Joko, Bomba witaminowa

Joko, Bomba witaminowa

Preparat multiwitaminowy odżywiający i poprawiający elastyczność paznokci oraz odbudowujący ich ubytki. Wzmacnia delikatne, słabe i cienkie paznokcie. Doskonały także dla paznokci po usunięciu tipsów. Nie zawiera aldehydu mrówkowego, toluenu, DBP i kamfory.
Składniki aktywne: wit.A, E, B5, olej Argan.

odżywki do paznokci
utwardzające, wzmacniające, ochronne
bez formaldehydu
w buteleczce
żel / płyn

Dla mnie rewelacja!

Kupując ten produkt miałam wobec niego duże oczekiwania. Moje paznokcie po długim noszeniu hybrydy nie były w najlepszym stanie. Moim głównym problemem były cienkie i łamliwe paznokcie. I ta odżywka rozwiązała mój problem - moja mama również zmagała się z tym problemem i również jest z niej bardzo zadowolona. Kupiłam na promocji w Lidlu i szczerze ją polecam :)

3 x na nie

Kupiłam odżywkę ze względu na dobre opinie o niej i ten efekt wow dla paznokci po hybrydach, niestety totalna klapa. Raz, że paznokcie stały się strasznie cienkie, dwa rozdwajają się jak nigdy, trzy są strasznie kruche. :/ Jeżeli to ma być ratunek dla paznokci to ja podziękuję :<

Dobra

Odżywka spełnia w 80% moje oczewikawania.
Plusy:

-Widoczna poprawa w kondycji paznokci, szybciej rosną i mniej się łamią.

-Odżywka bardzo szybko schnie nawet po nałożeniu 2 warstw.

-Spełnia rolę jako baza pod lakier.

Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE !

+szybkie schnięcie
+wydajność (mam ją już 4 miesiące, przy regularnym, częstym używaniu została jeszcze prawie połowa)

I na tym niestety plusy się kończą.

- ZERO jakichkolwiek efektów (chyba, że negatywne :/) ; po 4 miesiącach ani nie są twardsze ani mniej łamliwe
- paznokcie rozdwajają mi się 100 razy gorzej niż przed używaniem ! Dosłownie - rozdwojenie przeszło przez CAŁY paznokieć
- są strasznie przesuszone
- nigdy nie miałam przebarwień, teraz niestety mam ich sporo

\'Odżywka\' wyrządziła mi więcej szkód niż pożytku :( Muszę teraz doprowadzić paznokcie do normalnego stanu :/

Ilość zużytych opakowań: 1 - połowa

dobry produkt

Kiedy regularnie używałam tej odżywki paznokcie były twardsze, mocniejsze, oporne na złamania. Kiedy mi się skończyła, paznokcie zaczęły się rozdwajać, były miękkie. Do dziś nie mogę nic z nimi zrobić, nie mogę ich zapuszczać, ciągle muszę obcinać na krótko, żeby się nie zadzierały :/

Używam tego produktu od: roku z przerwami

Zero poprawy po 4 miesiącach

Opis mojego problemu:
Mam z natury ładne paznokcie, dosyc mocne, zazwyczaj - zwłaszcza latem - średniodługie. Od roku uprawiam więcej sportu, więc obcinam je na krótko. Ale to nie ma znaczenia. 10 miesięcy temu, na jesień, zrobiłam sobie tzw. &quot;hybrydę&quot;, z ciekawości co to jest, bo kiedyś miałam żel ze dwa sezony i fajnie paznokcie odrastały, ścinało się do końca i było pięknie. Kosmetyczka pomalowała mi te paznokcie i wytłumaczyła, że hybryda jest tym lepsza od żelu czy tipsów, że można ją zmyc acetonem. Kupiłam więc aceton. Kiedy zaczął byc widoczny odrost, zamiast od razu kupic lakier który i tak mi się podobał, zaczęłam zmywac to coś z paznokci. Na początku nie schodziło, chciałam iśc do reklamacji z tym acetonem, że chyba przeterminowany. Ale po jakimś czasie namaczania, hybryda zaczęła byc lekko plastyczna. No to wzięłam patyczek drewniany i zeskrobałam do końca. To była cholerna tortura!!!
Od tamtego czasu paznokcie na palcach wskazujących i środkowych wyglądają jak pożal się Boże - przy końcówce płytki, ale wyżej niż nad częścią, którą można ściąc, tworzą mi się takie łuski, paskudne, okropne i niereformowalne. Nie mogę używac kolorowych lakierów, bo zaraz w tych miejscach odpryskują, nie mogę grzebac w ziemi (np sadząc rośliny) bo ciemny brud wchodzi mi w płytkę paznokcia i ślad utrwala się na 2 tygodnie, nim odrośnie... Koszmar.

