Helena Rubinstein, Spectacular Foundation SPF10 (Podkład do twarzy)

Helena Rubinstein, Spectacular Foundation SPF10 (Podkład do twarzy)

Luksusowy podkład do perfekcyjnego makijażu twarzy. Niweluje wszelkie niedoskonałości cery, jak zmarszczki czy przebarwienia. Gwarantuje idealne satynowe wykończenie a dzięki systemowi `Chromafix` 12-godzinną trwałość. Kremowa aksamitna konsystencja sprawia że doskonale się rozprowadza i komfortowo "nosi". Twarz jest odżywiona i pełna młodzieńczego blasku. Podkład zawiera filtr SPF10.

fluidy
mieszana, normalna, sucha
rozświetlające, ujednolicające
w buteleczce

bardzo lubię ten stan :)

Podkład bardzo ładnie wygląda na twarzy - jest ale go nie widać , ponadto nie powoduje powstawania zaskórników .Skóra jest promienna i gładka .Nie wysusza.
Nie daję 5 gwiazdek , bo nadaje się dla cer prawie ,że idealnych - (słabe krycie )Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1,5
Po jakimś czasie niestety zaczął mnie uczulać i w porównaniu z innymi , które wypróbowałam stwierdziłam ,że nie wart jest ani zakupu ani ceny

Rozczarowanie

Zainwestowałam skuszona obietnicami i pełna nadziei. Pomimo staranności w aplikacji i prób stosowania w różnych konfiguracjach z innymi kosmetykami, ostatecznie rozczarowałam się.
Podkład absolutnie nie pokrywa nawet niewielkich niedoskonałości. Po kilku godzinach satynowe (to prawda) wykończenie przechodzi w błyszczenie się twarzy (mam cerę normalną w kierunku suchej), zatem w ciągu dnia przeżywałam wiele prób matowienia innymi specyfikami. Podkład jest niezwykle kapryśny.. Ciężko go równomiernie nałożyć. Potrafi się także "zważyć".
Trwałość absolutnie się nie zgadza z obietnicami producenta.
Podsumowując: rozczarowanie... tym większe, że marka selektywna i wysoka cena. Produkt przeciętny. Istnieje wiele lepszych podkładów w tej cenie, jak też na niższej półce.

Używam tego produktu od: używałam 1,5 roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 w całości

nie

Podkład jest jedwabisty w nakładaniu i nie tworzy maski, jednak wymaga nałożenia pudru na wykończenie, ponieważ nie pokrywa wszystkich niedoskonałości cery. W ciągu dnia trochę "pływa" po twarzy i konieczne jest poprawianie pudrem w kamieniu.
Za tę cenę spodziewałabym się czegoś naprawdę spektakularnego, a tu niestety aż takich odczuć brak.

Używam tego produktu od:2 mcy

Nietrwały

Dostałam od koleżanki dużą odlewkę koloru bodajze nr13, ciemny żółtawy beż, w sam raz na lato. Dobrze się rozprowadzał cieniutką warstewką, skóra nie była sciągnieta. Nie tworzy maski i daje naturalny efekt. Średnio kryjący. Niestety po około 2 godzinach zaczynałam się niemiłosiernie swiecić i makijaż dosłownie spływal mi z twarzy. Gdy użyłam chusteczki podkład scierał sie i wszystko zostawało na chusteczce. Jest masakrycznie nietrwały a wg zapewnień producenta ma sie utrzymywac na twarzy cały dzień. Absolutnie nie nadaje s ie do tlustej cery

Używam tego produktu od: pod koniec lata
Ilość zużytych opakowań: duza odlewka

NIE mój KWC!

Podkład uważam za przereklamowany i trochę nie rozumiem zachwytów nad nim. Do rzeczy:
- mało kryjący,
- mam po kilku godzinach wysusza mi skórę,
- trochę taki pudrowy jak wyschnie- ja wolę bardziej kremowe fluidy- ale dzięki temu jest bardzo lekki.
- przyjemnie się rozprowadza na skórze,
- trochę drogi ;( i przyznam -teraz żałuję że dałam sie omamić ekspedience w drogerii.
Mam inny KWC wśród podkładów!!!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

WTF???

Skuszoina przez konsultantke w Douglasie nabylam ten koszmarnie drogi bubel, lykajac jak pelikan ochy i achy owej kobiety. Powiem tak: masakra. Mam cere tlusta, podklad ten nie zrobil absolutnie nic! Na chwile ujednolicil i wygladzil cere, czyli na ok. 1 h. Potem zlazil nierowno. Nie potrafie powiedziec nic dobrego na temat tego kosmetyku. Nie polecam!!!

Używam tego produktu od:1 miesiac

Całkiem, całkiem

Wybrałam się do perfumerii po DB, jednak niestety żaden kolor mi nie odpowiadał, konsultantka poleciła mi Spectacular, mający dawać podobny efekt jak DB.
Wzięłam zatem solidną próbkę koloru nr 23 i przystąpiłam do testów.

Podkład ma przyjemny zapach, co jest niewątpliwie plusem i miłą odmianą po zapachach podkładów Chanel, ale daleko mu do Guerlain.

