Helena Rubinstein, Spectacular Foundation SPF10 (Podkład do twarzy)

Helena Rubinstein, Spectacular Foundation SPF10 (Podkład do twarzy)

Luksusowy podkład do perfekcyjnego makijażu twarzy. Niweluje wszelkie niedoskonałości cery, jak zmarszczki czy przebarwienia. Gwarantuje idealne satynowe wykończenie a dzięki systemowi `Chromafix` 12-godzinną trwałość. Kremowa aksamitna konsystencja sprawia że doskonale się rozprowadza i komfortowo "nosi". Twarz jest odżywiona i pełna młodzieńczego blasku. Podkład zawiera filtr SPF10.

fluidy
mieszana, normalna, sucha
rozświetlające, ujednolicające
w buteleczce

niezastąpiony

Używałam różne fluidy i różnych firm.Mam cerę mieszaną i wciąż szukałam ideału.Zachęcona recenzjami innych wizażanek kupiłam go i nie żałuje wydanych pieniędzy(a tani nie jest).Zalety:doskonale tuszuje niedoskonałości,równomiernie się rozprowadza(nakładam palcami),świetnie matuje a efekt utrzymuje się przez cały dzień,wspaniałe kolory do wyboru,myślę że to jest właśnie ideał jakiego szukałam.Wady:używam tego kosmetyku od 4 miesięcy i nie znalazłam.to jest mój KWC!!! polecam

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Znam lepsze

Używam tego podkładu w odcieniu vanilla.Zachęciła mnie do zakupu wizażystka,promując go jako podkład idealny do cery mieszanej.
Zadanie spełnia fachowo:idealnie tuszuje drobne niedoskonałości cery,utrzymuje się na skórze w niezmienionym stanie przez wiele godzin,ładnie matuje cerę w strefie T.:)Ale na tym koniec zachwytów.Mankamentem jest to,że trudno się go rozprowadza-jak dla mnie jest za suchy i "tępy".Brak efektu naturalności po nałożeniu-tworzy suchą,ściągniętą maskę:(.Opakowanie minimalistyczne i toporne,na szczęście z aplikatorem.Raczej się więcej nie skuszę,bo za tę cenę można kupić o wiele lepszy produkt.

kolejny ulubiony

Nie jest to moje KWC, bo jest już nim Estee Lauder Double Wear Light, ale gdy zbliżają się chłodniejsze dni to wolę nakładać trochę "cięższe" podkłady. Przy czym proszę się nie bać słowa "ciężki", bo nie oznacza ono wcale, że ten podkład tworzy maskę czy jest widoczny. Dobrze się rozprowadza (choć wolę pędzlem niż palcami), ładnie matuje i dość długo się trzyma (choć na pewno nie 10 godzin). Jednak ja zawsze podkreślam, że mat można sobie zapewnić bibułką matującą, a liczy się czy podkład się nie waży pod koniec dnia. I nie powoduje wysypu krostek, gdyż nie zatyka porów.
Podsumowując - nie jest spektakularny, ale b. dobry. Mój drugi ulubiony po Teint Idole Ultra Lancoma jesienno-zimowy podkład:)

Używam tego produktu od: 1,5 mca

faktycznie bardzo dobry

podład bardzo dobrze się rozprowadza, stapia ze skórą, wyrównuje koloryt i długo się trzyma. Niestety jak dla mnie zbyt wygórowana cena - podobny efekt uzyskuje uzywając la roche -poseya - ia jeszcze brudzi ubranie, choc reklamowany jako niezostawiający śladu...

Używam tego produktu od: niecały rok

Cudowny

Odkrycie ostatniego miesiąca. Podkład jest świetny. Matuje moją mieszaną cerę na cały dzień, doskonale !!! kryje zaczerwienia jakie posiadam na policzkach. Krótko mówiąc jest rewelacyjny. Używam go na przemian z Guerlain Divinora Silky-Smooth Foundation Fluid, Semi-Matt SPF12. Oby dwa są rewelacyjne i nawet nie jestem w stanie powiedzieć, który jest lepszy. Ale ta recenzja dotyczy HR - szczerze polecam ten podkład.

Dobry podkład

Podkład dobry ale za tą cenę spodziewałam sie czegos znacznie lepszego!Chodzi mi przede wszystkim o to że efekt krycia nie utrzymuje sie tak długo jak zapewniają producenci,u mnie to jest 2 do 3godzin.Rzeczywiście wspaniale nawilża skórę ma konsystencję jedwabistą,nadaje ładny koloryt,jest wydajny z tym,że nie kryje na tak długo jak sie tego spodziewałam po przeczytaniu opinii na forum!ale jeżeli dla kogoś nie jest to najważniejsze to w 100%polecam!

Używam tego produktu od:prawie roku

Mój KWC... i długo długo nic!

Jeszcze nie miałam tak dobrze dobranego podkładu jak ten, a kupowałam go szybko na lotnisku. Kolor super, jakość wysoka i długo utrzymuje się na twarzy. Wcześniej miałam Clinique, Lancome i inne, ale ten jest idealny.Szczerze go polecam, bo to nie będą pieniądze wydane na marne.

