Annayake, 24H Crème Légère Hydratation Continue (Krem do twarzy)

Annayake, 24H Crème Légère Hydratation Continue (Krem do twarzy)

Działanie: nawilżające
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa, skóra sucha
Odkryj tajemnicę naturalnie rozświetlonej i świeżej skóry. Inspiracja japońskim rytuałem otrąb ryżowych, starożytnego sekretu piękna w połączeniu z najnowszymi technikami laboratoryjnymi z Japonii doprowadziły do powstania 24H crème légère hydratation continue od Annayake. Specjalna formuła zapewnia perfekcyjne nawilżenie w najgłębszych warstwach skóry. Skóra promienieje młodzieńczą urodą i jedwabistym wykończeniem.

sucha, odwodniona
nawilżające
w słoiczku
bogate
na dzień

Na tle innych - dobry

Krem całkiem porządnie nawilża i natłuszcza skórę. Skóra jest przyjemnie miękka i wygładzona. Niestety pozostawia po sobie tłusty film - dla mnie zbyt tłusty. Daje to troszkę takie uczucie ciężkości i lepkości na skórze. Podkład bardzo dobrze rozsmarowuje się na tym kremie, ale mam też wrażenie, że właśnie przez ten film trwałość kosmetyków nałożonych na niego jest mniejsza.

EDYCJA
Dodając opinię zaznaczyłam, że nie kupię ponownie. Wynikało to z tego, że szukałam zastępcy emulsji Kanebo, a ten krem niestety jej nie dorównuje. Od kiedy wycofali tę emulsję wypróbowałam wiele kremów i muszę powiedzieć, że na ich tle ten krem wypada naprawdę dobrze. Skończyło się tym, że wczoraj kupiłam kolejny słoiczek :)