Tutti Frutti, Masło do ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Tutti Frutti, Masło do ciała `Karmel i cynamon` (stara wersja)

Aksamitne masło do ciała o wyjątkowych właściwościach pielęgnacyjnych i przytulnym zapachu rozgrzanego karmelu i świeżo zmielonego cynamonu. Zawiera cenną białą truflę której zapach pobudza zmysły, podnosi atrakcyjność fizyczną i budzi pożądanie. Olej cynamonowy i afrykańskie karite, uzyskiwane z owoców masłosza, zwanego drzewem młodości, przywracają skórze aksamitną gładkość, cudowną miękkość i naturalną zmysłowość.

dobre

Właśnie objechałam podobne masło Liczi i Rambutan, a tu chcę być fair i pochwalić dobre dla odmiany masło karmelowo-cynamonowe.

Jego atutem jest dość trwały, słodki zapach, mocny ale nie męczący i mimo wszystko jednak ulotny (nie zabija, tylko dopieszcza). Kompozycja zapachowa trafiona idealnie, na zimę, także na lato - jako małe co nieco przed wieczornym wyjściem... o tak...

Wydajność, konsystencja, aplikacja - wszystko ok, aż się człowiek dziwuje, że tamto Liczi i Rambutan było tak paskudne.

Mimo wszystko znam produkty skuteczniej wygładzające skórę, ten owszem pozostawia akceptowalny (niezbyt lepki) film, ale nie daje tego wow! jak niektóre inne znane mi masełka.

smakowitości

Pierwsze opakowanie tego balsamu kupiłam już ładnych kilka lat temu. Uwielbiam zapach karmelu, cynamonu i innych przypraw korzennych. Swoją miłością do tego masełka zaraziłam kilka swoich znajomych. ;)
Jeśli chodzi o zapach kosmetyku- cudo. Słodziutki karmel z cynamonem. Raczej używam go zimą, w okresie Świąt Bożego Narodzenia :) Właśnie wtedy najbardziej mi pasuje. Jest dość intensywny, niemalże jak perfumy, utrzymuje się przez dość długi czas. Zimą cudownie otula :) Uwielbiam wtedy zanurzyć się w gorącej, pachnącej wodzie pełnej piany, pozapalać dookoła świeczki, zrelaksować się. A po tej cudownej kąpieli posmarować się właśnie cynamonowo-karmelowym cudeńkiem Farmony.
Forma masła do ciała to jest to co lubię najbardziej w kosmetykach pielęgnujących.
Balsam bardzo dobrze nawilża, natłuszcza skórę.
Polecam osobom lubiącym słodkie zapachy i dbającym o odpowiednie natłuszczenie i nawilżenie skóry.
Kosmetyki z Farmony bardzo lubię i cenię.

Używam tego produktu od: ok. 6 lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Zapach!

Największym plusem tego produktu jest piękny zapach, nie spotkałam jeszcze takiego w żadnych innych markach. Idealny na zimę, aż zachęca do stosowania nawet kilka razy dziennie ;) Jak dla mnie dobrze nawilża, ale z bardziej wymagającą skórą niestety może sobie nie poradzić. Dobrze się rozprowadza (chociaż osobiście wolałabym aby konsystencja przypominała masło) i szybko wchłania. Skóra jest miękka i przyjemna w dotyku.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

mój hit:)

Najlepszy kosmetyk do ciała, jakiego kiedykolwiek używałam:)

Plusy:
-pojemność (duże pudełko-225 ml)
-wydajność (bardzo wydajne, niewielka ilość wystarcza do wysmarowania się od stóp do głów!)
-zapach (zakochałam się w nim...utrzymuje się dość długo i przyjemnie się go stosuje)
-konsystencja (dobrze się rozsmarowuje, gęste ale nie do przesady)
-cena (ok 14 zł, a trafiając na promocje, możemy upolować jeszcze taniej!)
-nawilża,

Minusy:
-dostępność (niestety poza sklepem internetowym, ciężko je dostać, najprędzej w rossmanie, jeżeli jeszcze nie zostało wykupione:P)
-dość długo się wchłania, ale to pewnie kwestia indywidualna...

Jeden z niewielu moich ukochanych kosmetyków, z którym nie lubię się rozstawać na dłużej...:) polecam!

