Claresa, Cuticle Oil (Oliwka do skórek (różne rodzaje))

Claresa, Cuticle Oil (Oliwka do skórek (różne rodzaje))

Średnia ocena: 4.64/5

WomenStore
Średnia ocena: 0.00/5

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Oliwka pomaga zadbać o optymalną pielęgnację paznokci i skórek wokół nich.
Uelastycznia i wzmacnia paznokcie, idealnie je regeneruje po długotrwałych zabiegach nakładania akryli, żeli. Delikatna i lekka konsystencja sprawia, że oliwka łatwo się wchłania. Subtelny zapach mleka i miodu pozostanie na Twoich dłoniach na dłużej.

ochronne, regenerujące, wzmacniające
olejek
w buteleczce
preparaty do skórek

Jedna z lepszych oliwek

Claresa ma bardzo dobre kosmetyki i ta oliwka jest jednym z przykładów!

Ma idealną konsystencję, nie przelewa się jak woda, jest lekko oleista, tłusta jak każda inna oliwka. Zapach boski, bardzo delikatny i nie drażniący.
Zapewnia natychmiastowe odżywienie i regenerację skóry. Działa niczym plaster, łagodzi drobne podrażnienia. Po zastosowaniu skóra jest miękka i gładka.

Kupiłam ją za ok 6zł więc cena śmieszna, a jakość bardzo dobra. Polecam!

Świetna

Oliwkę do skórek Claresa kupiłam w Hebe. Oliwka jest świetną alternatywą cenową dla drogich produktów innych marek oferujących produkty do paznokci.
Oliwkę stosuję bezpośrednio po wykonaniu w domu japońskiego manicure. Produkt świetnie odżywia zarówno skórę jak i paznokcie. Paznokcie stają się błyszczące a skórki wokół paznokci miękkie. Regularne aplikowanie produktu sprawia, że płytka paznokcia jest dobrze nawilżona i mocniejsza.
Produkt zawiera olej brzoskwiniowy i migdałowy o działaniu pielęgnującym.
Opakowanie jest bardzo wygodne w użytkowaniu i wyposażone w pędzelek do aplikacji oliwki. Produkt jest bardzo wydajny.
Wybrałam oliwkę o zapachu brzoskwiniowym. Zapach jest subtelny.
Cena produktu jest niska i kształtuje się na poziomie ok. 5,99zł

O oliwce, która uratowała mi skórę

Nie będzie nadużyciem, gdy stwierdzę, że ta oliwka uratowała mi skórę. Kupiona bez poleceń, bez czytania recenzji - była za grosze w Hebe (kosztowała mnie jedyne 3,49), więc za wiele od niej nie oczekując dorzuciłam do koszyka przy okazji robienia innych zakupów.
Mam ostatnio spore problemy ze skórkami przy paznokciach. Z racji tego, że jednocześnie borykałam się z pękającą i przesuszoną skórą ust - suplementowałam witaminy A, E, a B przyjmuję regularnie wraz z magnezem. Nie pomagało nic. Oliwkę zaczęłam stosować bez większych nadziei na powodzenie. A tu taka niespodzianka!
Niepozorna buteleczka z cudownie pachnącym olejkiem brzoskwiniowym przywróciły moje skórki do normalnego stanu. Aplikacja jest przyjemna (przy okazji nabłyszczam paznokcie), pędzelek mięciutki i delikatny. Produktu używam i używam, a prawie go nie ubywa.
Gdybym mogła, dałabym 6 gwiazdek.

Wiśnia

Oceniam wiśnię. Olejek pachnie intensywnie wiśnią, co mnie miło zaskoczyło gdyż spodziewałam się, że zapach będzie bardzo delikatny. Kolor w opakowaniu jest różowy, pozostając też na palcach delikatnie różową mgiełkę koloru, co mi jednak nie przeszkadza, ale niektórym by mogło, więc warto o tym wspomnieć. Podoba mi się ten efekt na niepomalowanych paznokciach, wyglądają na nabłyszczone. Aplikator pozwala go wygodnie rozprowadzić na skórkach czy w okolicy macierzy paznokcia. Nie jest mocno tłusty, wręcz szybko się wchłania, dlatego posługiwanie się nim w żaden sposób nie jest uciążliwe. Nawilża skórki, natomiast nie zauważyłam specjalnej poprawy kondycji paznokci pod względem twardości czy szybkości wzrostu. Skład nie jest zbyt długi ani wyszukany: parafina, olej brzoskwiniowy, migdałowy. Te dwa ostatnie podobno dobrze wpływają na zdrowie paznokci, parafiny bym wolała tu nie mieć, ale niestety jest obecna w wielu tanich produktach. Wbrew pozorom okazał się wydajny.

