Babydream, Puder

Babydream, Puder

Puder Babydream wchłania resztki wilgoci ze skóry niemowlęcia, chroni ją przed podrażnieniami i odparzeniami. Produkt zawiera talk mineralny, olejek oliwkowy i alantoinę. Nie zawiera barwników i konserwantów.

Nie

Zupełnie się nie sprawdził na skórze mojego dziecka. Użyłam go może do pupy dwa razy po czym odstawiłam. Nijak nie pomagał- pupa była zaczerwieniona i pojawiały się krostki. Zastosowałam raz do posmarowania fałdek czy zagłębień pod kolanami i efekt był identyczny. Odstawiłam na półkę.
Używałam go później na sobie, ale z równie marnym rezultatem.
Odleżał swoje i go wyrzuciłam.

wielofunkcyjny

Bardzo dobry wielofunkcyjny produkt, sprawdza się nie tylko u małych dzieci ale także osoba dorosła znajdzie w nim zastosowanie.
Możemy stosować go zamiast pudru gdy nasz ulubiony się skończy bardzo dobrze sobie radzi dobrze matuje a cera staje się jedwabista.
Stosuje go na podrażnioną skórę po depilacji bardzo dobrze koi i łagodzi podrażnienia a nogi są jedwabiście gładkie.
Ja stosuję go również gdy depiluje np wąsik na twarzy, smaruje nim delikatna warstwę i przyklejam plaster co sprawia że wosk wyrywa tylko wąsik a nie przykleja się do skóry.skóra po takim zabiegu nie jest podrażniona i zaczerwieniona.
Jako suchy szampon również dobrze się sprawdza włosy po nim wyglądają na świeże i lekko uniesione.
Można także stosować jako antyperspirant jednak u mnie dobie w tym zakresie nie radzi.
Myślę że jest to tak wielofunkcyjny produkt, że każda kobieta powinna mieć go w kosmetyczce.
Jest niesamowicie wydajny nie kosztuje wiele a naprawdę jest cudowny.

Fajny produkt.

Produkty Babydream lubię, ponieważ są tanie i równie skuteczne jak produkty droższych marek. Nie mam dzieci i stosuję je na swojej skórze :).
Pudru używam głównie latem, by nie obcierały mi się uda przy noszeniu sukienek i krótkich spodenek. Puder doskonale zapobiega poceniu i powstawaniu otarć. Nie jest widoczny na skórze i nie ma zapachu. Ponadto jest niedrogi, wydajny i ma wygodne opakowanie. Co ciekawe można go również stosować w zastępstwie pudru matującego. Polecam :)

Suchy szampon

Stosuje ten produkt jako suchy szampon do włosów i spełnia swoje zadanie tak samo jak te prawdziwe! Używam go za każdym razem gdy moje włosy nie są już tak świeże, a po użyciu i rozczesaniu wyglądają jak 2 dni wcześniej. Jedynym minusem jest to że jest on biały i na ciemniejszych włosach może zostawiać ślady. Ale cena i wydajność w porównaniu do orginalnych jest 100 razy lepsza

Bardzo miłe zaskoczenie

Ja także, jak pewnie wiele z Was, zakupiłam ten produkt pod wpływem opnii na Wizażu. I znów nie żałuję.

Początkowo pytałam siebie: do czego ja go będę stosować? Aż znalazłam dla niego zastosowanie:

:) + jest wielofunkcyjny (wiem, wiem, powtarzam to po wszystkich, ale to prawda!)
:) + idealnie wygładza skórę - po kąpieli rozporowadzony na zuepłnie suchej skórze podowuje, że jest ona bardziej gładka niż aksamit
:) + bardzo ładnie nawilża skórę - początkowo obawiałam się jego aplikacji na ciało, myślałam "jak puder może nawilżać? może tylko wysuszyć" ale nie wiem jak to się dzieje, że nawilża
:) + idealnie łagodzi wszelkie "problemy" skórne typu zacięcia i krostki po goleniu. Tamuje także krwawienie w tych miejscach i nie dopuszcza do powstania strupków
:) + nadaje się także do twarzy, jako puder wykończeniowy (choć do tego zastosowania muszę go jeszcze dłużej przetestować). Nie bieli twarzy, ładnie wygładza.
:) + wydajność - mega. Satrcza na bardzo długo!
:) + opakowanie na wielki plus - przekręcane wieczko z dziurkami, które łatwo otwiera się i zamyka na "klik" przekręcając nakrętkę 1cm w lewo lub prawo, jest bardzo szczelne i dozuje odpowiednią ilość pudru.
:) + cena - kilka złotych za unwersalny kosmetyk. Fakt, że często można go dostać w promocji cieszy jeszcze bardziej.

Zużyłam już 1,5 opakowania, jak tylko zużyję drugie natychmiast pobiegnę po kolejne, lub jeszcze lepiej: poczekam na promocję i kupię nastepne na zapas ;-)

Wielofunkcyjny KWC!!

