Nivea, Hair Care, Straight & Easy, Szampon prostujący włosy falowane i puszące się (stara wersja)

Szampon prostujący włosy "Efekt bez prostownicy". Zapewnia efekt prostych i gładkich włosów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Luarylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-10 M, Orbignya Oleifera, Magnolia Acuminata Flower Extract, Citric Acid, Propylene Glycol, Silica, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Parfum. (25.02.2009)

Cena: 7zł / 250ml
/mg/

Taaaaaak.

Nie oczekiwałam, że będzie prostował włosy niczym prostownica, i może dlatego sie na nim nie zawiodłam.

Włosy przestały być niesforne, lepiej się układają i... pięknie pachną. No włosy zaczęły współgrać z prostownicą, sa bardziej na nią podatne.

PLUSY:
- zapach, bardzo słodki
- konsystencja- kremowa
- cena (ostatnia promocja w rossmannie maj 2011- 8.99/400ml- warto polowac na kolejną)
- włosy stają się mniej niesforne i bardziej podatne na suszarke i prostownicę.

Jak na razie to mój numer 1.

Używam tego produktu od: marzec 2011
Ilość zużytych opakowań: 3, każde po 400 ml.

bez prostownicy

stosuję wszystkie kosmetyki z serii straight & easy i jestem z nich w pełni zadowolona. mówię tu o szamponie, odżywce i balsamie. po ulozeniu i wysuszeniu wlosow suszarka ukladaja sie idealnie i nie mam z nimi zadnych problemow.

Ilość zużytych opakowań: 7, duze

dla mnie do niczego

kupiłam go chęcią uzyskania chociaz troszke gładszych i prostych włosów ale to była istna klapa bo zawsze jak myje nim włosy to one potem są w jeszcze gorszym stanie !

Puszą sie i ani troszke nie są gładsze ;/

Dla mnie ten szampon ma prawie same minusy bo można go porównać z szamponem zwykłym pokrzywowym.... identyczny efekt !

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Powoduje łupież!

Szampon generalnie nie jest zły ale niestety dostałam od niego łupież... i dlatego więcej go nie kupię bo nie lubie łupieżu.
Plusy
-ładny zapach
-dobrze wygładza włosy
-nawilża włosy
-nie plącze
-wydajny
-tani

Minusy
-powoduje łupież co jest nie dopuszczalne w szamponie!
-na pewno nie daje efektu "proste włosy bez prostownicy", ja bym to nazwała pomoc w prostowaniu!

Używam tego produktu od: w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Nie przepadam za nim.

Zacznę od plusów, z którymi marnie:

+ ładnie pachniał;
+ niedrogi;

- nie wygładzał i nie nabłyszczał moich włosów;
- dalej się po nim puszyły, elektryzowały i ciężko było je ułożyć, wydawały się jakieś takie "tępe";
- niewydajny, trochę ponad miesiąc i zostawały same resztki tej mazi na dnie;
- wcale nie prostował moich włosów - jak się wywijały w każdą stronę, tak przy używaniu jego zostało;
- przy używaniu jego musiałam codziennie myć włosy, ponieważ bardzo je obciążał i szybko robiły się tłuste, a normalnie kudełki myję co trzy dni.

Nie polecam, niczym mnie nie zachwycił, doszukałam się jedynie dwóch plusów i co więcej...? Nic!

Używam tego produktu od: ciut ponad miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: jedno - ostatnieeeee.

no nawet

yy to zalezy od włosów .. ;D

ja mam lekko kręcone i oto ccudo mi dośc pomoglo ;)
+ jest to że nie kręcą mi się włoski aż tak a grzywka wogóle ;D >
- jest jesten,, szybko przetłuszczaja się włosyy ...

jezeli masz malo włósów i są krecone to ten szampon jest wlasnie dla cb :)

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka , mala butelka

Nie dla mnie

Skusiłam się na ten szampon ze względu na to, że już nie chciałam walczyć z prostownicą. Szampon sam z siebie nie prostował moich włosów, jedynie je obciążył. Wszystko było dobrze do czasu, ponieważ na drugi dzień miałam przetłuszczone włosy i musiałam ponownie je myć, a przy innych szamponach wystarczy jak myję co 2 dni. Podoba mi się zapach, konsystencja i opakowanie (kształt).

Używam tego produktu od: pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

super prostuje

Lubię tą firmę, dlatego od czasu do czasu używam też tego szamponu na zmianę z innymi. Ta firma jest na mojej liście najlepszych w pierwszej trójce.
Z tego szamponu jestem podwójnie zadowolona, bo wlosy po nim są miękkie i wystarczy użyć odżywki w sprayu, która nie pachnie zbyt intensywnie, bo wtedy zapach by się "gryzł" lub użyć tylko jedwabiu na końcówki.
Drugi powód:
Moje wlosy nie są za bardzo kręcone, bo do takich potrzebna jest prostownica, nawet do moich żeby były idealnie proste też mogłaby służyć, ale nie używam żadnych urządzeń do włosów. Jedynie czasami suszarkę. Dzięki temu kosmetykowi mam proste nie puszące się włosy od razu po umyciu, bo po innych szamponach lekko się puszą przez kilka godzin.

Podsumowując polecam każdemu, kto potrzebuje lekkiego wyprostowania naturalnie prostych włosów.

Używam tego produktu od: duże pojemności, ok 10
Ilość zużytych opakowań: skończyłam kolejne

super ;D

zgadzam sie z kolezanka nizej :)
Uzywam tego szamponu razem z odzywka i efekt jest super ;D
wlosy sa gladkie i mniej sie pusza. Wiadomo ze koncowki sie troche wywijaja ale jak sie je prostownica przejedzie to jest super ;D

Używam tego produktu od: 3/4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 2; 250ml

Polecam;D

Czytam i czytam te opinie i niektóre negatywne są beznadziejne! Fakt, sam szamon nie da wam od razu zniewalających efektów. Wszystkie produkty z tej serii (także z innych) nawzajem się uzupełniają i dają naprawdę super efekt.

A co do szampomu to super. Pięknie pachnie. Nie obciąża włosów. Super się pieni i skłupuje równie dobrze! Ale jak napisałam wyżej należy stosować wszystkie produkty z tej linii by mowić o jakichś pozywywnych efektach;)

Polecam ten produkt!;);)

Używam tego produktu od: ok 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe opakowania

Nie.

Szampon działał trochę na początku. Potem moje włosy się już przyzwyczaiły i były jeszcze gorsze niż wcześniej. Jedynym plusem jest tu cena i zapach. Osobiście nie polecam.

Używam tego produktu od: Kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Lipa

Pic na wodę.Nic specjalnego.Nic a nic różnicy.Używam go 2 tygodnie i tyle,lepiej zainwestować w coś innego.
nie pomaga
zapach
Poza tym drażni mnie zapewnianie że coś działa,a tak nie jest.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 duże