Używam tego produktu od:3 msc.

MY LOVE....

Wlasnie zakupilam na lato druga buteleczke,gdyz poprzedni odcien biscuit jest za jasny po powrocie z wakacji.
Jest to najlepszy fluid jaki uzywalam,a juz sporo sie tego przewinelo.
Poprzednio moim faworytem byl Chanel DP,ale po zmianie na Mat Lumiere ,z ktorego bylam niezadowolona nadal szukalam dobrego fluidu dla mojej wymagajacej cery.I znalazlam:-)
Fluid mocno kryje,nawet mozna nakladac 2 warstwy i nadal nie wygladac jak w masce.Kryje absolutnie wszystko,przebarwienia,wszelkie niedoskonalosci.
Matuje,bardziej nawet niz color stay Revlona.Nie sciera sie z twarzy.Te 12 godzin,ktore obiecuje producent,to moze przesada,ale i tak nie sciera sie.
Smaruje sie zorackiem i po nim mi schodzi skora,a to jest jedyny fluid,ktory tak jakby je przylepia,umozliwia wyjscie do ludzi.
Wiele razy uratowal "moj look" ,gdy wygladalam "pozal sie Boze"

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:rozpoczelam drugie

najlepszy

Mam mieszana cere wraz ze wszelkimi problemami, jakie sie z nia wiaza..niedoskonalosci, przebarwienia, rozszerzone pory, swiecenie, czesto przesuszenie. Uzywalam setek podkladow, w tym poleconego mi przez kosmetyczke Mat Lumiere Chanela, czy Armaniego (ten akurat fajny, ale za lekki ). I nic..az kupilam moj kochany Spectacular! efekt naprawde spektakularny :) moge go nakladac niewiele na partie, ktore nie wymagaja szczegolnej korekty i naprawde sporo na pozostale..efekt rowny...oczywiscie do uzyskania idealnego potrzebny jest korektor na oporniejsze niedoskonalosci, ale to chyba przy kazdym podkladzie (fakt, ze jestem baardzo wymagajaca ;) ) Jest dosc wydajny..przy uzywaniu go bez oszczedzania starczyl na 7miesiecy ( i jeszcze troche jest). Nie swiece sie po nim bardziej, choc matowi na niezbyt dlugo, co akurat przy mojej cerze jest absolutnie normalne. Nie wnika w pory, nie robi smug, nie splywa. Rano umalowana dokladam jedynie puder matujacy w ciagu dnia, a wieczorem moge biec na spotkania, bez martwienia sie o stan podkladu. Opakowanie wg. mnie tandetne i nakretka sciera sie w kosmetyczce bardzo szybko, za to smieszne jest rozwiazanie z czerwonym wnetrzem flakonu, ktore odslania sie w miare zuzycia produktu. Korzystam z odcienia nr.20 bez wzgledu na pore roku. Zima jest akurat, a latem jesli mocno sie opale kolor wyrownuje pudrem brazujacym (ziemia egipska) i podklad nie "wychodzi" spod niego.Używam tego produktu od: 7mies

Fantastyczny!!!

Najlepszy podkład, jaki do tej pory używałam. Rozprowadza się bez problemu, idealnie kryje, nawet przy niedoskonałościach nie potrzeba korektora, skóra jest aksamitna. Kolor utrzymuje się bardzo długo, twarz nie wymaga poprawek. Spory wybór odcieni, można dopasować do swojej cery. Z pewnością długo się z nim nie rozstanę.

fantastyczny !!!

Najlepszy podkład jakiego przyszło mi do tej pory używać. Doskonale kryje (cera naczynkowa), jest łagodny (cera wrażliwa), świetnie nawilża, łatwo się rozprowadza, wygląda mega naturalnie. Matuje raczej dobrze, ale dla cer bardzo tłustych będzie za słaby. Coś za co kocham go najbardziej to ten szlachetny wygląd twarzy po aplikacji, cos niespotykanego !!! Jedyna wada to w sumie kiepski wybór kolorów. Mam cerę jasną (uzywam odcienia shell) ale wpada on delikatnie w róż...a tego nie lubię. Kapeńke ciemniejszy vanila jest doskonałym beżykiem....ale jest on już ciemniejszy, dla cer kapeńkę złamanych słońcem...Słaby wybór, albo jesteśmy skazane na jasny róz albo na beż, ale juz w tonacji ciemniejszej. Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:skończyłam pierwsze

mieszana uczucia

Niby wszystko fajnie ale jakos nie przekonuje.

Zalety:
Efekt w miare naturalny jesli sie umiejetnie nałoży

Wady:
O rozswietleniu nie ma mowy
Trwałośc duzo gorsza niz w Double Wear

Będę chyba uzywac jedynie w okresie wiosna lato gdy bedzie zalezało mi akurat na kryciu, bow tym okresie DW jak dla mnie odpada

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: