Sensique, Puder rozświetlający w kulkach

Sensique, Puder rozświetlający w kulkach

Nadaje skórze ciepły koloryt, subtelnie i delikatnie rozświetla cerę.

w pudrze / w kulkach

ulubiony:)

Z reguły w ogóle się nie maluję i raczej nie używam pudru. Mam wrażliwą cerę i niestety ogromna ilość kosmetyków mnie uczula. Zachęcona opiniami innych skusiłam się i zupełnie nie żałuję. Cena śmiesznie niska jak na taki produkt. Stosuję go głównie żeby podkreślić kości policzkowe i jestem nim zachwycona:)) Naprawdę jak dla mnie jest świetny:)

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego,ale na pewno nie ostatniego:)

Świetny!

Ten puder jest moim KWC!
Kupiłam go w ciemno, zazwyczaj nie kupuję tanich kosmetyków bo wiem jak o się kończy, ale niska cena i ładny wygląd mnie skusiły i miałam racje!
Puder ma same zalety, jest bardzo wydajny, przyjazny dla skory (mam wrażliwą cerę), bardzo wyraźnie rozświetla i ożywia buzie nie dając sztucznego efektu brokatu albo solarium jak niektóre pudry. Jest niesamowity na codzień a także na wieczór, gdy nałoży się ciut więcej ;-)
A przy tym niewiarygodnie niska cena. Z tego co wiem do wyboru są dwa odcienie ciemniejszy i jaśniejszy.
Naprawdę warto!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (używam codziennie)

Kosmetyk ładnie rozświetla twarz, nadaje jej ładny kolor i długo utrzymuje się na buzi. Używam go codziennie i naprawdę jestem z niego zadowolona, w dodatku cena jest mała. Jest bardzo wydajny.

spoko :]

"Nadaje skórze ciepły koloryt, subtelnie i delikatnie rozświetla cerę." >> jest dokładnie tak :) polecam !! jest tez bardzo wydajny i niezbyt szybko się ściera ( potrafi trzymać sie cały dzień na twarzy). Nie wiem czy kupie ponownie tylko dlatego, że lubie nowości w kosmetykach kolorowych :]

3,5 *

Nigdy nie stosowałam takich tanich kosmetyków do makijażu, bałam się, że wyrządzą mi jakąś szkodę na twarzy (pozapychają pory, wywołają uczulenie itd). Dzięki wizażowi najpierw dałam sie skusić na kulki Vollare, a teraz na ten puderek- nie żałuję :) Puder jest mięciutki, łatwo sie nakłada , rozświetla (bez brokatu), jest mega wydajny (wystarczy odrobina na pędzel), tani jak barszcz ;) no i jak narazie (choć nie używam codziennie, tylko na zmianę z kulkami Vollare) nic złego mi nie wyrządził (oby tak zostało :) ).

"Nie wiem", gdyz są strasznie wydajne

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca

EDIT: Muszę obniżyć o gwiazdkę, gdyż podejrzewam je o zapychanie. Szkoda, bo cena strasznie niska no i ten boski kolorek :(

Jestem zdecydowanie na tak

Kupiła skuszona ceną.Była jednak sceptycznie nastawiona.Bo co to może być za puder za taką cene?I strasznie sie pomysliłam.Jest poprostu świetny.Doskonale rozprowadza się na twarzy i długo się na niej utrzymuje.Stanowi doskonałe dopełnienie makijażu.Jakością nie odbiega od innych,znacznie droższych.W 100% gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań:

Świetny

Kupowałam ten puder w ciemno, ale warto było. Jasny wariant pasuje jak ulał do mojej karnacji. Zaskakująco długo utrzymuje się na tłustej skórze i fajnie rozświetla. Dobra alternatywa ale różu do policzków. PolecamUżywam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

ślubuję wierność...

Swietny kosmetyk!
Kupiłam po raz pierwszy rozświetlacz i przy nim już zostanę.
Stosuję go tylko na policzki i efekt jest super- dzięki niemu twarz staje się świeza,promienna,mniej zmęczona- pokazałam go mojej mamie-aż się jej humor poprawił jak zobaczyła efekty!! :)
Cena jest rewelacyjna!
Opakowanie O.K.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Kiedyś kupiłam pudełeczko, chwilę poużywałam i rzuciłam w kąt. Jakiś czas temu sprzątając szafkę znalazłam i znów poużywałam. O wydajności nie mogę się wypowiedzieć. Puder niezły, rozświetla dobrze, ale raczej nie jest to mój KWC wśród pudrów rozświetlających - będę szukać dalej.

genialny!

Kosmetyk naprawde godny polecenia .Kuleczki pieknie rozswietlaja wybrane partie twarzy , kosemtyk zawiera delikatne drobinki ,ktore subtelnie rozswietlaja twarz Kuleczki sa bardzo wydajne mi starczyly na rok.Jest zdecdyowanie lepszy od kuleczek firmy vollare .goraco polecam

Używam tego produktu od:roku

genialny :)

co tu pisać. jak dla mnie jest swietny...
bardziej stosuje go na wieczorne wyjscia, niz na dzien, ale mysle, ze odrobina swiecidelek na twarzy w dzien takze dodaje uroku:)
Używam tego produktu od: 1rok