Oeparol, Piękna Skóra Włosy Paznokcie

Oeparol, Piękna Skóra Włosy Paznokcie

Oeparol Piękna skóra, włosy, paznokcie to zawieszony w oleju wiesiołkowym kompleks Rosavit, czyli kompleks witamin, minerałów oraz Oligomerycznych ProAntocyjanidyn (OPC) pochodzących z naturalnego ekstraktu pestek winogron (Vitis Vinifera).

Olej z nasion wiesiołka zawiera biologicznie aktywne kwasy OMEGA-6, które odgrywają istotną rolę w utrzymaniu prawidłowego stanu skóry, a nie są wytwarzane przez organizm człowieka. Witaminy C i E, a także cynk, selen oraz miedź pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo witamina C bierze udział w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia odpowiedniego funkcjonowania skóry. Cynk oraz selen są pomocne w utrzymaniu zdrowych włosów i paznokci, zaś miedź wspiera utrzymanie prawidłowej pigmentacji skóry i włosów.

Zastosowanie: suplementacja diety w składniki preparatu.

Zalecane spożycie: dorośli i młodzież: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Kapsułki należy połykać w całości.

Działanie
Na paznokcie, Na włosy, Na skórę
Uzupełniające poziom witamin i minerałów, Ujędrniające, Nawilżające, Regenerujące skórę, Przeciw wypadaniu włosów
Kapsułki

Skuteczność:

• Skuteczność: 2

Dobra reklama,działania nie dostrzegłam

Kupiłam kapsułki w innym już opakowaniu,bardziej "na czasie". Skusiła mnie dobra reklama w tv i na IG. Kapsułki maja żółty,sloneczny kolor i oplywowy kształt. Są dość duże ale nie mialam problemu z nich połknięciem.
Po stosowaniu suplementu oczekiwalam że poprawi się stan mojej skóry. Że będzie bardziej wygładzona,promienna i mniej zmęczona.
Po zużyciu calego opakowania nie zauważyłam żadnych zmian. Może skóra była bardziej nawilżona,ale poza tym nadal nie byłam zadowolona ze swojego wyglądu. Szary,zmeczony i smutny wygląd pozostał.
Nawet kondycja spękanych ust się nie poprawiła po przyjeciu tego suplementu.
Nie kupię go więcej. Szkoda czasu i pieniędzy.

Solidne wsparcie skóry

Solidny suplement wspomagający skórę, włosy i paznokcie. Brałam już kiedyś, teraz wróciłam do suplementacji. Warto przynajmniej 2-3 miesiące zastosować, bo wtedy już efekt jest widoczny. Moja skóra jest bardziej nawilżona, zdrowo wygląda.

Pomagają!

Te tabletki zauważyłam u mojej mamy, która uwielbia takie suplementy.
W zimie moje włosy szczególnie robią się słabe, wypadają i jakoś jest ich tak mniej na głowie, a mam włosy długie. Skóra również pod wpływem ogrzewania robi się suchsza niż zwykle. Dlatego postanowiłam i ja kupić takie tabletki.
Tabletki 60szt udało mi się kupić w promocji w pobliskiej aptece, zapłaciłam niecałe 15 zł. I stosowałam je przez 2 miesiące.
Muszę przyznać ze naprawdę dobrze podziałały. Włosy zrobiły się mocniejsze, jakby kitka zrobiła się widocznie grubsza. Ładnie się też wzmocniły, już nie wyciągam ich garściami spod prysznica, jest ich tam zdecydowanie mniej. Skóra również jest ładnie nawilżona i wygląda bardzo świeżo. Z paznokciami nie miałam specjalnego problemu, ale zauważyłam że są bardzo grube i twarde.
Taka poprawa ogólnej kondycji ciała jest ważna, szczególnie teraz na wiosnę, w końcu każdy chce wyglądać pięknie, a ten suplement fajnie w tym pomaga.

Ulubiony produkt

Odkad stosuje te kapsulki olej z wiesiolka jest moim ulubionym. W krótkim czasie poprawia kondycje skpry, włosów i paznokci a dodatkowo zawarte w nim kwasy wzmacniaja odporność! Jak najbardziej polecam

• Skuteczność: 5

Ulubione i niezastąpione panaceum na wszystko

Produkty marki Oeparol to najlepsze a zarazem jedyne suplementy diety, których używam i jestem im wierna od kilku lat.
Nie mam zaufania do sztucznych i reklamowanych suplementów, które mają być cudownym środkiem na wszystkie problemy naszego ciała czy włosów.
Oprócz tabletek z magnezem wspierających układ nerwowy nigdy z żadnych suplementów nie korzystałam.
Markę Oeparol a zwłaszcza cudowne działanie oleju z wiesiołka poznałam zupełnie przypadkowo po jednej z wizyt u lekarza.
Miałam duże problemy z bolesnymi piersiami, czasami nie mogłam ich nawet dotknąć. Bałam się, że to coś poważnego. Na szczęście okazało się, że to wina hormonów i wyjątkowo przykra kobieca przypadłość.
Trafiłam na przemiłą starszą panią doktor, która zamiast tabletek hormonalnych lub innych leków kupić sobie właśnie kapsułki z olejem z wiesiołka - stwierdziła, że moje zdrowie i wygląd bardzo na tym zyskają.
Teraz wiem, że miała sporo racji.

Najpierw kupiłam jakieś inne kapsułki, które niezbyt dobrze tolerowałam - później pani w aptece poleciła mi oeparol.
Wśród oferty firmy możemy znaleźć kilka wariantów tego suplementu:
Odporność i wzmocnienie, Podwójna odporność, Femina - preparat dostosowany do potrzeb i zdrowia kobiet oraz recenzowany tu Oeparol Piękna skóra, włosy i paznokcie.
Stosowałam wszystkie z nich i uważam, że działanie tych suplementów jest rewelacyjne.
Pozbyłam się swoich zdrowotnych dolegliwości - teraz piersi wogóle już mnie nie bolą, w dodatku dolegliwości podczas miesiączki zostały zmniejszone do minimum, bardzo poprawiła mi się odporność, bardzo rzadko choruję - kiedyś alergie i katary były u mnie na porządku dziennym, teraz gdy wszyscy wkoło chorują mnie nic nie bierze. W znacznym stopniu poprawiła się kondycja moich włosów, paznokci i cery a to przede wszystkim zasługa właśnie tego ostatniego preparatu.

Oeparol Piękna skóra, włosy i paznokcie to preparat w formie żółtych kapsułek z zawartością przede wszystkim oleju z wiesiołka - bogatego w kwasy Omega a także witaminy C, witaminy E, cynku, selenu, miedzi, a także naturalnego ekstraktu z pestek winogron. Wszystkie te składniki i mikroelementy nawzajem się uzupełniają tworząc suplement będący swoistą kuracją zapewniającą zdrowie i piękny wygląd naszym włosom, skórze i paznokciom.

W opakowaniu znajdziemy 60 kapsułek, a cena preparatu to około 20 paru złotych - chociaż często można kupić ten preparat dużo taniej - zwłaszcza w aptekach internetowych.

Ja osobiście mam bardzo duże zaufanie do wszystkich preparatów marki Oeparol i widzę, że to jeden z nielicznych suplementów który naprawdę działa i zapewnia mi zdrowie i lepszy wygląd.
Na początku stosowałam te preparaty w większej dawce - teraz stosuję tylko jedną lub dwie kapsułki dziennie i to w zupełności wystarczy.
Polecam te preparaty z całego serca.