Diadem, Szafir, Eyeliner Waterproof

Diadem, Szafir, Eyeliner Waterproof

Kredki do oczu Szafir występują w 15 odcieniach. Wodoodporne, aplikacja jest łatwa dzięki miękkości i delikatności rysika. Wykonane z drewna cedrowego przez renomowaną firmę niemiecką.

wodoodporna

Całkiem przystępny

Kupiłam w przypływie chwili... 6zł to nie taki majątek
Mam czarną

Cena
Wydajność
Idealny do wodnej lini oka
Intensywny kolor
Długo sie utrzymuje

Trzeba temperować
Za twarda do górnej powieki
Dostępność :/ najbliżej mam do rossmanna, gdzie nie ma

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu

cena = jakość

Nie jestem zadowolona z tej kredki (o niebo lepsze a w podobnej cenie są kredki automatyczne z Essence i Avonu)

+cena
+duży wybór kolorów
+wydajna

ale co z tych plusów, skoro:
- strasznie ciężko się nią maluje (chyba jest o prostu zbyt twarda)
- trzeba ją temperować
- nierównmiernie maluje, po krótkim czasie zostaje tylko w niektórych miejscach i bardzo brzydko to wygląda
- na linii wodnej trzeba nieźle namęczyć oko żeby cokolwiek namalować, a jak już się uda to i tak po kilkunastu minutach kredka znika, spływa
- rozmazuje si
- strasznie sbało widoczna

Podsumowując nie polecam, bo o ile cena niska, to jakość równie niska: daje po prostu bardzo brzydki efekt, spływa, rozmazuje się i grudkuje

Używam tego produktu od: około 2 czy 3 miesięcy

świetne za niską cenę ;)

Nie są drogie, a są trwałe

Nie rozmazują się

Są miękkie

Mają dobre drewno, dzięki czemu łatwo je naostrzyć

Są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych :)

Polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ???

Nie polubiłam

Kupiłam "na szybko", kolor brązowy 0-7. Zdecydowanie nie przypadła mi do gustu, bo prawie w ogóle jej nie używałam, przyznaję, że kolor okazał się średni, taki płaski... nijaki, wyblakła czerń.

Kredka jest miękka, opakowanie wysuwane sprawia że nie trzeba temperować ale wygląda nieciekawnie, trzyma się krótko, rozmazuje...

Jestem na nie.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: właśnie wyrzuciłam 3/4

Pozytywnie

Kredki diadem są bardzo dobrej jakości, przetestowałam białą i brązową. Ładny, intensywny kolor, a przy tym jak na produkt w tak niskiej cenie fantastyczna trwałość. Na linii wodnej kreska utrzymuje się cały dzień. Nie daję pięciu gwiazdek, ponieważ wolałabym żeby było nieco miększe, reszta jak najbardziej w porządku.

Używam tego produktu od: wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Średnio na jeża

Wybrałam biały odcień, aby podkreślic linię wodną. Kredka jest bardzo trwała w tym miejscu, a także wydajna.
Niestety jest dośc twarda i rysując nią nierzadko pomaluję sobie dolne rzęsy, z których nie mogę później jej usunąc.
Kolor jest trochę wyblakły/mało napigmentowany i średnio widoczny.
Jest niedroga, ale z dostępnością różnie bywa.

Taka ujdzie w tłumie, są lepsze :/
Daję 3 gwiazdki za to, że się nie rozmazuje i za trwałośc

Ilość zużytych opakowań: 1, może 2 kredki

Zadowalająca

Jestem szczęśliwą posiadaczką eyelinera 0-4. Kolor bardzo mi odpowiada, jest wyrazisty. Ładnie podkreśla oko:)Kredką wygodnie się "maluje", nie trzeba używać siły jak to w niektórych przypadkach bywa:P Cena odpowiednia do produktu. Jedyną wadą eyelinera jest to, że po kilku godzinach trzeba poprawić makijaż bo trochę się rozmazuje..I za to odjęłam gwiazdkę. Ale nie ma nic idealnego, jestem zadowolona:)

Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

Fantastyczne

Jak dotąd najlepsze kredki jakie miałam :) Obecnie jestem szczęśliwą posadaczką koloru czarnego 0-2 i ślicznego srebra 0-12. Uwielbiam mieć podkreśloną linię wodną bardzo czarnym kolorkiem, dopóki nie kupiłam tej kredki efekty innych mnie nie zadowalały. Ta jest fantastyczna :) Już bardziej czarnej chyba nie znajdę. A srebrna to po prostu cudeńko, na studniówce sprawdziła się idealnie :) Myślę, że niedługo dokupię jakieś inne kolorki z tej serii ;)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 2