Lakier ten kupiłam z nadzieją, że regularne go stosowanie przywróci mi stan sprzed 10 miesięcy, sprzed tej nieszczęsnej hybrydy... Ale niestety najmniejsze złudzenia zostały rozwiane.

Odradzam zakup tego lakieru. Jest to zwyczajny bezbarwny lakier do paznokci, a z bezbarwnych wolę te lekko różowe jak do frencza, gdyż paznokcie wyglądają wtedy zdrowiej i piękniej. Natomiast ten lakier jak odpryskuje wydaje się zżółknięty i jest bardzo brzydki. Stosuję go od 4 miesięcy pod inne neutralne lakiery.

Piszą:
&quot;Preparat multiwitaminowy odżywiający i poprawiający elastyczność paznokci oraz odbudowujący ich ubytki.&quot;

Ta jasne. Wierzyłam, że coś da, ale nie zmienił stanu mojej rozdwajającej się płytki...

&quot;Wzmacnia delikatne, słabe i cienkie paznokcie.&quot;

Takich nigdy nie miałam, mam średnio-mocne paznokcie, tylko tyle, że od 9 miesięcy po jednorazowej hybrydzie zostałam z problem łuszczącej się płytki.

&quot;Doskonały także dla paznokci po usunięciu tipsów.&quot;

Co za bzdury!! Szkoda było mojego czasu, rzetelności i kilkunastu złotych na ten lakier podkładowy, który nic a nic nie zdziałał.

A, jeszcze forma pędzelka. Używam nowej wersji. Polski producent chcial wziąc przyklad z pędzelków firmy Rimmel i dodał spłaszczony pędzelek, tyle że trzon od pędzelka włożony jest byle jak w obłą zakrętkę i żeby malowac płaską częścią, a nie cienką - logiczne - trzeba złapac w nielogiczny i niewygodny sposób tę obłą zakrętkę. Totalny bubel.

To nie żadna bomba witaminowa, to totalny niewypał.

Używam tego produktu od: 4 miesiące, regularnie!
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Wybielenie ! Polecam

Minął dokładnie miesiąc więc już czas na recenzję.
Zacznę od tego że mam niezwykle łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Nie zapuszczam ich. Są ścięte na krótko, ale i tak się łamią i rozwarstwiają na 10 warstw!!!
Lubie malować paznokcie, ale ostatnie 3 miesiące to kuracja.
Mam jeszcze jeden problem: ŻÓŁTE PAZNOKCIE.
Są takie nie tylko od lakierów, ale mają jakby taką naturalną żółtawą barwę, zwłaszcza te u nóg.

+wydajna - po miesiącu nawet nie widać że była używana

+cena - można powiedzieć że śmieszne pieniądze (6zł) gdy produkt jest dobry

+odżywka ma wzmocnić słabe paznokcie i to robi: są bardziej elastyczne, odrobinę twardsze.
Efekt nie jest powalający, ale jest.

+wybiela. Nie spodziewałam się tego, bo producent o tym nie wspomina. Wybiela paznokcie nie tylko, gdy odzywka jest nałożona, ale efekt utrzymuje się ponad tydzień. Nawet przy nieregularnym stosowaniu ( paznokcie u rąk malowałam regularnie, u nóg nie)

+wysycha na paznokciu niezwykle szybko. W 5 minut mam pomalowane i wyschnięte paznokcie.

+ paznokcie wyglądają estetycznie po nałożeniu odżywki. Jest lepsza niż jakiś tam lakier bezbarwny jeżeli chodzi o kwestie estetyczną

+szeroki pędzelek i łatwa aplikacja

+jeżeli masz dłuższe paznokcie robi naturalny french!!!