Pachnący cudak

Olejek kupiłam przypadkowo w drogerii Hebe za niewielkie pieniądze i nie żałuję. Olejek ma bardzo ładny zapach. Skórki są po nim w dobrym stanie, jest bardzo wydajny.polecam

Słodkie nawilżenie skórek

plusy:
+ słodki brzoskwiniowy zapach
+ wygładza skórę
+ zmiękcza
+ dosyć dobrze nawilża

minusy:
- bardzo wodnista konsystencja

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- bardzo niska dostępność
- opakowanie samo się odkręca

Polubiłyśmy się

Oliwkę do skórek marki Claresa stosuję codziennie, w celu zmiękczenia moich twardych i wrastających skórek u dłoni. Wybrałam tę o zapachu brzoskwini i naprawdę ślinka cieknie na ten zapach. Oliwka ładnie nabłyszcza skórki i paznokcie, a co najważniejsze, dogłębnie nawilża i zmiękcza skórki, dzięki czemu ich usunięcie jest o niebo łatwiejsze. Produkt kosztuje kilka złotych i jest dostępny w drogeriach Hebe, a nie jest gorszy od dużo droższych oliwek dostępnych na rynku. Polecam

Pozostawia piękny zapach i nabłyszczone skórki

Oliwkę do skórek zakupiłam w drogerii Hebe za około 3,5 zł ( cena w promocji) normalnie kosztuje około 6 zł. Skusiłam się na zapach Peach czyli brzoskwiniowy. Jako fanka owocowych zapachów wiedziałam,że przypadnie mi do gustu.

Oliwka jest w typowym dla lakierów opakowaniu. Ma odpowiedniej grubości pędzelek. Jest on na tyle precyzyjny,że w łatwy sposób posmarujemy nim skórki wokół paznokcia. Zapach słodki a zarazem delikatny. Konsystencja jak na oliwkę nie jest oleista i lepka a produkt po aplikacji nie spływa ze skórek.

Oliwka ładnie nabłyszcza skórki i je lekko regeneruje. Nie wiem jak z nawilżeniem, gdyż dosyć często wmasowuję w skórki różnego typu oleje przy okazji nakładania ich na włosy a do tego nawilżam dłonie intensywnie nawilżającymi kremami. Jednak oliwkę warto kupić dla efektu nabłyszczenia i zapachu.

Super oliwka o pięknym zapachu

Super oliwka w niskiej cenie. Normalnie kosztuje niezbyt dużo bo 7zł, dodatkowo trafiłam na promocję i nabyłm ją za 3,50. Wybrałam wersję Lemon. Jest to piękny, cytrusowy zapach. Bardzo owocowy i orzeźwiający, przypomina mi świeżą cytrynę.
Pędzelek solidny, ułatwia aplikację.
Oliwka fajnie nawilża i regeneruje suche skórki. Są mniej widoczne i bardziej miękkie. Konsystencja nie jest bardzo tłusta czy lepka co jest dużym plusem. Nie ścieka na boki. Bardzo wydajna, wystarczy naprawdę odrobina by pokryć wszystkie paznokcie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

super zapach i super efekt

Fantastyczny zapach, aż chce się je zjeść (szczególnie czekoladowa i brzoskwiniowa).
Efekt przy regularnym stosowaniu jest bardzo dobry, skórki są po nim mięciutkie. Każda manicurzystka zawsze chwali, że mam miękkie skórki więc efekt jest! :D

taka sobie

Oliwka jest bardzo wydajna, a pędzelek jest wygodny w użyciu. Opakowanie jest wykonane dosyć solidnie. Produkt ma mieć zapach czekoladowy, ale według mnie jest to kakao. Oliwka ładnie nabłyszcza, ale nie nawilża jakoś bardzo.

oliwka do skórek o bardzo przyjemnym zapachu mleka i miodu. Nie tylko regenewuje i odzywia skórki wokoł paznokcia ale także koi zmysły. Bardzo wydajna i bardzo łatwo się ją aplikuje. Polecam dla każdej paznokciowej maniaczki.