Używam tego produktu od: 3 lata, z krótkimi przerwami:)
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 :D

Cudowny zapach:)

Masło pachnie cudownie, ten zapach kojarzy mi się z pierniczkami. Idealne na zimę, na lato wybrałabym jednak coś z owocowej serii:) Masełko bardzo szybko się wchłania i jest wydajne.
Do minusów (bo niestety są) muszą zaliczyć to, że słabo nawilża i zapach jest zbyt intensywny (trzyma się na skórze o wiele za długo).

Ciasteczko!

Masełko Farmony kupiłam głownie dla zapachu, pachnie korzennymi ciasteczkami, jak dla mnie idealny zapach na zimę.

Używam go głownie do rąk ponieważ z nawilżaniem mojego ciała sobie nie radzi.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Wart swojej ceny

Świetny kosmetyk odżywczy do ciała. Rewelacyjny intensywny zapach(pod warunkiem,że lubi się cynamon. Gęsta konsystencja przez co jest bardzo wydajny, dobrze nawilża. jak dla mnie jedynym mankamentem jest zbyt szybkie wietrzenie zapachu ze skóry. Poza tym polska firma za co na wstępie ma u mnie plusa!

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250 ml

Nie ma chyba lepiej pachnącego masła ...

Używam go tylko do rąk i jest...boski!
Wygładza, natłuszcza, zmiękcza skórki, regeneruje paznokcie i dodatkowo, nadaje cynamonowy ciepły zapach skórze.

Najlepszy "krem do rąk", jaki dotąd miałam.

Ilość zużytych opakowań: trzy

w sumie dobry

kupiłam balsam ze względu na zapach i jest on faktycznie nieziemski. uwielbiam się nim wysmarować ale są minusy zapach dziwnie wietrzeje i pozaostawia na skórze taką gorzką nutę zapchową tak jakby ten ,,karmel" wyparowywał. Nie nawilża skóry a jest zima i powinien...

Używam tego produktu od: 1 miesięca
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

najlepszy!

Używam go od dwóch lat, zawsze jesienią i zimą i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa.
Pachnie n i e s a m o w i c i e. Zapach jest trwały i intensywny - gdy smaruję się wieczorem, rano jest wyraźnie wyczuwalny - zawsze na porannych zajęciach pada pytanie "co tak ładnie pachnie?".
Z nawilżania też jestem bardzo zadowolona. Moja skóra ma skłonności do przesuszania, ale ten balsam świetnie sobie z tym radzi :) Skóra jest mięciutka i miła w dotyku.
Konsystencja bardzo mi odpowiada - nic się nie rozlewa, balsam jest w miarę gęsty, ale łatwo rozprowadza się go po skórze.

Świetna jakość za niską cenę :)

Niczym świąteczne ciastka!

Muszę zacząć od tego, że kocham słodkie kuchenne zapachy w kosmetykach- wanilia, kokos, czekolada, karmel czy cynamon - obok żadnego masełka o takim smaku nie przejdę obojetnie :)

Masełko poznałam rok temu, gdy szalałam za cynamonem, więc jakbym mogła go nie spróbować :)

Pierwsze wrażenie:
Piękny słodki zapach cisastek z cynamonem, pierniczków i innych świątecznych wypieków w małym opakowaniu. Aż chce się wsadzić palca i skosztować :)

Używam w okresie świąteczno-noworocznym zaróno ro temu jak i teraz.To już taka moja mała tradycja, bo kupuję go wyłacznie na listopad - grudzeń.

Wygląd:
Lekko bezowe, przypomina krem do tortu.
Nie jest zbyt gęsty, ani leisty - dzięki czemu świetnie rozprowadza się po ciele.

Efekt:
Nawilżona, pięknie pachnąca skóra.
Jego zapach przechodzi na ubrania, ale też na pościel gdy smaruję się nim przed snem:)

Podsumowanie

-zapach
-efekt nawilżenia
-opakowanie - bardzo łądne, pasuje do świątecznej atmosfery
-dostępność

-wydajność - opakowanie starcza na ok. miesiąc
-cena

Używam tego produktu od: listopad 2011
Ilość zużytych opakowań: 2 po 250ml

zapach zimy.

kiedy tylko na dworze zrobiło się zimno musiałam je kupić, nie mogłam się powstrzymać. i mam. cudowna konsystencja, świetnie się wchłania, dobrze nawilża, naprawdę wydajny. i najważniejsze - ten zapach. prawdziwy karmel z cynamonem!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie