Schwarzkopf Got2b, Straight On, Protecting Straightening Spray (Spray do prostowania włosów)

Prostujący spray pozwala uzyskać efekt prostych, gładkich włosów, po użyciu prostownicy lub suszarki. Odporne na ciepło aż do 200 stopni Celsjusza składniki chronią Twoje włosy, a ochraniacze wilgotności pomagają utrzymać ułożoną fryzurę nawet przy deszczowej pogodzie.

zapachowa
lekkie
w sprayu
termoochrona
termoochronne, wygładzające

Lubię do niego wracać

Z natury mam dość proste włosy, używam prostownicy głównie do wygładzenia. Spray sprawdza się u mnie bardzo dobrze, włosy są faktycznie proste jak druty, lejące i miękkie. Przy większej ilości nie obciąża włosów, za co tez duży plus. Cena dość wysoka jak za taką pojemność, ale często można znaleźć go w promocji. Niestety zapewnienia producenta o 4 dniach prostych włosów to lekka nieprawda.

Bardzo zły spray termoochronny

Bardzo się na nim zawiodłam, spray zostawią włosy szorstkie i popłątane, trudno je rozczesać, prostownica nie chce się przesuwać po włosach, w ciągu dnia nie mogłam nawet przeczesać włosów palcami, bo się płątały! Dodatkowo zostawia osad na prostownicy (jak na zdjęciu), który jest trudny do usunięcia. Opakowanie również pozostawia wiele do życzenia, poza nieergonomicznym kształtem coś jest nie tak z atomizerem. Nie polecam

Lepiej bez niego niż z nim

Nie widzę sensu w stosowaniu tego produktu. Włosy lepiej mi się układa jeśli nic na nie nie nałożę niż stosując ten spray. Jakoś dziwnie je oblepia, są sztywne i obciążone. Nie ułatwia stylizacji suszarką ani nawet prostowania prostownicą. Powiem więcej, wręcz to utrudnia. Już wolę zwykłe, poczciwe serum silikonowe z Isany. Oczywiście nie przedłuża efektu prostych włosów. Pachnie ok, ale niezbyt intensywnie. Użyłam dwa razy i rzuciłam w kąt. Niech się kurzy, nie prędko sięgnę po niego ponownie.

przetłuszcza moje włosy

Włosy prostuję codziennie, dlatego zdecydowałam się na zakup tego produktu.
Czy chroni moje włosy?Nie wiem, może ewentualnie trochę pomaga w prostowaniu. Ku mojego zdziwieniu bardzo przetłuszcza moje włosy, dlatego wyląduje w koszu na śmieci.

Fajny spray termoochronny

Na pewno dobrze chroni włosy przed ciepłem suszarki. Po tym włosy są naprawdę wygładzone, nawet samą suszarką że szczotką, bez użycia prostownicy. Włosy lśnią, nie mają nadmiernej objetosci (nie lubię push-upu po modelowaniu). Zawsze suszę sobie przed snem włosy i używam tego, to z rana mam fryzurę gotową do wyjścia.
Jednak kosmetyk mało wydajny niestety, więc 5* nie będzie. Dopóki nie znajdę nic lepszego na rynku, będę na pewno kupować kolejne opakowania.

Schwarzkopf Got2b Spray do prostowania włosów

Spray raczej nie robił nic nadzwyczajnego. Jego skład nie jest za dobry przez ten alkohol. Włosy prostuje codziennie, a jego używałam co drugi dzień tak żeby nie przesuszył włosów, ktore i tak są już dosyć suche. Jest wydajny, więc opakowanie starczyło mi na jakieś 8 miesiący używania produktu co drugi dzień. Producent gwarantuje też ochronę przez wilgocią, że niby włosy nie będą tak się puszyć z czym mam dosyć spory problem, ale także nie zauważyłam żeby jakoś bardzo działał w tym kierunku. Plus za neutralny, delikatny zapach produktu oraz fajny aplikator, który rozpyla produkt na całej długości włosów. Nie da się ukryć, że uwagę przyciąga bardzo jego opakowanie, które jest w bardzo wyrazistych kolorach oraz forma butelki wygląda bardzo profesjonalnie.

Nawet fajny

Używam go czasem przed prostowaniem włosów ale zwykle jednak przed suszeniem. Co do prostowania to mam wrażenie ze moje włosy są bardziej podatne na prostowanie i mniej czasu mi to zajmuje przy użyciu tego sprayu. Jeśli chodzi o suszenie to włosy zwykle suszę bardzo szybko 3-5 min wieczorem tuż przed snem, nie robię tego zbyt dokładnie a mimo to dzięki niemu, włosy nie wyglądają źle po nocy i nie wymagają jakiejś dodatkowej stylizacji. Może i nie są proste ale przynajmniej nie są powywijane we wszystkie strony jak to się im wcześniej zdarzało. Jeśli chodzi o ochronę przed zniszczeniem to nie zauważyłam żeby cokolwiek niesamowitego się działo.

Ochrona i prostowanie włosów

Przywiązuję ogromną uwagę do produktów do pielęgnacji włosów. Skuszona opiniami postanowiłam zakupić powyższy produkt.

OPAKOWANIE:
Opakowanie to mała fioletowa buteleczka z wygodną aplikacją w postaci spray. Niestety skład nie jest zadawalający. na drugim miejscu pojawia się alcohol denat. Zdaję sobie sprawę, iż większość produktów zawiera ten składnik jednak stałam się troszkę bardziej wymagająca i to mi zaczęło przeszkadzać.

UŻYWANIE PRODUKTU:
Producent gwarantuje nam, iż jest to spray prostujący aktywnym ciepłem – wygładzi je i wyprostuje do 4 dni dodatkowo ochroni nas przed wysoką temperaturą do 200°C. Sam proces aplikacji nie jest trudny, wystarczy użyć spray na całej długości włosów. Nie zauważyłam tutaj zbędnego utrudnienia. Natomiast odnośnie obietnic przyznam, że czuję się rozczarowana. Produkt miał prostować włosy – niestety nie zauważyłam ułatwienia w tym procesie. Moje włosy są grube, kręcone tak samo trudno było mi je wyprostować jak i bez tego płynu. Ochrona przed wysoką temperaturą? No niestety tutaj też minus – czułam charakterystyczny zapach, śmiem twierdzić zatem, że włosów nie udało się ochronić.
Tuż po aplikacji na włosy czułam niemiłą poświatę na nich, czułam, ze coś się na nich znajduje. Uczucie znika po całkowitym wysuszeniu włosów.
Czy zakupię ponownie? Niestety zdecydowanie nie.

Nie robi nic.

Spray kupiłam z myślą o termoochronie, ale chyba nawet i to w tym produkcie zawodzi. Poza tym, że dość ładnie pachnie i moczy włosy to nie robi z nimi nic. Nie zauważyłam, aby włosy były jakoś lepiej/trwalej wyprostowane. Niszczą się tak samo. Także... bardzo zbędny kosmetyk! Nie polecam! Plus tylko za fajne opakowanie z pompką, które później można wykorzystać.

wzorowo prostuje włosy

Jest to mój już drugi w tym roku spray do prostowania włosów tej firmy. Na początku kupiłam go mając nadzieję, że poradzi sobie z moimi włosami. Jak się okazało producent nie zawiódł mnie, a nawet przeszedł moje oczekiwania. Spray gładzi każdy odstający kosmyk włosów (mam krótkie włosy). Doskonale zastępuje prostownicę. Uwielbiam ten spray. Działa cuda na mojej głowie. Polecam wszystkim, którzy mają problem rano z włosami (żeby doszły do ładu) przed wyjściem z domu.

slaby

Po spryskaniu wlosy latwiej sie rozczesują, nie działa na puszenie się wlosów, co do ochrony - troche na pewno jednak wlosy i tak sa suche i wydaja sie byc zniszczone, nie tak bardzo, ale jednak wciaz. Wygodne opakowanie, wydajny

Dobry

Był to pierwszy mój spray do termoochrony i od tamtego czasu bardzo lubię czasami do niego wracać.
Ładnie pachnie i zapach utrzymuję się na włosach bardzo długo. Jest wydajny, bo potrzeba naprawdę niewiele by pokryć całe włosy. Chroni przed wysoką temperaturą prostownicy. I faktycznie efekt prostych włosów utrzymuje się do następnego mycia. Ale nie polecam go używać zbyt często, ponieważ zawiera alkohol denat w składzie co może wysuszać włosy.
Obecnie nie prostuję włosów tak często jak to było kilka lat temu, ale tylko okazyjnie. I ten spray faktycznie ułatwia mi tą pracę.