Konsystencja ułatwia nakładanie, nie jest zbyt wodnisty, ani toporny. Aplikacja bez zarzutu. Stapia się ze skórą.

Chcąc sprawdzić, co za licho siedzi w podkładzie, nie użyłam żadnego pudru.

Mam zastrzeżenia co do koloru - ciemnieje drastycznie po 3 godzinach od nałożenia, ładny, lekko opalony kolor nr 23 robi się zażółcony, a różnicę w odcieniu widać gołym okiem.

Co do właściwości kryjących - średnio kryjący, ale doskonale radzi sobie z wypryskami, zaczerwienieniem.

Mam także zastrzeżenia co do właściwości upiekszających - po tychże 3 godzinach podkład jakby rozluźnia swoją siateczkę i efekt photoshopa słabnie - pory znowu uwidaczniają się, jednak nie zaobserowałam zbierania się w nich podkładu. Odrobinę wchodzi w zmarszczki mimiczne, ale nie uwydatnia ich.

Twarz po nałożeniu podkładu jest matowa przez około 3 godziny (mam cerę mieszaną), następnie staje się delikatnie rozświetlona, po czym niestety zaczynam się świecić (zaznaczam, że testy były prowadzone bez przypudrowania).

Trwałość dobra, nie ściera się, nie spływa i nie wałkuje.

Podsumowując - dobry, przyjemny dla skóry podkład, dający dobry efekt kryjący, bardzo dobry ujednolicający karnację, ale zastanawiam się nad zakupem z uwagi na jego ciemnienie. Brak matu nie przeszkadza, to w końcu nie jest podkład matujący.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: solidny słoiczek testerowy

Przyjemny,ale...

W tym podkładzie bardzo podoba mi się delikatny efekt rozświetlenia i wypoczętej cery.Leciutki,pozwala skórze oddychać,średnio kryjący,nie włazi w pory.Jedyne co mnie w nim niezmiernie wkurza to to,że moja skóra posmarowana nim tłuści się niemiłosiernie już po trzech godzinach od nałożenia a normalnie nie mam z tym szczególnych problemów,wrrr!!!Dobry na wypad na zakupy ale broń Boże nie do pracy bo spływa mi zaraz.Przyczepię się jeszcze do kolorystyki-mam odcień 22,który muszę korygować odpowiednim kolorem pudru.Duży minus za brak na polskim rynku bardzo jasnego neutralnego beżu w tak luksusowym podkładzie.
Używam tego produktu od:pół roku

Uwielbiam:)

Zakupiłam podkład na podstawie recenzji z Wizażu, ale także z polecenia kosmetyczki:) Podkład jest wspaniały - niewidoczny na twarzy, sprawia ze buzia staje się jakaś taka ładna;) Może nie kryje jakiś wielkich krostek, ale takie i tak wpierw kamufluję korektorem:)Napewno nie kryje tak jak Double Wear, ale za to jest mniej widoczny!
Utrzymuje się dość długo, matowi w miarę..mógłby ciutkę lepiej...ale i tak jestem bardzo zadowolona i polecam:)Używam tego produktu od:pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół

P.S. Zmieniam z 4 gwiazdek na 5, bo jednak jest boski:)

Fajny

Uwielbiam podklady HR. Teraz postanowiłam wyprobowac Spektacular. Nie bylo akurat tyle zawartosci w próbniku aby pani w sephorze dała mi wypróbować do domu. Zaryzykowalam,wzięłam kolor wanilia chociaż wydawal mi sie jasny. Ale na twarzy w połączeniu z pudrem jest w sam raz. Daje takie satynowe wykończenie. No i trzyma sie dlugo na twarzy i nawet matowi. Naprawde wspaniały podklad,zraszta jak wszystkie HR.

Używam tego produktu od:2 tyg.

Oceniając ten fluid waham się między 4 gwiazdkami a 5, bo posiada on cechy godne KWC. Jest bardo wydajny (starczył mi na 7 miesięcy codziennego użytkowania), dobrze się nakłada oraz maskuje wszelkie przebarwienia czy niedoskonałości. Nie wysusza, ładnie matuje (chociaż wolałabym na dłużej ;) ). Jest bardzo fajnym fluidem. Jedyne do czego można się przyczepić, to kolory dostępne w Polsce. Jestem bladolica, jak większość Polek :) i idealnym dla mnie jest ocień Shell, który z jakiejś okazji nie jest dostępny w kraju.. Ten fakt + matowanie, które mogło by być trwalsze (jak u DW Estee Lauder) sprawia, że w ostateczności daję mu mocne 4. Sama chętnie do niego wrócę, bo jak narazie jest chyba najlepszym fluidem jaki miałam.

Edit: po przejściach z DW Estee Lauder daję Helence KWC. Wspaniały fluid i pewnie do niego nie raz wrócę.
Ilość zużytych opakowań: dobijam 1

narazie 5*

Daje temu podkladowi 5 * gdyz jak narazie nie znalazlam niczego lepszego ani w wysokiej ani w niskiej półce. Koolr mi pasuje (Vanilla) jest bezowy bez rozowego zabarwienia. Ładnie kryje ma fajna konsystencje.
Efekt na twarzy bardzo bardzo ładny. Na pewno kupie ponownie.Używam tego produktu od:4 mc