będzie się nic mówić ani dotykać czegokolwiek ustami). Jest bardzo gęsty i mocno się klei. Nawet opakowanie beznadziejne bo przy nakrętce trochę się wylewa.
Daję dwie gwiazdki bo ten kolor jest na prawdę boski i ładnie wygląda na ustach.

Uwaga BUBEL!

Kosmetyki H&m mnie rozwalają :) Nie wiem co oni tam do nich ładują, ale to są chyba jakieś takie ATRAPY prawdziwych kosmetyków... :/ Kupiłam ten błyszczyk wiedząc, że kupuję szajsik. Tak czasami jest, że chce się wyrzucić w błoto 10 zł (chyba nawet mniej), a nuż okaże się nie całkiem do bańki. Wybór padł na kolor przeźroczysty z drobinkami. Niestety potem, okazało się, że pierwotny instynkt był słuszny.
Pachnie to jakoś melonowo (?), klejącą mazią zapycha usta, zupełnie nieciekawie się prezentując z tym tandetnym połyskiem i brokatem, który okazał się dość spory. Trwa na miejscu trochę dłużej niż 15 minut, wysusza i złazi pod byle pretekstem. Ani nie nawilża, ani nie podkreśla ust, drażni tylko gęstą konsystencją.
Do tego maże się przy nakrętce.
Bubel jak stąd na Księżyc.

Używam tego produktu od: ? rok, półtora
Ilość zużytych opakowań: trochę z 1

sliczny zapach !

pewnie nie powiem nic nowego :-)
cudny melonowy zapach, spore opakowanie, wydajny produkt, niska cena i bardzo fajne kolorki do wyboru :-) nie utrzymuje sie super dlugo na ustach, ale ja lubie to mazianie :p:
nie wiem czy kupie go ponownie, poniewaz mam jeszcze spory zapas innych blyszczykow, w tym sporo wlasnie z h&m :-)

Używam tego produktu od: ok. miesiaca

zawiodlam sie.....

-kolor po zastosowaniu okazal sie o wiele ciemniejszy...
-nie jest trwaly(po20 min. trzeba powtarzac aplikacje)
-nie trzyma sie na swoim miejscu....nie ma zwartej konsystencji(szybko \ucieka\ poza kontur ust)

+za zapach...slodki,arbuzowy....mniam
+za duże opakowanie...chcialam go szybko skonczyc ale widze,ze nie da rady............ ;)

Używam tego produktu od:6 mies.

Nie wiem.

Na początku mnie zachwycił :) Do zakupu przekonała mnie koleżanka. Nie żałuję.
Plusy:
-zapach na początku- arbuz :)
-ładne kolory
-cena
-wydajność
-opakowanie.

Minusy:
-po pewnym czasie po prostu śmierdzi
-krótko się trzyma

Raczej już go nie kupię...

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

fajny

Błyszczyk jest zwyczajny ale zły nie jest.
Po pierwsze plus za dużą pojemność i wydajność. Ma ładny zapach i fajną konsystencję.
Mam w kolorze fuksji czyli mocnego różu ale ust nie barwi a szkoda, nadaje tylko połysk z drobinkami.
Trwałość jak na błyszczyk w miarę.

Ciekawa jestem jak spisują się jaśniejsze odcienie.

w porządku

bardzo wydajny błyszczyk w przystępnej cenie. używam go już pół roku i nie zużyłam nawet połowy opakowania.

kolejną zaletą jest wspaniały arbuzowy zapach. do wyboru jest spora gama kolorów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

zabieram jedną gwiazdkę za trwałość- mógłby nieco dłużej utrzymywać się na ustach

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

błyszczyk na początku zachwycił mnie swoim arbuzowym zapachem i ładnym kolorem.jednak nie utzymuje się długo zaraz się zjada.najgorsze jest to że błyszczyki h&m mają taki dar że po pewnym czasie paskudnie pachną po prostu wstrętnie.dlatego też już nigdy ich nie kupie!!

Używam tego produktu od:miesiąca