I jeden minus który w sumie nie jest minusem.
Nie zapobiega łamaniu się paznokci i rozdwajaniu, ale tego producent nie obiecał ,więc nie ma się co czepiać.

-dostepność . Kupiłam ją w sklepie internetowym , bo w żadnej drogerii jak na razie jej nie spotkałam
Ja stosowałam ją tak że codziennie nakładałam nową warstwę i tak 3 razy, a później zmywałam i od nowa.

Podsumowując, odżywka jest godna polecenia. Spełnia więcej niż obiecali.

Na pewno kupię ją ponownie (chociaż nie wiem czy mi się w ogóle skończy ;) ), ale na razie muszę znaleźć coś na łamanie i rozdwajanie. Później do niej wrócę.

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Jest, ale mogłoby jej nie być

Odżywkę tę kupiłam z zamiarem podratowania moich słabych paznokci.
Przejdę od razu do rzeczy.

+ wydajność
+ dobrze się prezentuje na paznokciach, gdy jest położona samodzielnie
+ sprawdza się w roli bazy pod lakier

- brak poprawy kondycji paznokci
- nieładnie z nich schodzi: gdy zaczęłam jej stosowanie moje paznokcie miały tendencje do rozdwajania, w trakcie zauważyłam pojawiające się systematycznie rozwarstwione końcówki, które łatwo było oderwać - zazwyczaj z kawałkiem paznokcia - a więc na pewno nie poprawiła ich formy
- bardzo niesolidne opakowanie, zakrętka szybko pęka przy niedużym oporze

Nie kupię jej więcej, gdyż zamierzam poszukać czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

Nie dla mnie

Kupiłam odżywkę ponieważ nagle zaczęły mi się rozdwajać paznokcie. W moim przypadku odżywka ta się nie sprawdziła. Pomalowane paznokcie wyglądały ładnie i wydawały się na początku twardsze oraz wzmocnione jednak dalej zadzierały się i schodziły płatami. Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii zużyłam praktycznie 2 opakowania mając nadzięję, że stan paznokci się poprawi ale nic z tego. Odżywka długo się trzymała i ładnie wyglądała na paznokciach ale kompletnie nic z nimi nie robiła. Zupełnie jakbym pomalowała je zwykłym bezbarwnym lakierem.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

trudno coś powiedzieć.

Trudno mi jednoznacznie ocenić skuteczność tego produktu, ponieważ zaczęłam go stosować nie mając problemów z paznokaciami.

Na plus należy podnieść cenę, wydajność i długą żywotność odżywki, która stojąc w ciemnym miejscu nie gęstniała przez naprawdę długi czas. Niewątpliwą zaletą jest również brak substancji niebezpiecznych.

Dla niewymagających paznokci, jestem skłonna polecić ten produkt bez dwu zdań!

Używam tego produktu od: kilka m-cy temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Troszkę ponad przeciętną...

Odżywka na początku sprawdzała się barzo dobrze, ale im dłużej ze mną była, tym mniej działała. Nie dałam rady jej skończyć - oddałam mamie.
Na plus z pewnością jest jej wydajność, cena, dostępność, konsystencja, kolor. Dobrze się nakłada, szybko schnie, dobrze się sprawdza jako podkład.
Na minus jest to, że po jej zmyciu paznokcie wyglądają tak samo jak przed jej zastosowaniem, nie pomogła w rozdwajaniu się paznokci, nie wziększyła odporności na uszkodzenia, nie zmniejszyła ich kruchości.
Na początku jeszcze dawała sobie radę, ale po kilku miesiącach stosowania zupełnie nic już z nimi nie robiła...

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

dla mnie bomba

Zawsze obgryzałam paznokcie miałam krótkie łamliwe kupiłam ją jakieś dwa lata temu przez przypadek w sumie.Od tego czasu jest ulubiona i ona wlaśnie uratowała moje paznokcie:) Są długie twarde nie rozdwajają się.Naprawde jestem w szoku,że pomogła szczerze polecam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: osiem