Używam go ja, mój mąż i moje dziecko. Od lat z ogromnym wręcz zadowoleniem. Ten produkt nie posiada żadnych minusów. Dosłownie. Nie ma się do czego przyczepić.

+dziecko nigdy nie miało odparzeń :)
+sprawdza się jako awaryjny puder do twarzy
+jako suchy szampon
+może zastąpić antyperspirant, gdyż genialnie absorbuje wilgoć
+ dobrze zabezpiecza wewnętrzną stronę ud (komu stykają się uda, ten wie, jaki to ból, gdy się obetrą w upał w szortach lub po basenie)
+łagodzi podrażnienia po depilacji

Ten puder uratował mnie po porodzie. W skutek noszenia bielizny poporodowej, która może i chroni brzuch, ale za to w pachwinach zamiast szwów posiada wybitnie chamskie gumki, dorobiłam się potwornych odparzeń. Nic nie pomagało. Poproszona o pomoc położna zaleciła oczywiście Sudocrem, jednocześnie kategorycznie ZABRANIAJĄC stosowania zasypki. Po tygodniach prób i cierpienia postanowiłam załatwić sprawę "po mojemu" i na pole walki wkroczył puder Babydream. Po tygodniu stosowania wszystko zniknęło.

Do jego zalet mogę jeszcze dodać dostępność w każdym Rossmannie, niską cenę i częste promocje, opakowanie z praktycznym i bezawaryjnym dozownikiem oraz ZAPACH. Wszystkie wypróbowane przeze mnie pudry (nawet te bardzo drogie) śmierdziały przeokrutnie. Ten pachnie bardzo przyjemnie.

Gdybym miała zabrać jakiś kosmetyk na bezludną wyspę, to byłby to właśnie ON! <3

Nie tylko dla dzieci :)

Używam go, jak wiele dziewczyn, jako puder do twarzy i "odświeżacz" do włosów.
Jako puder do makijażu (przesypuję do pojemniczka z dziurkami po starym pudrze sypkim) sprawdza się idealnie:
- dobry skład
- świetnie matuje
- dobrze się nakłada pędzlem, nadmiar również łatwo pędzlem "ściągnąć"
- dobry po szybkiego przypudrowania w ciągu dnia
Do włosów używam zwykle w okolicach twarzy (czoła), gdy włosy przy niej się lekko przetłuszczą, do tego również używam pędzla, wystarczy potem przeczesać i puder znika.

Świetny!

Nie sądziłam, że produkt dla dzieci może być tak przydatny dorosłym ;) Przede wszystkim korzysta z niego mój mały synek, ale ja go też podkradam. Jako suchy szampon, przed depilacją woskiem. Multifunkcyjny, tani produkt! ;-)

TA(L)K!

Używałam jako puder do twarzy i suchy szampon. Nie ma sobie równych, ale po przeczytaniu paru artykułów o szkodliwości talku na układ oddechowy i ryzyku rozwinięcia raka płuc dokończyłam buteleczkę dokończyłam na wstrzymanym oddechu przy aplikacji i szukam naturalnego zamiennika. Wiem, że to lekka przesada, ale lepiej dmuchać na zimne.
Jako suchy szampon pozwolił mi przedłużyć czas pomiędzy myciami z dwóch dni do czterech!
Jako puder świetnie matowi, przedłuża trwałość makijażu, nie zapychał i nie bielił (używałam małych ilości rozprowadzając miękkim pędzlem).
Buteleczka wystarczyła na ok rok codziennego użytkowania.

Super produkt

Puder stosowałam do wielu zadań. Po pierwsze ochraniał pupę mojej córki i sprawdził się rewelacyjnie (gdy nic się nie działo i przy drobnych wypryskach). Po drugie był znakomity przed depilacją woskiem. Po trzecie zamiennik suchego szamponu. We wszystkich zadaniach rewelacyjny! Z czystym sumieniem polecam. Tanie i dobre produkty są zawsze u mnie doceniane.

Wspaniały wielofunkcyjny puder bez śmieciowych i szkodliwych dodatków, jakie można znaleźć w pudrach innych popularnych firm. Delikatnie pachnie, nie wywołuje alergii, nie szkodzi. Jego cena jest przyjazna dla portfela, a jakość naprawdę rewelacyjna.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10

moj must have

Stosuje go jako puder do twarzy :

+ matowi cere
+ nie waży sie
+ nie wysusza
+ nie zapycha
+ poprawiła mi sie cera odkąd nie używam juz drogeryjnych pudrów , które są naładowane mnóstwem chemii
+ super skład
+ bardzo wydajny , używam już od ponad roku a nie ma jeszcze połowy opakowania
+ tani
+ duza pojemność
+ wygodne opakowanie

Polecam !

Używam tego produktu od: 9 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego