L'biotica, Professional Therapy, Active Dark Out, Dark Circle Reducer (Rozświetlająco - nawilżający reduktor cieni pod oczami)

Active Dark Out - Rozświetlająco - nawilżający reduktor cieni pod oczamiL'biotica Professional Therapy.
Lekki, rozświetlająco-nawilżający sztyft pod oczy, skutecznie niweluje cienie, dodaje spojrzeniu świeżości i blasku. Błyskawiczny sposób na pozbycie się efektu "pandy".
Kompleks witamin A + E przeciwdziała oznakom upływającego czasu, nawilża skórę pod oczami co znacząco zmniejsza widoczność zmarszczek i niedoskonałości. Nawilżająca formuła reduktora cieni pod oczami odświeża spojrzenie, rozświetla optycznie skórę oraz pomaga pozbyć się oznak zmęczenia.
Niweluje cienie pod oczami.
Nadaje efekt rozświetlonego i wypoczętego spojrzenia.
Dostosowany do każdego odcienia cery.
Kremowa i lekka formuła.
Łatwy, wygodny w użyciu.
Można stosować samodzielnie, pod lub na makijaż.
Nie zawiera alkoholu, alergenów i parabenów. Jest łagodny dla skóry.

wygładzające, rozświetlające, przeciw cieniom / opuchnięciom
z aplikatorem / roll – on
kremy pod oczy

Nie da się powiedzieć nic dobrego

Zastanawiam się, czy mogę powiedzieć coś dobrego o tym produkcie. I niestety nie mogę.
Nie chodzi tylko o to,że redukcja cieni pod oczami nadal pozostaje w sferze marzeń, ale także o to,że produkt wysusza skórę , tworzy na jej powierzchni skorupę, na której nie ma szans nałożyć żadnego kosmetyku do makijażu.
Od lat szukam preparatu na moje cienie pod oczami i o niewielu produktach mam tak złe zdanie jak o tym. Moim zdaniem jest po prostu do niczego.

Reduktor cieni pod oczami rozświetlająco - nawilżający L'biotica,

Cienie pod oczami to u mnie częsta przypadłość dlatego postanowiłam zakupić ten kosmetyk i się nie rozczarowałam.
Dobrze radzi sobie z sińcami pod oczami wygładza i uelastycznia skórę.
Kosmetyk ma dość gęstą kremowa konsystencje co jednak nie jest kłopotliwe w aplikacji cienkiej warstwy jest też przy tym bardzo wydajny.
Reduktor dobrze współgra z makijażem.
Kosmetyk w formie praktycznego sztyftu.
Jak dla mnie średnica sztyftu mogła by być mniejsza ale ok przyzwyczaiłam się
Eleganckie opakowanie w pudełeczku z fajną szata graficzną.

Pomocny

Gdy się nie wyśpię, moja skóra pod oczami nie wygląda dobrze, jest zasiniona, czasem opuchnięta. To niestety postarza. Reduktor kupiłam z nadzieją, że w takiej sytuacji będzie wybawieniem. Co mogę powiedzieć? Na pewno widzę różnicę. Skóra jest jaśniejsza, rozświetlona, nawilżona, bardziej napięta. Jestem na tak.