Nivea, Hair Care, Straight & Easy, Szampon prostujący włosy falowane i puszące się (stara wersja)

Szampon prostujący włosy "Efekt bez prostownicy". Zapewnia efekt prostych i gładkich włosów.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Luarylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Polyquaternium-10, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, PEG-10 M, Orbignya Oleifera, Magnolia Acuminata Flower Extract, Citric Acid, Propylene Glycol, Silica, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Parfum. (25.02.2009)

Cena: 7zł / 250ml
/mg/

nawet nawet

Nie jest taki zly, ja zauwazylam zdecydowana poprawe jesli chodzi o moje wlosy, oczywiście ich nie wyprostowal, nie oczekujmy cudów, ale znacznie ułatwia prostowanie, dlatego go stosuje ;)

Ładnie pachnie, dobrze się pieni, nie jest drogi, były by 4 gwiazki, jednak kiedys po stosowaniu szamponu i odzywki z tej serii moje wlosy wyblakły i zjasnialy o jakieś 2 tony, nie było to dośc przyjemne.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Okropny

Używałam go kiedyś, moje wrażenia nie są pozytywne..
-Wywołał koszmarny łupież - przy innych szamponach nie było tego problemu.
-Włosów nie wygładzał wcale.

Nie polecam !

Używam tego produktu od: kiedyś ..

nigdy więcej

Mam włosy podatne, nie proste, nie kręcone, puszące się, skuszona pozytywnymi opiniami postanowiłam kupić ten szampon w promocji z odżywką. Nie oczekiwałam cudu, myślałam że po tym szamponie włosy nie będą się tak bardzo puszyć. Strasznie się zawiodłam. Mam teraz na głowie jeszcze większe ,,siano\", włosy się szybciej przetłuszczają i dostałam łupieżu. Jedynym plusem jest zapach. Szczerze odradzam.

Używam tego produktu od: 2 mies.

Zwykły drogeryjny szampon.

Kiedyś używałam, w sumie to ani nic nie robił, ani nie szkodził. Teraz używam szamponów ziołowych z apteki lub Rzepy z Joanny. Po prostu zwykły szampon, w dodatku wydaję mi się, że przez to "wygładzanie", które w sumie nawet nie wiem czy jest czy nie, obciąża włosy.

nie bardzo

Gdy miałam manie na proste włosy, kupiłam od razu szampon, odżywkę i balsam.. Pierwsze użycie było nie złe, użyłam po kolei produktów i wysuszyłam włosy na grubej okrągłej szczotce - było ok.. niestety po jakims czasie zaczęły się odwijać, wywijać i trzeba było pomóc prostownicą. Generalnie szampon ciężki, obciążający i może swędzieć skóra głowy. wg mnie nie działa

Używam tego produktu od:dawno temu

Średni

Nie jestem przekonana do niego, nie prostuje wcale, ale włosy sa po nim miękkie i się jakby ładniejsze.
Porządanego efektu brak.
Ale polubiłam go.
Włosy stały się miłe w dotyku.
Dokładnie nie pamietam tego szamponu, bo używałam go dośc dawno (ponad rok temu) ale nie wspominam go źle.
Potem wymieniłam go na szampon nivea do włosów brązowych i ten był nieziemski.
Ale prostujący raczej nie polecam.
Może z odżywką byłby lepszy, uzywany samotnie nie daje efektów jakie byśmy sobie wymarzyły.

Używam tego produktu od:miesiąc

pusząca porażka

ten szampon zamiast wygładzać moje włosy działał wręcz odwrotnie, puszył je niesamowicie, skusiłam się bo cena z odżywką wynosiła niespełna 10 zł, ale jak dla mnie to zmarnowane pieniądze. Później używałam go do prania ręcznego, to tego się nadaje... Odżywki też nie polecam, bo jej to nawet do prania nie da rady użyć...

Używam tego produktu od:trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań:pół i reszta na pranie

KOCHAM!

Mam włosy lekko puszące się, i ten szampon jest dla mnie wybawieniem! Kupując go nie oczekiwałam cudów, ale efekty jego stosowania są zadawalające.
Do tej pory używałam szamponów elseve, i gliss kur, i wyglądało to tak, jakbym od połowy głowy natapirowała sobie włosy, pomagała tylko prostownica.
Przy Nivea S&E jest inaczej, włosy są gładkie, lśniące, sypiące się ( co prawda używam jeszcze maski, lub odżywki z serii do włosów suchych, i zniszczonych, ale przy stosowaniu innych szamponów moje wlosy takie nie były) czuję, jakbym miała ich połowę mniej!

Na dzień dzisiejszy jest to moje KWC wśród szamponów, zobaczymy czy nic się nie zmieni...

Używam tego produktu od:miesiąca

Nie prostuje, ale pomaga.

Szampon sam z siebie nic nie robi... moje włosy po umyciu są takie jakie są, ale nie można odmówić temu produktowi, że prostowanie jest po nim łatwiejsze, a przede wszystkim trwalsze. Używałam go razem z odżywką. Pięknie pachnie. Niewątpliwie pomógł w zdyscyplinowaniu włosów, ale na pewno sam ich nie wyprostował. Jest tani... często można go upolować w ciekawych promocjach.

Używam tego produktu od: kilku mięsięcy

Pachnie i to wszystko

kupiłam go bo moje koleżanki się nim zachwycały,ale niestety moje włosy były takie jak są (w miarę nieproblemowe tylko chciałam mieć prostą grzywkę).
Oczywiście pachnie ślicznie,ale działa jeśli wysuszy sie po tym głowę,a ja mam gęste włosy i trwało to ponad godzinę.
Stwierdziłam,że wolę już prostownicę, bo gdy za pierwszym razem nie wysuszyłam do końca głowy włosy były śliczne,ale tylko tak jak zwykle :P
A jak już były proste to tylko przez 24,a potem nie. no i cóż. Nie działa :(
Chyba potrzebują go tylko ci naprawdę "napuszeni"

Używam tego produktu od:nie wiem

NIEEEE!!!

Jakiś czas temu kiedy chciałam mieć proste włosy kupiłam całą serie owego produktu.
Niestety, bardzo się zawiodłam. O ile balsam z tej seri tyle o ile cos minimalnie daje to szapon to porażka. Po nim wlosy jeszcze bardziej mi się falowały kręciły i puszyły. Sądzę że produkty prostujące bez prostownicy nie istnieją. Według mnie szampon powienien być przeznaczony do wlosów kręconych bo ładnie je podkreśla.

Używam tego produktu od:już dawno temu skończyłam i nie zamierzam kupować
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Ok.

Kupiłam, bo był w promocji, a dopiero w domu przeczytałam, że jest on do prostowania włosów :) A moje włosy są całkowicie proste :)
Plusy:
-zapach!
-cena!
-jest wydajny.
Minusy:
-przesuszył mi włosy
-czy prostuje? trudno mi stwierdzić przy moich prostych włosach
Jakiś super rewelacyjny to on nie jest.

Używam tego produktu od:miesiąca