Gal, Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off

Gal, Dermogal A+E, Kapsułki żelatynowe twist off

e-ZikoApteka.pl
Średnia ocena: 4.84/5

Kosmetyk-olejek w jednorazowych kapsułkach do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej z problemami (trądzik, atopowe zapalenie skóry, nadmierne złuszczanie, nadwrażliwość).

wrażliwa, alergiczna / atopowa, trądzikowa
olejek
nawilżające, regenerujące
w ampułce
lekkie
olejki

Świetny

Podobnie jak poprzedniczka gdyby nie wizaż to nie wiedziałabym o istnieniu tych kapsułek. Kupiłam ze względu na problemy z cerą, a producent zapewnia, że kapsułki mają dobroczynny wpływ na skórę z trądzikiem - i tak właśnie jest. Stosowałam Dermogal kilkanaście minut po aplikacji Lysanel Active i przez okres kiedy stosowałam oba kosmetyki skóra reagowała o wiele lepiej niż podczas stosowania samego Lysanela. Teraz cera jest poprostu wyleczona, a kapsułki stosuję nadal dzięki nim skóra jest dobrze nawilżona, gładka i elastyczna. Mam podobne odczucia co do stosowania - wg mnie jedynie na noc, na dzień po prostu się nie nadaje (chyba że nikt nas nie ogląda;)) Jedna kapsułka to nawet za dużo jak na jedną aplikację ale ja wtedy stosuje resztę na dłonie - i tu kolejna zaleta kapsułki świetnie wpływają na paznokcie!
Używam tego produktu od:2 m-cy

cudo!

Jedynym błedem firmy Gal jest zbyt slaba reklama - gdyby nie wizaz w zyciu nie trafilabym na to cudo. Mam sucha skore, ktora zima w wyniku ogrzewania staje sie w dotyku jak papier scierny. Kremy nawilzajace dalaj tylko chwilowa ulge, a tluste maja ta tendencje ze sie ciezko rozprowadzaja. Chcialam na noc kosmetyku mocniejszego w dzialaniu niz krem poltlusty ktorego urzywam na codzien. I tu strzalem w dziesiatke okazaky sie te kapsulki! Swietnie nawilzaja skore, przesuszone miejsca znikaja po jednej nocy. Kapsulki sa tanie i wydajne (mi jedna wystarcza na 3 aplikacje). Mimo tego ze sa tluste nie powoduja krostek i pryszczy. Tylko deklaracja producenta &quot;kosmetyk doskonaly pod makijaz&quot; jest przesada, nie wyobrazam stosowania go na dzien z zamiarem wyjscia z domu, jest to zdecydowanie kosmetyk na noc, lub dzien wolny spedzony w domu.

Używam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań:10 kapsulek

Dostalam kilka kapsulek przy okazji zakupow w aptece, postanowilam wyprobowac i kapsulki okazaly sie rewelacja. Zakupilam wiec cale opakowanie. Mam skore tlusta ostatnio i mocno odwodniona, z wypryskami od czasu do czasu. Kapsulki stosowane na noc wyraznie poprawily stan mojej skory. Super nawilzaja bez przetluszczania, normalizuja, lagodza podraznienia i wypryski, rozjasniaja skore. Jest to olejek, ale nie czuje sie jakiejs wielkiej tlustosci na skorze po jego nalozeniu. Nie uzywam codziennie, mniej wiecej co 3 dni i to wystarcza. Forma kapsulek bardzo mi odpowiada, jest to bardzo higieniczne a podczas wyjazdu wygodne.Używam tego produktu od: ponad miesiaca

TAK !

Producent obiecuje,że kapsułki sa dobre do cery trądzikowej , więc postanowiłam spróbować.
I nie mam zamiaru ich odstawiać.

Nakładam je oczywiście na noc,bo to olejek.Rano,po obudzeniu się skóra jest miękka,rozjaśniona,suche miejsca znikają.
Uzywam kapsułek tylko wtedy,gdy mam suchą twarz i potrzebuję natychmiastowej regeneracji w nocy.

I to,co chcę dostaję.

Używam tego produktu od:około pół roku

przyjemny, zaskakująco dobry

Ostatnimi czasy :) troszke zainteresowal mnie temat dobroczynnego dzialania na skórę naturalnych kosmetykow. Tzn kosmetykow bez lub z minimalną iloscia skladnikow chemicznych.
Na początek kupilam ten produkt razem z olejkiem do kąpieli tej samej firmy.
Mam cerę tłustą, skłonną do wyprysków, drobnych krostek itp.

Jestem bardzo milo zaskoczona dzialaniem tych kapsułek. Bardzo sie obawialam ze olejek juz totalnie natlusci moja cere, czego efektem bedzie blyszczaca skora i wysyp pryszczy :(
Ale zaryzykowalam zwiedziona obietnica producenta ze olejek dziala zbawiennie na tego rodzaju skórę twarzy.
I tak faktycznie jest.
Olejek nie jest zbyt gęsty, nie zapycha porów, nie powoduje powstawania pryszczy, swiecenia skory przy częstym stosowaniu itd.
Zapach lekki, jakby ziołowy, kojarzy mi się troszke z zapachem zboża ;)

Używam go na noc (na dzien moim zdaniem byłby zbyt widoczny).
Pięknie nawilża i zmiękcza skórę. Łagodzi jej stan, drobne przesuszenia, zaczerwienienia, krostki (na twarzy i dekolcie).
Używam go chyba zbyt krótko i nieregularnie ;) aby się obiektywnie wypowiadać czy działa na poprawę mocno zanieczyszczonej skóry czy dużych problemów z trądzikiem.
Ale uważam że warto spróbować gdyż widoczie łagodzi stan trądzikowej cery, na pewno nie pogarsza jej stanu, nie jest drogi, nie zawiera chemicznych składników.
Ładnie poprawia stan tłustej lub mieszanej cery zniszczonej kosmetykami przeciwzapalnymi, wysuszającymi, nie zapychając przy tym porów.

Generalnie bardzo polecam.
Ja jestem mile zaskoczona kosmetykami tej firmy i już planuje dalsze zakupy.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno (z uwagi na moje lenistwo i słomiany zapał do regularnego powtarzania jakichkolwiek dobroczynnych dla skóry czynności ;)