H&M, Lip gloss (kolekcja lato 2007)

H&M, Lip gloss (kolekcja lato 2007)

Kategoria
Marka

Błyszczyk do ust z H&M (wersja 2007) w podłużnej buteleczce w kształcie gruszeczkowatym z aplikatorem. Opakowanie przezroczyste,zakrętka czarna.

naturalny ale seksowny

Skusiłam się na ognistą czerwień, z efektu jaki daje na ustach jestem bardzo zadowolona.
Drobinki są niewidoczne, ale ładnie rozświetlają, kolor nie jest agresywny, daje naturalny ale seksowny efekt.
Używam go sporadycznie, nie umiem ocenić wydajności;
sympatyczny zapach melona.
Opakowanie bardzo ładne, przyjemnie się go używa.

taki sobie... neutralny..

włąsciwie to jedyna zaleta jaka ma ten błyszczyk to zapach..poza tym krotko sie utrzymuje jest zbyt rzadki.. ..nie polecam..
u mnie lezy... i nie wiem kiedy go zuzyje..... błyszczyk ma duze opakowanie wiec zapewne starxczy na bardzo długo..

Używam tego produktu od...sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: moze 4 razy go uzylam

Dobry

Posiadam delikatny róż, który na ustach pozostawia delikatny kolor i ładny blask. Błyszczyk nie wysusza ust, mam wrażenie, że trochę chroni przed zimnem. Trwałość średnia. Po jakimś czasie zbiera się w kącikach ust.Używam tego produktu od:6 miesięcy

Bombowy niezbędnik:)

Jest niezwykle przyjemny w użyciu. Przesmacznie pachnie melonami i arbuzami! Jest wspaniały i może stawac w konkury z kosmetykami selektywnymi. Utrzymuje się dość długo na ustach, a one tak ślicznie lśnią i lśnią...a do tego są apetycznie miękkie:)

Używam tego produktu od:pół roku

Mniam...

Jest cudowny.. wprawdzie nie miałam go ja, tylko moja kuzynka, ale był super ekstra.. :rolleyes: kocham arbuzy, a tu ten zapach i taki miękki błyszczyk.. opakowanie też bardzo fajne, jest długie, dlatego błyszczyku jest dużo ;) kocham go i wszystko inne i gdybym miała możliwośc to kupiłabym zapas na rok :D ale niestety nie ma u mnie h&m :(

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: troche cudzego :P

podoba mi się

Kupiłam błyszczyk skuszona niską ceną, słodkim arbuzowym zapachem. Ma dobrą delikatną konsytencję z maleńkimi drobnkami. Świetnie nawilża i odżywia usta nadając subtelny kolorek. Plus za wydajność:))

Używam tego produktu od: 3 mesięcy
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

subtelny

zgadzam sie z poprzedniczką aplikator ma malą gąbke przez co malo go i trzeba nakladac kilka warstw aby bylo widac efekt ogolnie malo kolorow jest dostepnych chociaz blyszcyk i tak na ustach jest bezbarwny fajnie pachnie
jego plusem jest duze i kształtne opakowanie, cena

kolory raczej subtelne

Używam tego produktu od:grudnia

Dobry, ale ma pewne wady...

Posiadam odcień Sweet Chutney - jasny beżyk z lekką domieszką różu :love:
Błyszczyk ma przyjemny melonowo-arbuzowy zapach i słodkawy smak, jego kolor bardzo mi odpowiada, bo nadaje ustom tylko lekką beżowawą poświatę z niewielkimi przebłyskami drobinek rozświetlających. Właściwie nie nadaje koloru, nie jest kryjący.
Jest tani i dość wydajny a do tego nie wysusza ust :-)

I to by było na tyle jeśli chodzi o plusy, bo błyszczyk ten ma 2 zasadnicze minusy, które niestety mi się nie podobają:
- po pierwsze opakowanie i pacynka do nakładania - opakowanie jest nieporęczne i strasznie duże a pacynka bardzo długa i ciężko trochę się nią malować. Czasem się boję, że po prostu się złamie :(
- dawkowanie błyszczyka - na pacynkę nabiera się go o wiele za mało i żeby wogóle ładnie pomalować usta muszę nakładać 3-4 warstwy na raz. Inaczej prawie wogóle nie znać żebym cokolwiek miała na ustach :yyyy:

Tak więc podsumowując, błyszczyk jest naprawdę fajny, podoba mi się jego odcień, ale gdyby opakowanie było mniejsze i samo nakładanie poręczniejsze dostałby większą notę. A tak tylko 3.

Lubię bardzo : )

Bardzo udany zakup. Niedrogi a dobry, jest taki leciutki i delikatny, kolory raczej pastelowe, świetnie nawilża i pielęgnuje usta, nie klei się i nie jest za gęsty. Często go używam. Mam dwa warianty kolorystyczne - delikatny beżyk i liliowy. Ten liliowy w buteleczce wygląda zabójczo intensywnie, ale na ustach jest delikatny i subtelny. Godne polecenia i wydajne. Zapach całkiem wporządku : )

Używam tego produktu od: lata 2007
Ilość zużytych opakowań: pół jednego i pół drugiego

UWIELBIAM

mam dwa kolory i będzie więcej, podoba mi sie zapach, opakowanie, kolory, wyglad na ustach. jestem od niego uzależniona. aktualnie szaleję za papaya punch

Używam tego produktu od:wprowadzenia

uzależniający

Plusy:
- wydajność
- cena!
- miła konsystencja
- długo utrzymuje się na ustach
- nie wysusza
- przyjemnie pachnie, nie ma smaku

Minusy:
- mały wybór kolorów

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:1 w połowie (gdzieś zgubiłam), 2 w trakcie :)

niezly

Sama pewnie nie kupilabym ale dostalam i jestem zadowolona.
Pierwsze co mnie zaciekawilo to intensywny zapach arbuza, smaku nie wyczuwam.
Mam kolor czerwony, w ktorym poblyskuja jakies drobinki. Takich czerwieni to sie nieco boje ale ten daje efekt transperentnego koloru. Usta sa musniete kolorem i blyszczace.
Wszystko pieknie ladnie bo na usta dziala zaskakujaco kojacy ale...
no wlasnie - trwalosc. Scieranie to maly pikus, nawet nie pocierany o nic zaczyna znikac, wsiakac... Usta traca kolor i polysk.
Jest go jednak duzo, ze wprawna lapa mozna dokonac poprawek bez lusterka.
Opakowanie znosne, nawet estetyczne. Sam kosmetyk wydajny.

Używam tego produktu od: grudzien 07
Ilość zużytych opakowań: pierwsze