FATALNA JAKOŚĆ ;(

Mnie ta kredka stanowczo nie odpowiada :(

Przede wszystkim jest nietrwała,już po godzinie się rozmazuje !
Wcale nie jest wodoodporna ,to gruba przesada,ochlapałam się wodą w łazience i to wystarczyło żeby zrobiły się plamy na powiekach.
Kolejna wada to kolor - słabo widoczny na powiece,mało wyrazisty a przeciez kredka jest po to żeby podkreślić oko a nie rozmyć jego kontury.Mocne przyciskanie nic nie daje !
cięzko się nią precyzyjnie umalować,zjeżdża z powieki.
To nie koniec wad: kredka szybko się "stemperowuje" jakoś podejrzanie szybko mi się "wysmarowywała",nie jest więc wydajna.
Podkreśla wszelkie bruzdy na dolnej powiece,wygląda to fatalnie.
Swędziały mnie po niej powieki :(
Ja nie polecam ,są o wiele lepsze kredki ,choćby Vipery.

dla mnie idealna

Ogólnie preferuję jasny makijaż oczu, więc używam zwykle białej kredki - i takowa jest dla mnie idealna jeśli chodzi o Szafir. Bardzo trzyma się cały dzień, zarówno na linii wodnej jak i na dolnej powiece, nie rozmazuje ani nic innego niepożądanego się z nią nie dzieje:D nie jest droga a bardzo wydajna. Nie zmienię na inną.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1,5

dla mnie idealna

Używam czarnej(0-2) i granatowej(0-5) i nie wiem dlaczego ale różnią się miękkością...

Z czarnej jestem bardzo zadowolona, jest odpowiednio miękka, nie za twarda, nie rozmazuje się (maluję górną i dolną powiekę), makijaż utrzymuje się przez cały dzień. Czerń nie jest zbyt intensywna co akurat mi odpowiada.

Granatowa natomiast nie jest granatowa jak ma w nazwie :)
jest to raczej błękit wpadający w turkus a szkoda bo od dawna poszukuję kredki w kolorze granatu wpadającego w czerń lub atramentowego i wciąż trafiam na niebieskie.
Tak jak wcześniej napisałam miękkością też się różnią ale w porównaniu do innych kredek w kolorze blue, ta jest ok.

Dla mnie kredki Szafir są najlepsze, z tych które już przetestowałam a było ich dosyć dużo.

Kupuje je w małej osiedlowej drogerii a jeśli tam nie ma to zamawiam na stronie internetowej diadem...

Ilość zużytych opakowań: około 5

Póki nie ma zmarszczek są świetne

Jest to moja jedna z pierwszych kredek jakich zaczęłam "nałogowo" używać. Najczęściej używałam ciemnego brązu z nr 1 lub 15 i czerni nr o2...Ale miałam również kolor turkus-błękit z nr 04 i on troszkę odbijają na powiece ale to był wyjątek.
kredki były super-utrzymywały się cały dzień i nie rozmywały się,nie spływały, nie tworzyły pandy...Wprost cudo i KWC dopóki...dopóki nie pojawiły mi się zmarszczki przy oczach.Do dłuższego czasu stosowałam inne kredki niż szafira i zauważyłam że przy malowaniu kresek na dolnej powiece rozmazują mi się i włarzą od razu w takie ukośne linie bruzdy..Ale zwalałam ten fakt na jakość kredek. Postanowiłam poszukać mojej sprawdzonej szafiry i co? Kupiłam czerń a tu z nią dzieje się to samo! o ile na górnej powiece utrzymuje się w jednolitym stanie bez zmian kilka godzin o tyle na dolnej lini rzes dzieje się to samo co z kredkami innych firm ostatnio..Czyli już przy malowaniu kresek się rozpływają- włażą w zmarszczki przez co wyglądam jakbym płakała ..taka totalna panda. Okazało się że to nie problem kredek a mojej twarzy i nawet te kredki sobie z nimi nie poradziły.Teraz wydaje mi się ona całkiem przeciętna. Od taka kredka jak inne.

Nie polecam osobom ze zmarszczami-efekt pandy gwarantowany. Ale dla nastolatek super sprawa.

Używam tego produktu od:wielu lat..8? 10?
Ilość zużytych opakowań:Chyba z kilkanaście (są baaardzo wydajne) obecnie mam resztkę brązowej i kupię na bank następną.